סיפאפ פורום ישראל - השאלת\קנית מכשיר בדיקת שינה ביתי
דף הבית | פרופיל | הרשמה | נושאים פעילים | חברים | חיפוש | שאלות ותשובות
שם משתמש:
סיסמא:
שמור סיסמא
 כל הפורומים
 רפואה
 פורום משתמשי מכשירי CPAP
 השאלת\קנית מכשיר בדיקת שינה ביתי
 נושא חדש  תגובה לנושא
 הדפסה
מחבר נושא קודם נושא נושא הבא  

cpap23
חבר חדש מהשקית

4 הודעות

נכתב ב - 05/20/2022 :  23:38:25  Show Profile  תגובה עם ציטוט
הי,
אני רוצה לנסוע לטייל ולעשות טרקים ארוכים בשטח בלי חשמל.
בדקתי את האופציה של סוללות והיא לא רלבנטית (צריך יותר מידי סוללות, לא יעבדו טוב בטמפ' נמוכה בגבהים)
אני רוצה להזמין סד דנטלי מהאינטרנט (boil and bite) להשתמש בו מידי בטרקים בלבד. אחרת אני עם cpap. יש לי דום נשימה בשינה ברמה בינונית 26ahi.

אני רוצה לנצל את ה30 days money back guarentee ולבדוק את היעילות של הסד. מהיכן ניתן לשאול מכשיר לבדיקת שינה ביתית לכמה ימים? אני מאילת.

בנוסף אני שוקל לעשות סד דנטלי איכותי מרופא שיניים אבל אין באילת. אני שוקל לחפש מישהו בתל אביב שיוכל ליצור ולהתאים סד זמני לכמה ימים ולהשתמש בו בטרקים ואם אהיה מרוצה אולי אעשה אחד קבוע. יש המלצות?

תודה

cpap23
חבר חדש מהשקית

4 הודעות

נכתב ב - 05/20/2022 :  23:47:05  Show Profile  Reply with Quote
אם זה לא מאוד יקר אשמח להמלצות על קניה של מכשיר לבדיקת שינה ביתית. תודה
למעלה

dan bar-or
חבר פחות חדש

Israel
423 הודעות

נכתב ב - 05/21/2022 :  17:44:13  Show Profile  Reply with Quote
שלום לך וברוך הבא,
חסרים לי מספר נתונים כדי לספק לך תשובה חד משמעית בעניין הסד הדנטלי.
ראשית בן כמה אתה ? מה המשקל/גובה שלך ? יחד עם זאת מלבד Ahi 26 שציינת, ציין בבקשה את רמת ריווי החמצן בדם כפי שמופיעה בבדיקת השינה שלך.(ערכי מקסימום ומינימום בבקשה).
קח בבקשה בחשבון שהתקן דנטלי (במיוחד התקן מסוג "bite & boil") עלול שלא להתאים לך, לעתים זה פשוט כואב בפה ובפעמים אחרות פשוט לא יעיל.
קח בחשבון שבמידה והשיניים בפיך לא כולן שלך יכולה להיות בעיה משום שלא תהיה להתקן תמיכה טובה כדי לשנות את המנשך בסגירה כמו שצריך. יחד עם זאת כל ההתקנים לא פותרים את הבעיה לגמרי כמו מכשיר cpap ותמיד נשארות כמה הפסקות נשימה ברקע.
בעניין "30 יום החזר כספי מובטח" תשכח מזה ! אף אחד לא יאפשר לך לפתוח את האריזה של ההתקן להתאים אותו לפיך ולאחר מכן להחזיר.
עצתי לך, פנה לרופא שיניים רציני ואמין אשר עוסק בהתקנים בצורה מקצועית, בקש ממנו להכין לך התקן זמני לפי מידות הפה שלך ולאחר צילום פנורמי.
עלותו של התקן זמני אשר מבוצע ע"י רופא שיניים תנוע סביב ה 800 ש"ח , (לאחר מכן התקן קבוע יעלה סביב ה 6000/7000 ש"ח). בצע בדיקת שינה ביתית כאשר ההתקן הזמני בפיך וכך תוכל להתרשם האם אתה בכלל מסוגל לישון עם ההתקן ומה מידת היעילות שלו במניעת הפסקות נשימה/נחרה. במידה והכל יהיה תקין אז תשקיע בהתקן קבוע.
אני מכיר כמה רופאים רציניים ואמינים, כדי לא לעשות כאן פרסומת אתה מוזמן לפנות אלי בטלפון ואתן לך כמה שמות וטלפונים. (מספר הטלפון שלי מופיע בחתימה שלי מטה).
אגב, אין צורך לרכוש מכשיר לבדיקת שינה, זה עולה המון כסף וממש מיותר, אם תרצה אשאיל לך מכשיר בשמחה.

דן בר-אור, יועץ סיפאפ מקצועי. טל: 052-2828484

נערך על ידי - dan bar-or בתאריך 05/21/2022 18:03:15
למעלה

cpap23
חבר חדש מהשקית

4 הודעות

נכתב ב - 05/22/2022 :  16:50:47  Show Profile  Reply with Quote
תודה.

תיכף בן 40.

משקל 95, גובה 1.70מ.

לחצים בבדיקה היו בין 4 ל6. מאמין שהשתנה מאז כי חלפו כמה שנים מאז הבדיקה והעליתי במשקל מאז.

בעניין החזר כספי - מוסיפים 20 יורו על זה, ואפשר להחזיר גם משומש תוך 30 יום.

מה המשמעות של "זמני"? לכמה זמן הוא מחזיק? מה ההבדל בין זמני לקבוע?

תודה
למעלה

cpap23
חבר חדש מהשקית

4 הודעות

נכתב ב - 05/22/2022 :  16:59:30  Show Profile  Reply with Quote
בדקתי עכשיו בsleepyhead ובלילה האחרון היה לי AHI של 0.23 ו95% מהזמן הלחץ היה מתחת ל5.66.
הלחצים הממוצעים בחודשים האחרונים היו בין 4.76 ל6.6 (לא מבין למה יש כזה הבדל בין החודשים)

תודה
למעלה
  נושא קודם נושא נושא הבא  
 נושא חדש  תגובה לנושא
 הדפסה
קפיצה אל:
סיפאפ פורום ישראל בחזרה למעלה
הדף נוצר ב 0.02 שניות.