סיפאפ פורום ישראל - סיפאפ Transcend Somnetics - מכשיר אמריקאי
דף הבית | פרופיל | הרשמה | נושאים פעילים | חברים | חיפוש | שאלות ותשובות
שם משתמש:
סיסמא:
שמור סיסמא
 כל הפורומים
 רפואה
 פורום משתמשי מכשירי CPAP
 סיפאפ Transcend Somnetics - מכשיר אמריקאי
 נושא חדש  תגובה לנושא
 הדפסה
מחבר נושא קודם נושא נושא הבא  

polanski
חבר חדש מהשקית

1 הודעות

נכתב ב - 05/12/2020 :  15:26:11  Show Profile  תגובה עם ציטוט
מישהו שקנה יכול לספר לי על המכשיר? יתרונות, חסרונות,, רעש ...
תודה.

נערך על ידי - polanski ב 05/12/2020 15:48:21

dan bar-or
חבר פחות חדש

Israel
425 הודעות

נכתב ב - 05/14/2020 :  06:50:49  Show Profile  Reply with Quote
שלום וברוך הבא, משום מה בוחר המשווק של המכשיר הזה לשווק את המכשיר כ"מכשיר אמריקאי" אותי זה מכעיס ! זו הטעיה של הציבור, אם תסתכל על תחתית המכשיר תבחין בכיתוב " made in " וזה ממש לא ארצות הברית, המכשיר מיוצר בסינגפור ! זה ממש מכעיס.
ועכשיו למכשיר עצמו, שים לב שלמכשיר יש ארבע רגליים בולטות ומעיין שקע קעור בתחתית, המכשיר הזה נועד בתחילה לחבישה על הראש, נסה להניח אותו על הראש (אני לא צוחק) ותמצא שהוא מתלבש באופן מדוייק ! ואגב ארבע הרגליים בתחתית יועדו בזמנו לרצועות בעזרתן היה ניתן לקשור את המכשיר על הראש וכך בעצם התכוון היצרן למכור את זה, העניין הוא שאף אחד לא הסכים לישון עם מכשיר על הראש ואז כדי להציל את המצב פשוט האריכו את הצינור ומאז המכשיר נמכר עם צינור ארוך שלא בטוח עד כמה מתאים לו ועד כמה ניתן באמת להשתמש בו שהרי המכשיר תוכנן במקור לחבישה על הראש ולשימוש עם צינורית באורך כ 30 ס"מ עם ספיקה בהתאם לאורך וכעת האריכו את הצינור (1.82 מטר) ללא שינוי במכשיר עצמו, זה לא תקין ועלול לפגוע באיכות הטיפול. בזמנו הגיע אלי המשווק של המכשיר כדי שאנסה את המכשיר, חיברתי אותו לכמה דקות וניסיתי להשתמש בו המכשיר הרעיש מאד באופן חריג בהשוואה למכשירים אחרים שניסיתי וכאשר שאלתי לפשר הדבר הסביר לי המשווק שזה הרעש התקין של המכשיר, לי באופן אישי היה קצת קשה עם זה.
לסיום, אני לא ממש הייתי הולך על זה יש מכשירים יותר טובים באותו מחיר ואפילו זולים יותר.
במידה ויש לך שאלות נוספות אתה מוזמן להתקשר אלי ואעזור בשמחה.
בינתיים שיהיה בהצלחה ותמשיך לעדכן.

דן בר-אור, יועץ סיפאפ מקצועי. טל: 052-2828484
למעלה
  נושא קודם נושא נושא הבא  
 נושא חדש  תגובה לנושא
 הדפסה
קפיצה אל:
סיפאפ פורום ישראל בחזרה למעלה
הדף נוצר ב 0.02 שניות.