סיפאפ פורום ישראל - איך להרדם עם cpap
דף הבית | פרופיל | הרשמה | נושאים פעילים | חברים | חיפוש | שאלות ותשובות
שם משתמש:
סיסמא:
שמור סיסמא
 כל הפורומים
 רפואה
 פורום משתמשי מכשירי CPAP
 איך להרדם עם cpap
 נושא חדש  תגובה לנושא
 הדפסה
מחבר נושא קודם נושא נושא הבא  

eldad
חבר חדש מהשקית

1 הודעות

נכתב ב - 09/03/2020 :  00:02:07  Show Profile  תגובה עם ציטוט
אני משתמש חדש ב cpap אני מצליח לשים את המסכה כשעה על הפנים למרות שאני עייף אני לא מצליח להרדם
למי מכם יש טיפים איך כן להרדם

dan bar-or
חבר פחות חדש

Israel
423 הודעות

נכתב ב - 09/03/2020 :  08:35:44  Show Profile  Reply with Quote
שלום אלדד וברוך הבא, בבקשה נסה לפרט קצת יותר , מהי דרגת החומרה ממנה הנך סובל? באיזו מסיכה אתה משתמש ובאיזה מכשיר? מה טווח הלחצים במכשיר ? האם זהו ניסיון ראשון שלך ?
בינתיים נסה לחשוב בבקשה מה הדבר אשר הכי מפריע לך לאחר שעה עם המסיכה על הפנים ? מה מונע ממך להרדם ? האם זה המגע של המסיכה בפניך? האם לחץ האוויר לא מספק אותך ? ההמלצה שלי למשתמשים חדשים אשר נתקלים בקשיים כמוך בשלבים הראשונים היא פשוט לא לנסות לישון עם המכשיר בלילות הראשונים ! נסה בבקשה להשתמש במכשיר כאשר אתה מבצע פעולות כמו קריאת ספר, צפיה בטלוויזיה, או סתם מנוחה על הספה בסלון , נסה ללמוד אותו ולהבין את פעולתו טרם השינה איתו, הדבר יגרום לך לחשוש ממנו פחות וללמוד את אופן פעולתו כאשר אתה עירני וכך תוכל לקבוע מהם החששות או הדברים אשר מפריעים לך ולשפר אותם מול החברה ממנה רכשת או אפילו מול עצמך.
לפעמים זה יכול להסתכם בהחלפת מסיכה או כיוון לחצים מחודש וכך נפתרת הבעיה. בפעמים אחרות צריך פשוט זמן להתרגל ולהסתגל ולאחר מכן הכל מסתדר בסופו של דבר. תחשוב על זה, כאשר אתה שוכב במיטה בחדר השינה ומנסה להירדם , אתה למעשה עסוק רק בדבר אחד, המכשיר , וכאשר חושבים וחוששים מהמכשיר קצת קשה להרדם, לכן חשוב לנסות לקבל אותו ולהתרגל אליו טרם הכניסה למיטה.
לא לכולם זה קל ולרוב ככל שדרגת החומרה קשה יותר כך קל יותר להסתגל למכשיר.
דבר נוסף וחשוב לא פחות הוא כמובן לבצע פריקות נתונים מהמכשיר אחת לכמה חודשים וזה כדי להיות בטוחים ביעילותו . (ניתן לחבר את המכשיר למחשב ולצפות בנתוני השינה).
אני מקווה שעזרתי לך, במידה ויש לך שאלות נוספות תרגיש חופשי להתקשר אלי, מספר הטלפון שלי מופיע בחתימה שלי מטה.
שיהיה לך המון בהצלחה ותמשיך לעדכן.

דן בר-אור, יועץ סיפאפ מקצועי. טל: 052-2828484
למעלה
  נושא קודם נושא נושא הבא  
 נושא חדש  תגובה לנושא
 הדפסה
קפיצה אל:
סיפאפ פורום ישראל בחזרה למעלה
הדף נוצר ב 0.02 שניות.