סיפאפ פורום ישראל - רכישת CPAP RESMED בארה"ב
דף הבית | פרופיל | הרשמה | נושאים פעילים | חברים | חיפוש | שאלות ותשובות
שם משתמש:
סיסמא:
שמור סיסמא
 כל הפורומים
 רפואה
 פורום משתמשי מכשירי CPAP
 רכישת CPAP RESMED בארה"ב
 נושא חדש  תגובה לנושא
 הדפסה
דף קודם | הדף הבא
מחבר נושא קודם נושא נושא הבא
דף: מתוך 6

shachar
חבר חדש מהשקית

36 הודעות

נכתב ב - 12/19/2012 :  13:24:26  Show Profile  Reply with Quote
לא יודע מה מי מו.... דיברתי גם עם מירי וגם עם כרמית מקלינטיקה וזה המחירים שהם אמרו לי ......
למעלה

יצחק
חבר של כבוד

Israel
2424 הודעות

נכתב ב - 12/19/2012 :  14:47:58  Show Profile  Send יצחק an AOL message  Reply with Quote
על פניו דיל טוב
כמובן שכל אחד צריך לבדוק ביחס להחזר מהקופה שלו.
למשל במכבי זה לא היה עובד ולא נקבל כנראה שקל אחד החזר מרכישה כזו.

אגב שחר, איך בחרתם את המסיכה הספציפית הזו?
זו לא מסיכת פנים מלאה?

הכותב אינו רופא והייעוץ אינו ייעוץ רפואי ואינו תחליף לייעוץ רפואי
למעלה

shachar
חבר חדש מהשקית

36 הודעות

נכתב ב - 12/19/2012 :  16:41:49  Show Profile  Reply with Quote
בחרתי אותה לפי המלצות של אנשים וגם של אותו משווק
וזאת אכן מסיכת פנים מלאה. אחלה מסיכה. אין בה אדים והיא סגורה הרמטית

http://us104948009.trustpass.alibaba.com/

http://us104948009.trustpass.alibaba.com/contactinfo.html

זאת כתובת האתר של הספק באליבבה.
יש שם יצירת קשר עם הספק.
כמו כן אתם יכולים להרים אליו טלפון ישירות.
הם יושבים במישיגן ארה"ב
http://www.globalsourcemedical.com
זה אתר החנות אונליין שלו
למעלה

יצחק
חבר של כבוד

Israel
2424 הודעות

נכתב ב - 12/19/2012 :  19:22:34  Show Profile  Send יצחק an AOL message  Reply with Quote
טוב,אני מקווה שהיא נוחה לאביך.
מסיכת פנים מלאה בדר"כ יותר קשה להסתגלות ומתאימה רק לנושמים דרך הפה.
האם אביך השתמש בה בעבר?

למעלה

shed
חבר חדש מהשקית

13 הודעות

נכתב ב - 12/20/2012 :  13:15:14  Show Profile  Reply with Quote
כל הכבוד לך, אבל תספר לנו אם גם מצאת רופא או טכנאי מומחה שיתאים את הלחצים של המכשיר לפי הצרכים של אביך. שני הדברים החשובים הם 1. התאמת פעולת המכשיר 2. המסכה המתאימה
אתה צודק שעושים ביזנס לא יפה על גבינו אבל בכל זאת מדובר במכשיר רפואי בלי יעוץ רפואי נכון יכולה להיות בעיה למטופל.
אם הצלחת לפתור גם בעיה זאת, כל הכבוד.
למעלה

shed
חבר חדש מהשקית

13 הודעות

נכתב ב - 12/20/2012 :  13:24:14  Show Profile  Reply with Quote
כל הכבוד
אשמח אם תספר לנו אם מצאת רופא או תכנאי שיתאים את הלחצים של המכשיר לפי הדרישות של אביך. בלי תמיכה רפואית או טכנית מיקצועית לא הייתי מעיזה, זה בכל זאת נועד לטיפול רפואי.
תודה
למעלה

יצחק
חבר של כבוד

Israel
2424 הודעות

נכתב ב - 12/20/2012 :  17:41:01  Show Profile  Send יצחק an AOL message  Reply with Quote
הליווי הרפואי/טכני והתאמת הלחצים חשובים יותר ברכישה הראשונה.

ברכישה חוזרת או נוספת הרבה פחות.

תמיד אפשר לבקש בדיקה והתאמה במעבדת שינה ע"ח הקופה וזה לא קשור בהכרח לרכישת המכשיר

לגבי המסיכה - ההתנסות במספר מסיכות חשובה מאד ברכישה הראשונה

נערך על ידי - יצחק בתאריך 12/20/2012 17:41:31
למעלה

dhkh
חבר פחות חדש

119 הודעות

נכתב ב - 12/20/2012 :  21:40:47  Show Profile  Reply with Quote
כל הכבוד שחר,
אני לא מבין למה אתם שולחים את הבנאדם לכיוון לחצים?
המכשיר אוטומטי ומכונים אותו מ - 5 עד 15 והולכים לישון - לילה טוב.
shed ממתי רופא קובע איזו מסיכה צריך? הלקוח בודק במרכולתו של סוכן המכירות איזו מסיכות יש ועל מה הוא ממליץ - (מתוך ניסיונו אישי בלבד בלבד), הלקוח בודק את הסחורה דרך שקית הניילון ולאחר מישוש של כמה מסיכות אתה בוחר את זו שהכי נראית לך (אל תשכח שאינך יודע מה אתה מחפש - זו מסיכה ראשונה שאתה רוכש והיא עומדת להיות חברתך לשארית חייך).

למעלה

shachar
חבר חדש מהשקית

36 הודעות

נכתב ב - 12/20/2012 :  22:04:03  Show Profile  Reply with Quote
אני גם לא מבין למה הם רוצים שרופא יכווין ..... הרי המערכת היא אוטומטית לחלוטין !!!!!! רק לוחצים על ON/OFF והמערכת מסדרת את הלחץ לבד !!!!!!!
תקראו על ה RESMED S9 כי כנראה שאתם לא יודעים שהאוטוסט עושה הכל לבד.... וזה הקטע.... אני שאין לי נסיון קודם עם המכשיר הפעלתי לאבא שלי את זה אחרי 5 דקות .... המערכת מסדרת את הלחץ באופן עצמאי לחלוטין !!!! אין התערבות של אדם ... יש עוד כפתור לכיוון טמפרטורת האויר שתזרום (חימום הצינור) ואם אבא שלי רוצה טכנאי/רופא (למרות שלא צריך) זה ממש לא בעייתי ... כל רופא/טכנאי יסביר על המכשיר ... זה רק קומבינות / מניפולציות שעושים על אנשים כדי להפחיד אותם שיקנו בארץ
יש כרטיס SD קארד מאחור ששולפים אותו בלחיצה קטנה ולוקחים את זה לרופא .... אני לא חושב שרופא יגיד למישהו מכם שבגלל שהוא לא רכש את המכשיר בארץ מ"קלינטיקה" או כל חברה אחרת שעושקת אותכם הוא לא יקרא לכם את הכרטיס - סה"כ רופא אמור להציל חיים ולא את הכיס של חברות עושקות
למעלה

shachar
חבר חדש מהשקית

36 הודעות

נכתב ב - 12/20/2012 :  22:06:22  Show Profile  Reply with Quote
אההה ואגב.... המסיכה שבחרתי היא המסיכה שנמכרת הכי הרבה גם בארץ וגם בחו"ל רק שכאן בארץ היא עולה קרוב ל1000 שקל אם לא יותר ואני רכשתי אותה ב 90$ ... ואבא שלי מבסוט עליה. אין בה אדים אין ממנה רעשים בכלל ויש לה רצועות מתיחה נוחות ....
למעלה

יצחק
חבר של כבוד

Israel
2424 הודעות

נכתב ב - 12/21/2012 :  12:00:40  Show Profile  Send יצחק an AOL message  Reply with Quote
העיקר שאבא שלך מבסוט

רק בריאות!

למעלה

n/a
deleted

1340 הודעות

נכתב ב - 12/21/2012 :  18:16:19  Show Profile  Reply with Quote
שחר, כל הכבוד.
עשית את זה בצורה מכובדת ויעילה.

בברכה
למעלה

shed
חבר חדש מהשקית

13 הודעות

נכתב ב - 12/22/2012 :  14:34:24  Show Profile  Reply with Quote
במעבדת שינה אמרו לי בפירוש שהם לא נותנים שום יעוץ או הכוונה אם לא קנו את המכשיר דרך הסוכנים המומלצים שלהם, כי רק אז הם מוכנים לקחת אחריות על היעוץ. אם ידועים לכם דרכים לעקוף את הבעיה נשמח. בקשר ללחצים לא לכולם מתאים הלחץ האוטומטי. יש לפעמים צורך להגביל את הטווחים לפי צרכי המטופל, אם אתם מבינים בכרטיס, תבורכו בשבילינו זה נעלם.
את המסכות והמכשיר נותנים לנסיון ורק אח"כ הלקוח מחליט ביעוץ של טכנאי המכון, ולפי הצרכים האישיים, על הקניה המתאימה לצרכיו.
וזה לא פשוט בכלל.
אני מברכת את אביך שפתר את בעיותיו בקלות. מברוק...
למעלה

יצחק
חבר של כבוד

Israel
2424 הודעות

נכתב ב - 12/22/2012 :  18:25:40  Show Profile  Send יצחק an AOL message  Reply with Quote
חדווה, את מציינת את התנסותך במעבדת שינה ספציפית.

השירות שונה בין מעבדה למעבדה ובין קופה לקופה.

בכל מקרה תמיד אפשר לקבל ייעוץ מסוכן המכשיר איליו פנית וכן לפנות לייעוץ רפואי נפרד באמצעות הקופה או פרטי.

למעלה

jzomer
חבר ותיק

Israel
1361 הודעות

נכתב ב - 12/24/2012 :  01:17:48  Show Profile  Visit jzomer's Homepage  Reply with Quote
לשחר שלום רב
הצלחת בהרפתקה שלך להביא מכשיר ביבוא אישי (ולחסוך קצת כסף על אבא שלך )
אפשר להביא מכונית ביבוא אישי ולחסוך הרבה יותר
למרות שאתה קורא בפורום אתה לא הפנמת שמדובר בטיפול רפואי ולא בקומפרסור למילוי גלגל ים.
לקחת אחריות רפואית בהתאמת הלחצים וסוג המכשיר ( ויש הבדל תהומי בין מכשיר אוטומטי ומכשיר בלחץ קבוע -שמתאים למצבים של אי ספיקת לב למשל )ואולי בכלל צריך ביפפ כי אביך צובר CO2 ???? ובהתאמת המסכה ( מסכת אף-פה שונה מהותית ממסכת אף למשל במקרים של תיפקוד ריאות נמוך).
אכן במרבית המקרים זה בסדר אבל כנוהל זה לא מקובל עלי ועל העוסקים בתחום בעולם.מדובר במערכת הנשמה פשוטה ויש להתיחס אליה ככזו.
לא נראה לי שתחליף לבד רפידות ברקסים באוטו שלך או תשפץ את ההגה כי זה לא אחראי אבל בטיפול רפואי אתה מרשה לעצמך ועוד משוויץ בזה.
מה תגיד אם חס וחלילה אביך יגיע לחדר מיון וישאלו מי הרופא שהתאים לו את הלחצים?
מה תגיד אם אביך יעשה תאונת דרכים עקב הרדמות בגלל שיש לו דום נשימה קשה ואתה קבעת לו את הטיפול?????.
ומה יגיד השופט?
מילא-זה במשפחה ואתה מרשה לעצמך להתלמד על אבא שלך אבל לגרום לאחרים לנהוג ככה?

בקיצור ובלי הטפות - לפחות במעבדות שאני מכיר - האיבחון וההתאמה של הלחץ והמסכה מתבצעים באחריות הרופא והטכנאי או שליחם הסוכן המספק את הציוד , ואחר שיש מרשם חתום אפשר לרכוש איפה שאתה רוצה .המעבדה יכולה להציע נסיון חינם במכשיר מסוים אבל ללא התחייבות.זו הדרך הנכונה וכך צריך לנהוג .

יעקב זומר- בדיקות שינה ביתיות
למעלה

jzomer
חבר ותיק

Israel
1361 הודעות

נכתב ב - 12/24/2012 :  01:27:08  Show Profile  Visit jzomer's Homepage  Reply with Quote
עוד משהו קטן
אם אתה מזייף את ערך התכולה אתה לא חוסך מיסים אלא גונב משלטונות ישראל את המעמ שלא שילמת ומכס ומס קניה וגם הביטוח על המישלוח לא מכסה את הנזק אם יקרה.
אני מצטט אותך :
החבילה עברה את המכס ללא כל בעיה וללא תשלום מס / מע"מ / מכס / עמילות מכס (נשלח ע"י USPS ובארץ עובר לידי EMS של הדואר ... כמו כן החשבונית שנרשמה על החבילה נמוכה מהעלות האמיתית כמו כן ביקשתי שירשום בגדול על החבילה שמדובר במוצר רפואי ( MEDICAL SUPLLY ... מחכה מחר או מחרתיים לקבל את החבילה .....

בהמשך ציינת שאביך עוד הגיש ערעור על גובה המס...........
וכ המדינה מנסה לעשות כסף על גב האזרחים ...........
הגזמת!!!!!!!!
כדאי לבדוק אם במעשיהו יש שקע חשמל בקיר ליד המיטה בשביל הסיפפ....

למעלה

biohazard
חבר חדש

86 הודעות

נכתב ב - 12/24/2012 :  08:05:35  Show Profile  Reply with Quote
jzomer ,לגבי הטיפול הרפואי, יש לי דבר אחד להגיד
פחחחחחחח
כל מי שהיה במרפאת שינה יודע שהם לא עושים שום דבר ממה שכתבת.
הם סך הכול מסתכלים על תוצאות ה CPAP ומכרזים אם זה מוריד לך את הארועים או לא.

מכשיר: Weinmann SOMNObalance
מסיכה: Weinmann Joyce
מסיכה נוספת: Respironics Comfort Classic
למעלה

אפנאי
חבר כבר הרבה זמן

595 הודעות

נכתב ב - 12/26/2012 :  10:47:23  Show Profile  Reply with Quote
אני הייתי במעבדת שינה וקיבלתי טיפול סביר:
- שנת לילה ע"מ לאבחן ולמדוד את הפרמטרים הרלבנטיים בשינה
- פגישה עם רופא שינה (רופא מאוד סבלני ונחמד)
- פגישה עם טכנאי
- השאלת מכשיר לבדיקת הסתגלות ובדיקת הטיפול
- מרשם מהטכנאי לצורך קביעת לחצים (יעני) ולצורך הקופה

כתבתי טיפול סביר כי באמת פרט לחביבות של הרופא מדובר בפס ייצור והטכנאי לא ייצא מגדרו בשביל להסביר (המטרה שלו היא ש"תשהה" במרפאה מינימום זמן - וזה מוזר כי אסותא זה מכון פרטי).
כמו כן, כאשר ההמלצות הינן למכשירים אוטומטיים ומציינות טווח לחצים ברוחב של פילה בהריון אז לאותה המלצה אין שום חשיבות רפואית (אלא לאשר שאתה צריך את המכשיר לצורכי ההתקזזות מול הקופה). התוצאה היא שרק כשאתה עובד מול הספק אז מתחילה עבודת העומק וזה יהיה איש המכירות (בטח לא טכנאי המעבדה שיצא מזמן מן התמונה) שיעבוד איתך ע"מ להחליט על כיול מדויק של המכשיר וכד' (כאן זה עניין של מזל כי לא לכולם יש את אותו ידע).
יכול להיות שהיום המצב קצת השתנה בגלל המכרזים החדשים אבל אני קיבלתי טיפול סביר.
מי שרוצה טיפול איכותי יצטרך להוציא כסף מהכיס ולפנות ליועץ (וגם כאן יש בעיה כי יש תלות של יועצים בספקים ...)

נערך על ידי - אפנאי בתאריך 12/27/2012 14:09:18
למעלה

jzomer
חבר ותיק

Israel
1361 הודעות

נכתב ב - 12/27/2012 :  07:18:24  Show Profile  Visit jzomer's Homepage  Reply with Quote
אני נגד הכללות.
יש ויש.

למעלה

אפנאי
חבר כבר הרבה זמן

595 הודעות

נכתב ב - 12/27/2012 :  11:24:14  Show Profile  Reply with Quote
אני מסכים לחלוטין עם ההערה של זומר לגבי ההכללות - באמת לא כל הרופאים חביבים וסבלניים.

נערך על ידי - אפנאי בתאריך 12/27/2012 14:02:51
למעלה
דף: מתוך 6 נושא קודם נושא נושא הבא  
דף קודם | דף הבא
 נושא חדש  תגובה לנושא
 הדפסה
קפיצה אל:
סיפאפ פורום ישראל בחזרה למעלה
הדף נוצר ב 0.03 שניות.