סיפאפ פורום ישראל - רכישת CPAP RESMED בארה"ב
דף הבית | פרופיל | הרשמה | נושאים פעילים | חברים | חיפוש | שאלות ותשובות
שם משתמש:
סיסמא:
שמור סיסמא
 כל הפורומים
 רפואה
 פורום משתמשי מכשירי CPAP
 רכישת CPAP RESMED בארה"ב
 נושא חדש  תגובה לנושא
 הדפסה
דף קודם | הדף הבא
מחבר נושא קודם נושא נושא הבא
דף: מתוך 6

jzomer
חבר ותיק

Israel
1361 הודעות

נכתב ב - 12/28/2012 :  18:08:39  Show Profile  Visit jzomer's Homepage  Reply with Quote
וגם לא החולים..............

יעקב זומר- בדיקות שינה ביתיות
למעלה

אפנאי
חבר כבר הרבה זמן

595 הודעות

נכתב ב - 12/29/2012 :  09:01:17  Show Profile  Reply with Quote
זומר, כרגיל אתה שוב צודק ב- 100% ופיך מפיק מרגליות.

תמיד טענתי שכל הבעיות של הרפואה הציבורית מקורן בחולים.

מדהים לראות את ההבדל כאשר אתה משלם כסף עבור ייעוץ פרטי ... (לצערי מנסיון).

נערך על ידי - אפנאי בתאריך 12/29/2012 09:03:24
למעלה

jzomer
חבר ותיק

Israel
1361 הודעות

נכתב ב - 12/29/2012 :  10:07:34  Show Profile  Visit jzomer's Homepage  Reply with Quote
לא רק הרפואה
נסה ללכת לבנק עם משכורת נמוכה או עם תיק השקעות של מליון שקל

נסה בחברת תעופה בכרטיס אקונומי או בנוסע מתמיד במחלקת עסקים

אם תזכיר לי במה עסקת בחיים אתן לך דוגמאות מהשטח שלך

תראה בקופת חולים כמה זמן מקציבים לכל חולה -זה מופיע ברשימה בדלת הכניסה לרופא-ותשפוט בעצמך אם זה סביר.

יש מומחים בכל תחום והחכמה היא אכן קצת להבין בעצמך את התחום ואז למצוא את המומחה ולהתמסר ....

למעלה

אפנאי
חבר כבר הרבה זמן

595 הודעות

נכתב ב - 12/29/2012 :  22:44:13  Show Profile  Reply with Quote
מסכים עם הכל.
מה שיכול לעזור זה סקרי שביעות רצון שלפיהם ניתן יהיה לזהות את השחוקים.

גם בנק ישראל מחליף שטרות ומטבעות שחוקים :)

נערך על ידי - אפנאי בתאריך 01/01/2013 12:00:27
למעלה

jzomer
חבר ותיק

Israel
1361 הודעות

נכתב ב - 01/01/2013 :  22:17:32  Show Profile  Visit jzomer's Homepage  Reply with Quote
ומי יתלה את הפעמון על צואר החתול?????
שמת לב מה קרה בסל הבריאות?
יש שר בריאות בכלל?
יש רפואה מונעת?
מישהו מסתכל קצת מעבר לקדנציה שלו?
אל תהיה נאיבי ותגיד תודה על מה שיש -שהסיפפ נכנס לסל הבריאות ולביטוח המשלים זה נס .

למעלה

אפנאי
חבר כבר הרבה זמן

595 הודעות

נכתב ב - 01/01/2013 :  23:10:46  Show Profile  Reply with Quote
אני אומר תודה (גם לביטוח הפרטי).
אני מדגיש שוב, אני מאלו שמצדדים בהשקעה של זמן לצורך לימוד הנושא ואפילו כסף במקום להתקרבן.
סקרים עושים נפלאות כשמדובר בנותני שרות, אל תמהר לפסול (עצם העובדה שהאדם יודע שהוא מנוטר מחוללת פלאים).
למעלה

shachar
חבר חדש מהשקית

36 הודעות

נכתב ב - 01/02/2013 :  16:56:41  Show Profile  Reply with Quote
חברים יקרים.....
בשורה משמחת לי אליכם....
לאחר שניסו "לערבב" את אבא שלי ואותי בקופ"ח כללית על כך שהם נותנים החזר על המכשיר רק אם נרכז בארץ ... הרי לכם התשובה.....
שלחנו מכתבים לסגן שר הבריאות בארץ מר יעקב ליצמן וכמו כן לנציבות הקבילות של משרד הבריאות ולאחר פחות משבוע.... הורדה הוראה מלמלעה על כך שמחובתם לתת לנו החזר על המכשיר.... כמו כן נאמר שזה זכותו של המבוטח לרכוש את המכשיר בחו"ל מבלי שיקרעו לו את הצורה בארץ עם מחיר מופרז ועדיין מחובתם לתת לנו החזר... על פי חוק ביטוח בריאות ממלכתי ותקנון כללית מושלם .... לא נאמר בשום מקום על כך שההחזר למכשיר CPAP הינו בגין רכישה בארץ בלבד... ועל כן.... מחוייבים הם לתת החזר גם למבוטח שהחליט לרכוש את המכשיר בחו"ל.... כך שכרגע לאחר שרכשנו את החבילה כולה ויהיה החזר של 75% יצא לנו לשלם אפילו לא 1000 ש"ח על כל החבילה !!!! שווה להלחם על דברים שאתה יודע שאתה צודק ולא לצאת פריאר !!!!! בעתיד אני אשלח לכם את ההתכתבויות עם המשרדים השונים כדי שכולכם תדעו להלחם !!!
למעלה

shachar
חבר חדש מהשקית

36 הודעות

נכתב ב - 01/02/2013 :  17:04:07  Show Profile  Reply with Quote
אההה ו- JZOMMER...... אני מבין כנראה שאתה עובד בחברה כזו או אחרת או יש לך מניעים כאלה או אחרים לסנגר על כך ששודדים פשוטו כמשמעו את החולים בארץ.... אתה עסוק כאן ב"מסע הפחדה" של אנשים ..... מעניין מה היה עושה טכנאי ב"קלינטיקה" יותר ממה שאני עשיתי וזה ללחוץ על כפתור ON / OFF.....
באמת שכל מה שרשמת זה שטות אחת גדולה ... כי אחרי שאבא שלי הלך לטכנאי שינה ובדק בקלינטיקה והמליצו לו על המכשיר הנ"ל.... פשוט לא הייתי פריאר וקניתי את המכשיר בארץ ...... במחיר גבוה פי 2... אההה וגם קיבלתי החזר מלא עליו.....
אז במקום להיות עסוק בלהשוות חולים "לקומפרסורים" "לגלגלים" ושאר מיני הבליך .....אם אין לך משהו חכם להגיד... עדיף שתפתח לך פוסט משלך.... שעוסק במכירת המכשיר ע"י חברות בארץ.... כי זה באמת מצחיק אותי שאתה חושב שאנשים קונים את זה שאתה רושם בתמימות דעת .... פתאום אתה מכניס מיסים של השלטונות ושאר מטאפורות מטופשות....
למעלה

איתן-כללית הנדסה רפואית
חבר חדש

60 הודעות

נכתב ב - 01/02/2013 :  17:50:32  Show Profile  Reply with Quote
שלום שחר,
מה שרשמת לזומר ועל זומר לא נכון.
אתה בלהט השמחה שאבא קיבל החזרים משחרר את הרסן שלא לצורך.
מפעט כבודו של אביך (ויש לי כבוד אליו) וגם מפעט חסיון רפואי לא אפרט את השתלשלות העניינים.
אתה מוזמן לצלצל אלי בזמנך החופשי ואספר לך בדיוק מה היה מאחורי הקלעים.
052-501199
אני לא עו"ד של זומר,ואני גם לא מייצג שום צד מסחרי.
זומר טכנאי ותיק,בעל נסיון של שנים רבות בתחום,הוא הגון וישר דרך. יש לו דרך מיוחדת משלו להגיד דברים בדרך של הומור,סרקסטיות וכו... זה זומר שלנו!
תדפדף אחורה ותראה כמה זומר עזר להמון אנשים בעצה טובה ובעקר בחיוך ואז תבין את דברי.לגבי האיש.
למעלה

איתן-כללית הנדסה רפואית
חבר חדש

60 הודעות

נכתב ב - 01/02/2013 :  17:51:58  Show Profile  Reply with Quote
052-5011999 הנייד שלי
למעלה

יצחק
חבר של כבוד

Israel
2424 הודעות

נכתב ב - 01/02/2013 :  21:17:49  Show Profile  Send יצחק an AOL message  Reply with Quote
איתן, מזמן לא כתבת פה.
טוב לראות אותך

הכותב אינו רופא והייעוץ אינו ייעוץ רפואי ואינו תחליף לייעוץ רפואי
למעלה

jzomer
חבר ותיק

Israel
1361 הודעות

נכתב ב - 01/05/2013 :  19:35:21  Show Profile  Visit jzomer's Homepage  Reply with Quote
איתן
כדברי עזאם עזאם-
אני מודה אני מודה אני מודה.........
אני חוגג 30 שנה להתאמת הסיפפ הראשונה שלי- ד"ר רון גרונשטיין -השותף של פרופסור סאליבאן הביא אותו ביד מאוטרליה ( בטח גם הוא לא שילם מכס ומעם-פשוט לא ידעו מה זה וזה נראה כמו שואב אבק גדול של היטאצי -אני שומר על המכשיר עד היום כאספנות)
בקיצור -עוד לא זכיתי למילים חמות כל כך מקולגה!

יבוא אישי זה אחלה
גם הברחה זו שיטה לא רעה לחסוך משהו ומארהב אפשר להביא המון דברים בזול.
מחלקי רכב שהמכס עליהם קטלני ועד מצלמות וויטמינים וכו...

אני גם מביא לעצמי מסין כל מיני דברים -אפילו אוקסימטרים קטנים וסוללה לפלאפון שעולה שם 20 אחוז מפה

דווקא ליבא ציוד רפואי יוצר סיכונים יותר גדולים מלהביא אייפון 5 .
אבל מי שרוצה ולוקח על עצמו את הקומבינה- אחלה!
רק שלא יחשוב שדפק את השיטה ואם הרבה יעשו את זה מישהו עוד עלול לעשות שטות בטיפול ולהיפגע .
אבא שלי ז"ל לימד אותי ששטות שהצליחה נשארה שטות!

ולמתלונן שקצת גם השמיץ אותי ואני סולח כי הוא לא ממש מכיר אותי -לקלינטיקה אין טכנאי שמטפל בחולים אלא איש מכירות וטכנאי לתיקון ובדיקת המכשירים.טכנאי טיפול יש במקום שרופא מסמיך אותו ולמעשה המטופל באחריות הרופא ( שכמו לגיימס בונד- יש לו רשיון להרוג!)
זה נכון גם ל: אס אל פי ולכל היבואנים.

גם כשאני יועץ סיפפ ליבואן אני בכובע אחר לגמרי מאשר אני באסף הרופא תחת יחידת הריאות של בית החולים וכל המסמכים שיוצאים חתומים על ידי רופא.

אז שוב תודה על המילים האמיצות
ובברכת בריאות שלמה לאבא המטופל וליורשו האמיץ

שבוע טוב
זומר

למעלה

shachar
חבר חדש מהשקית

36 הודעות

נכתב ב - 01/06/2013 :  07:56:36  Show Profile  Reply with Quote
איתן אני ארים אליך טלפון בשמחה

כמו שרשמתי כאן... פעם ראשונה שאני בפורום הזה...אין לי מושג מי זה מי ומה כל אחד עושה.... אני רשמתי הכל כיוזמה לראות אם אפשר לקנות מכשיר ברמה ובמחיר שפוי... לטובת החולים..... אם איתן אומר שזומר עוזר לאחרים אז אני מאמין לו .... פשוט לי זה היה נשמע קצת ציניות/סרקסטיות .... אבל אני חוזר בי .... בכל אופן כל הכבוד לעידן האינטרנט, שאפשר להשוות מחירים ובקלות.
למעלה

איתן-כללית הנדסה רפואית
חבר חדש

60 הודעות

נכתב ב - 01/06/2013 :  09:55:31  Show Profile  Reply with Quote
שחר,
רואים שאתה הבן של אבא שלך...
אתה גבר גבר!
אני מאחל לכל האבות בנים שדואגים ומגוננים כמו שחר
כל הכבוד!
למעלה

shachar
חבר חדש מהשקית

36 הודעות

נכתב ב - 01/06/2013 :  23:53:23  Show Profile  Reply with Quote
כל מי שיש לו שאלה לגבי נושא הבאת המכשיר לארץ וצריך עזרה.... מוזמן לפנות אלי לאימייל BEASHER@GMAIL.COM בכל שאלה שהיא....
למעלה

baraks
חבר פחות חדש

201 הודעות

נכתב ב - 01/08/2013 :  01:03:14  Show Profile  Reply with Quote
זומר,

לא כלכך הבנתי אותך - אתה טוען שאייפון 5 אינו ציוד רפואי???

מכשיר: Resmed S9 Autoset
מסיכה: Swift FX
מסיכה נוספת: Ultra Mirage 2
מסיכה נוספת: Mirage Soft Gel
למעלה

jzomer
חבר ותיק

Israel
1361 הודעות

נכתב ב - 01/08/2013 :  23:56:39  Show Profile  Visit jzomer's Homepage  Reply with Quote
כן

למעלה

shachar
חבר חדש מהשקית

36 הודעות

נכתב ב - 01/21/2013 :  11:06:58  Show Profile  Reply with Quote
בעקבות פניות למשרד הבריאות - גם לסגן השר ליצמן וגם אל מחלקת קבילות הציבור במשרד הבריאות, גם "כללית שירותי בריאות" וגם "כללית מושלם" (גוף המסתתר תחת כללית, וכפי הנראה מדובר בחברת הביטוח הראל), שני הגופים אישרו החזרים בגין רכישת מכשיר CPAP בארה"ב, רכישה שעלותה פחות ממחצית ממה שדרשה אחת מהחברות הקשורות אליהם כ"ספק".
ברור מדוע סרבו לאשר השתתפות, ללא התלונות והקבילות. בכך שסרבו לאשר, חסכו מכיסם תשלומים למבוטחים רבים, כל אלה שהופנו אל "הספקים", והכל באיצטלה של היצמדות לחוק הבריאות, אף כי חוק הבריאות אינו נוקב מהיכן ירכש המכשיר ובוודאי לא נאמר בו שחל איסור רכישה מחו"ל. כללית מושלם ממשיכה להסתתר מאחורי הכיסוי.נא הפיצו מסר זה, כי גם קופות החולים האחרות נוהגות באותה שיטה וצורה.
למעלה

shachar
חבר חדש מהשקית

36 הודעות

נכתב ב - 01/21/2013 :  11:09:17  Show Profile  Reply with Quote
סיפורי "מכבי" מקבילים לסיפורי "כללית". תתעקש לקבל החזר ותקבל. אין כל הגבלה בחוק לגבי המכשיר והצמדות לספקים ה"מוכתבים" ע"י הקופות והמבין יבין מדוע מוכתבים "הספקים" על ידם. יתר על כן, המרשם אינו נוקב בזהות המכשיר אלא בצורך רפואי למכשיר

quote:
Originally posted by rubin37

שלום,
מאד מעניין. כל הכבוד.
דרשו ממך מרשם??
לחברי מכבי זה לא מתאים - חבל.

בברכה

למעלה

shachar
חבר חדש מהשקית

36 הודעות

נכתב ב - 01/21/2013 :  11:11:54  Show Profile  Reply with Quote