סיפאפ פורום ישראל - כאבי גב חזקים בעקבות שימוש ב cpap
דף הבית | פרופיל | הרשמה | נושאים פעילים | חברים | חיפוש | שאלות ותשובות
שם משתמש:
סיסמא:
שמור סיסמא
 כל הפורומים
 רפואה
 פורום משתמשי מכשירי CPAP
 כאבי גב חזקים בעקבות שימוש ב cpap
 נושא חדש  תגובה לנושא
 הדפסה
מחבר נושא קודם נושא נושא הבא  

יוני81
חבר חדש מהשקית

3 הודעות

נכתב ב - 01/23/2018 :  13:04:38  Show Profile  תגובה עם ציטוט
שלום לכולם
שמי יוני, בן 36, בבדיקת שינה עלה כי יש לי 92 הפסקות נשימה ולפיכך הצטרפתי לפני כחודש לקהילת המשתמשים ב cpap.
אפשר לומר כי הסתגלתי די בקלות למכשיר ואיכות השינה השתפרה פלאים, עם זאת, מזה כשבועיים אני מתעורר מידי לילה לאחר 5 שעות שינה עם כאבי גב איומים, כאבים מאמצע הגב ולמעלה, כאבים שמחייבים אותי לעבור מתנוחת שכיבה לתנוחת ישיבה בכדי להרגיע את הכאב. פניתי לרופא אורטופד והוא טוען כי אין קשר בין השימוש במכשיר לכאבי הגב ולכן גם לא יכל להציע פתרון, הופנתי לצילום רנטגן והכל תקין מבחינה אורטופדית. לדעתי ולתחושתי הקשר בין השימוש ב cpap ולכאבי הגב הוא הדוק, אשמח לשמוע אם מישהו כאן נתקל בתופעה ובפתרונה.
ברכת שינה רגועה ואיכותית לכולם.

יצחק
חבר של כבוד

Israel
2424 הודעות

נכתב ב - 01/24/2018 :  20:37:52  Show Profile  Send יצחק an AOL message  Reply with Quote
שלום יוני,
ברוך הבא לפורום
שמח לשמוע שהסתגלת למכשיר בקלות.
אני בפורום הזה כבר 9 שנים ומעולם לא נתקלתי במישהו שדיווח על תופעה כמו שאתה מציין
ייתכן שאתה ישן כל כך טוב וחזק עם המכשיר שאתה תופס תנוחה לא טובה ונתפס לך משהו בגב
אם אורטופד אמר שהכל בסדר, הייתי מחכה עוד כמה ימים ומקווה שהכאב יעבור

הכותב אינו רופא והייעוץ אינו ייעוץ רפואי ואינו תחליף לייעוץ רפואי
למעלה

Thomas
חבר חדש מהשקית

7 הודעות

נכתב ב - 02/26/2018 :  16:54:52  Show Profile  Reply with Quote
היו לי מעט צרות עם הגב לאחר תחילת שימוש עם CPAP. לדעתי זה נבע ממיקום לא מוצלח של הצינור שגרם לי למשוך הצינור בלילה בכוח בעיקר כאשר הסתובבתי רחוק מהמכשיר. הפתרון שמצאתי קצת מצחיק אך עובד מצויין. אני מכניס את הצינור מאחורי הכרית ובאמצע הכרית מוציא אותי ככה שהוא מגיע אלי מלמעלה ממש במרכז הראש. נותן לצינור קצת חופש כמובן. ככה בכל תנועה לכל כיוון אין צורך למשוך שום דבר. תנסה לשחק עם זה, אין לך מה להפסיד. העיקר תרגיש טוב ! אולי עם הזמן השרירים יתחזקו וזה יעבור בלי קשר. אם זה ממשיך תלך לחוות דעת נוספת אולי.
למעלה

יצחק
חבר של כבוד

Israel
2424 הודעות

נכתב ב - 02/26/2018 :  18:19:07  Show Profile  Send יצחק an AOL message  Reply with Quote
אם רוצים שהצינור יגיע מלמעלה,כפי שגם אני עושה, אז מעבירים את הצינור מעל גב המיטה.
כך הוא תמיד מגיע מלמעלה ולא מסתבך
חשוב כמובן שלמיטה יהיה גב

הכותב אינו רופא והייעוץ אינו ייעוץ רפואי ואינו תחליף לייעוץ רפואי
למעלה
  נושא קודם נושא נושא הבא  
 נושא חדש  תגובה לנושא
 הדפסה
קפיצה אל:
סיפאפ פורום ישראל בחזרה למעלה
הדף נוצר ב 0.02 שניות.