סיפאפ פורום ישראל - בחירת מכשיר לקניה
דף הבית | פרופיל | הרשמה | נושאים פעילים | חברים | חיפוש | שאלות ותשובות
שם משתמש:
סיסמא:
שמור סיסמא
 כל הפורומים
 רפואה
 פורום משתמשי מכשירי CPAP
 בחירת מכשיר לקניה
 נושא חדש  תגובה לנושא
 הדפסה
מחבר נושא קודם נושא נושא הבא  

kk90949
חבר חדש מהשקית

1 הודעות

נכתב ב - 07/21/2022 :  16:13:37  Show Profile  תגובה עם ציטוט
הייתי שמח לדעת איזה מכשיר הוא המומלץ והאמין ביותר (דגם )

dan bar-or
חבר פחות חדש

Israel
423 הודעות

נכתב ב - 07/21/2022 :  23:17:18  Show Profile  Reply with Quote
ברוך הבא, את השאלה הזאת שואלים אותי המון והתשובה שלי מורכבת ומתחלקת לכמה חלקים.
ראשית, באיזו קופת חולים אתה חבר ? האם יש לך ביטוח משלים או רק בסיסי ?
האם יש לך ביטוח בריאות פרטי שיוכל להשתתף אתך ברכישת מכשיר cpap ?
אני שואל את השאלות הללו משום שכיום ברוב קופות החולים מלבד הכללית הרכישה אינה חופשית ואתה רשאי לבחור דגם אחד מתוך 2/3 דגמים אשר מוצעים ע"י קופת החולים ולרכוש אותו בהנחה במסגרת הביטוח המשלים שלך.
הכללית אגב היא קופת החולים היחידה כיום אשר מאפשרת רכישה חופשית וקבלת החזר בהצגת חשבונית לאחר הרכישה.
לאחר כל ההקדמה הזאת אתה מבין שככל הנראה ישנם מכשירים אשר רלוונטיים יותר או פחות עבורך.
ובעניין המכשיר עצמו, הכי חשוב שלא יהיה מתוצרת סינית/מזרח רחוק/או משהו לא מוכר ! והכי חשוב, יותר מהמכשיר עצמו זו המסיכה, שהרי זו התקשורת שלך עם המכשיר ואם לא יהיה לך נח עם משהו שיציק לך על הפנים לא משנה איזה מכשיר תרכוש, לא תוכל לישון איתו. (חשוב מאד למדוד כמה שיותר מסיכות).
מעבר לכך יותר מהמכשיר עצמו חשוב לרכוש מחברה גדולה ומוכרת ולא מכל מיני חאפרים שצצים לאחרונה כמו פטריות לאחר הגשם ואין להם משרד, לרוב כל מיני כאלה שמחפשים רווח מהיר ועובדים מהבית מבטיחים הבטחות וכדי למכור באים אליך עד הבית...
עניין הליווי והתמיכה חשוב לא פחות מהמכשיר עצמו!
חשוב שתקנה את המכשיר ממישהו שילווה אותך וידע לסגל אותך נכון ולכוון היטב את המכשיר לצד התאמה נכונה של מסיכה. חשוב מאד לפרוק את נתוני השימוש מהמכשיר ולדעת לקרא ולפענח אותם כמו שצריך וזאת ע"מ להגיע לתוצאה המיטבית עבורך !
לצערי בתחום הזה בישראל אין פיקוח וכל אחד עושה מה שהוא רוצה.

דן בר-אור, יועץ סיפאפ מקצועי. טל: 052-2828484
למעלה
  נושא קודם נושא נושא הבא  
 נושא חדש  תגובה לנושא
 הדפסה
קפיצה אל:
סיפאפ פורום ישראל בחזרה למעלה
הדף נוצר ב 0.02 שניות.