סיפאפ פורום ישראל - בחירת מכונה תוצרת רסמד, איזו?
דף הבית | פרופיל | הרשמה | נושאים פעילים | חברים | חיפוש | שאלות ותשובות
שם משתמש:
סיסמא:
שמור סיסמא
 כל הפורומים
 רפואה
 פורום משתמשי מכשירי CPAP
 בחירת מכונה תוצרת רסמד, איזו?
 נושא חדש  תגובה לנושא
 הדפסה
מחבר נושא קודם נושא נושא הבא  

txeng
חבר פחות חדש

USA
140 הודעות

נכתב ב - 07/26/2021 :  22:04:30  Show Profile  תגובה עם ציטוט
שלום,
לא הייתי בקשר בשנים האחרונות כי הכל היה בסדר. פתאום בעיות.

פיליפס רספירוניקס הוציאה ריקול על כל (כמעט) מכשירי הנשימה שלה. אני משתמש במכשירים של פיליפס יותר מ:30 שנים. הבעיה שם היא בקצף סופג הרעשים המותקו במכשירים, אשר שבתנאים מסויימים התפרק ושחרר חומרים מסוכנים. פיליפס מייעצת להפסיק שימוש במכשירים אלה וכמובן מחפשת פתרונות ללקוחותיה (כך הם מפרסמים). ה_ FDA מעורב בנושא - זה רציני.

המכשיר שלי בן 5 שנים, ובגיל זה קיימת המלצה להחליף - ללא קשר לריקול הנ"ל. אני שוקל ברצינות מעבר למכשיר של רסמד אך אינני מכיר אותם; קראתי ושמעתי שמכשירי רסמד טובים מאד.

מעניין אותי מכשיר ביפאפ אוטומתי ללא מעשיר לחות שמניסיוני, לי זה לא מועיל. אני נוהג לרכוש את מכשיר הנשימה בארה"ב באמצעות קרובי משפחה.

מעוניין בדעות של בעלי ניסיון במכשירי רסמד כולל הערות לגבי ספקים בארה"ב.
בתודה, דמ

הכותב משתמש 30+ שנים במכשירי סיפאפ וביפאפ של פיליפס-רספירוניקס. ב"אזרחות" הוא מהנדש כימאי כבר עשרות שנים, ובהשכלתו דר' להנדסה כימית.

txeng
חבר פחות חדש

USA
140 הודעות

נכתב ב - 08/01/2021 :  20:49:31  Show Profile  Reply with Quote
שלום,
אני קצת מתפלא על חוסר ההתייחסות לשאלה הנ"ל לגבי מכשיר נשימה של רזמד.

זכור לי שבפורום הזה, לםני כ 3-4 שנים, הציוד של רזמד היה פופולרי מאד. נשאלת השאלה: מה קרה בינתיים? האם הציוד הזה כיום איננו נפוץ יותר בארץ? האם היו למכשירים של רזמד תקלות רבות?

אשמח לקרוא תגובות של משתמשי רזמד ואולי הסבר מה הולך עם הציוד הזה. האם המכשירים שלהם עדיין נחשבים לטובים?

בתודה, דמ

הכותב משתמש 30+ שנים במכשירי סיפאפ וביפאפ של פיליפס-רספירוניקס. ב"אזרחות" הוא מהנדש כימאי כבר עשרות שנים, ובהשכלתו דר' להנדסה כימית.
למעלה

txeng
חבר פחות חדש

USA
140 הודעות

נכתב ב - 08/02/2021 :  09:47:08  Show Profile  Reply with Quote
שלום,

האם יש מישהו עם ניסיון עם המכשיר הבא (זמין היום בערך עבור 1500 דולר בארהב)
ResMed AirCurve 10 VAuto BiPAP Machine
תודה למגיבים.
דמ

למעלה
  נושא קודם נושא נושא הבא  
 נושא חדש  תגובה לנושא
 הדפסה
קפיצה אל:
סיפאפ פורום ישראל בחזרה למעלה
הדף נוצר ב 0.02 שניות.