סיפאפ פורום ישראל - CPAP
דף הבית | פרופיל | הרשמה | נושאים פעילים | חברים | חיפוש | שאלות ותשובות
שם משתמש:
סיסמא:
שמור סיסמא
 כל הפורומים
 רפואה
 פורום משתמשי מכשירי CPAP
 CPAP
 נושא חדש  תגובה לנושא
 הדפסה
מחבר נושא קודם נושא נושא הבא  

ARIE24
חבר חדש מהשקית

2 הודעות

נכתב ב - 11/08/2019 :  14:41:00  Show Profile  תגובה עם ציטוט
שלום לכולם
אני במכבי ושנים משתמש ב Cpap Weinmann

הדגם הזה
https://www.youtube.com/watch?v=ABop6z52U0E
עם מסכת אף שהתרגלתי
מה שמפריע לי זה הצינור של מכונת כביסה שיש למכשיר הזה
כשאני קם לשרותים ב3 בלילה לא יכול להמשיך לישון בגלל הצינור, וממשיך לישון בלי ה CPAPP
שאלות:
1.האם יש אפשרות להחליף לצינור אחר יותר דק וגמיש
2. מה CPAP שנחשב האכותי ביותר כיום גם בחו"ל , אם אפשר קישור
3מה המכשיר הכי טוב ואיכותי שמספקים מכבי
תודה מראש

נערך על ידי - ARIE24 ב 11/09/2019 19:46:57

dan bar-or
חבר פחות חדש

Israel
423 הודעות

נכתב ב - 11/09/2019 :  21:43:16  Show Profile  Reply with Quote
המכשיר שברשותך ישן אמנם, אבל נחשב למכשיר מעולה ! לצערי במכשיר הזה ניתן להשתמש רק בצינור המקורי (1.82 ס"מ בקוטר 22מ"מ). בחלק ממכשירי ה cpap המודרניים ניתן להשתמש בצינור דק יותר בקוטר 22מ"מ (האורך בד"כ יהיה זהה).
למבוטחי מכבי עומדות כיום שלוש אפשרויות (ללא אפשרות לשימוש בצינור דק).
למעשה ניתן לבחור בין שלושה מכשירים בינוניים אשר אינם נחשבים לטובים או המשוכללים אשר ניתן להשיג.
אם הייתי במקומך או שהייתי נשאר עם ה somnobalance או שהייתי בודק האם יש לי ביטוח פרטי אשר יכול לכסות רכישת מכשיר מתקדם יותר.
Weinmann כבר לא קיימת ובמקומה יש חברה אחרת בשם luvinshtain medical אשר מייצרת מכשיר בשם smart אותו ניתן לרכוש בעלות מוזלת דרך מכבי, אך לצערי לא יהיה ניתן להשתמש (לא ניתן לשינוי בתפריט המכשיר) בצינור דק.
יש היום המון מכשירים טובים ומשוכללים אבל במידה ואין לך החזר מביטוח פרטי העלות לא תהיה שווה את התועלת שכן לא תרגיש הרבה הבדל בין הצינורות ובמידה והמכשיר שלך תקין פשוט חבל על הכסף !
במידה ויש לך שאלות נוספות תרגיש חופשי להתקשר אלי. (מספר הטלפון שלי מופיע בחתימה שלי מטה)

דן בר-אור, יועץ סיפאפ מקצועי. טל: 052-2828484
למעלה

ARIE24
חבר חדש מהשקית

2 הודעות

נכתב ב - 11/10/2019 :  13:41:10  Show Profile  Reply with Quote
תודה דן, כרכשתי את המכשיר לפני כ 3 שנים הייתי אצלך ועזרתה לי מאווד בהתאמת המסכה והלחצים של המכשיר,
לצערי אין לי ביטוח פרטי, ולכן אקבל את עצתך ואני ימשיך להשתמש עם המכשיר גם בגלל מעשיר הלחות שמאוד עוזר לי בקייץ
תמיד אזכור את הרצון שלך לעזור
ממליץ לכל אחד להעזר בך א: כי אתה קודם כל בן אדם, ב: אתה איש מקצוע מוביל בארץ בתחום היעוץ ל CPAAP
תבורך, רק בריאות
אריה
למעלה
  נושא קודם נושא נושא הבא  
 נושא חדש  תגובה לנושא
 הדפסה
קפיצה אל:
סיפאפ פורום ישראל בחזרה למעלה
הדף נוצר ב 0.02 שניות.