סיפאפ פורום ישראל - המיני או ה S10?
דף הבית | פרופיל | הרשמה | נושאים פעילים | חברים | חיפוש | שאלות ותשובות
שם משתמש:
סיסמא:
שמור סיסמא
 כל הפורומים
 רפואה
 פורום משתמשי מכשירי CPAP
 המיני או ה S10?
 נושא חדש  תגובה לנושא
 הדפסה
מחבר נושא קודם נושא נושא הבא  

izibizi
חבר פחות חדש

128 הודעות

נכתב ב - 04/26/2019 :  11:47:30  Show Profile  תגובה עם ציטוט
אני מתכונן להחלפת מכשיר ה S9 שלי.

אשמח להמלצות בין האיר מיני ל S10.

just_guy
חבר פחות חדש

101 הודעות

נכתב ב - 04/26/2019 :  22:08:58  Show Profile  Reply with Quote
המיני קצת יותר רועש ומוגבל לשלוש המסיכות של רסמד (אלא אם כן משתמשים במתאם צד שלישי שעובד בצורה בינונית ומבטל את האופציה של לחות). מצד שני - המכשיר קל, קומפקטי ואלגנטי. האפליקציה שלו עובדת נהדר - נותנת את כל המידע שצריך בלי להעמיס ביותר מדי פרטים פחות נחוצים.
אם אתה טס הרבה - אין שאלה, רק מיני. אבל לא נראה לי שהוא מהווה החלפה מוצלחת למכשיר ״פול סייז״, כמו S10
למעלה

n/a
deleted

272 הודעות

נכתב ב - 04/26/2019 :  22:11:39  Show Profile  Reply with Quote
המיני מאד נוח. ממליצה
למעלה

izibizi
חבר פחות חדש

128 הודעות

נכתב ב - 04/27/2019 :  01:12:26  Show Profile  Reply with Quote
לאיזה מסכות המיני מוגבל?
למעלה

n/a
deleted

272 הודעות

נכתב ב - 04/27/2019 :  18:34:16  Show Profile  Reply with Quote
מסיכות מותאמות במיוחד לאייר מיני
P10.N20 F20
לשתי הראשונות ניתן לרכוש מתאמים אם יש לך מסיכה רגילה מאותו סוג
למעלה

n/a
deleted

59 הודעות

נכתב ב - 04/28/2019 :  11:25:30  Show Profile  Reply with Quote
לאחרונה הופיע בפורום מכשיר שלא הכרתי בשם SEFAM, ניסיתי לברר עליו פרטים באינטרנט והתברר שזה מכשיר צרפתי המיוצר בצרפת. מישהו מכיר את המכשיר הזה ויכול לספק אינפורמציה ומחירים?
http://www.sefam-medical.com/fr/
עושה רושם שהמכשיר טוב.

משתמש ותיק - אבי 054-9989515 avi-sadeh.@rfar.co

נערך על ידי - n/a בתאריך 04/28/2019 11:29:28
למעלה

דגן
חבר פחות חדש

127 הודעות

נכתב ב - 04/28/2019 :  14:16:06  Show Profile  Reply with Quote
https://www.dan-cpap.co.il/?categoryId=82734#
למעלה

n/a
deleted

59 הודעות

נכתב ב - 04/28/2019 :  17:10:15  Show Profile  Reply with Quote
אין שם מפרט ומידות כמו כל המכשירים הנורמלים. רשום שם שזה תוצרת צרפת, נראה כמו המכשיר שהיה לפיליפס לפני 10 שנים.
לא ניתן לבצע השוואה אם אין מפרט מסודר. לחיצה על הלינקים לא מוסיפה נתונים. לא יכול לתת חוות דעת על המכשיר בלי לדעת נתונים.

משתמש ותיק - אבי 054-9989515 avi-sadeh.@rfar.co
למעלה

פולריס
חבר חדש מהשקית

17 הודעות

נכתב ב - 04/29/2019 :  01:40:08  Show Profile  Reply with Quote
יש לי מיני חדש שקניתי לפני מס' ימים.
המכשיר הזה הוא מכשיר שני שלי שנועד לנסיעות, ולמרות שהוא מאוד מרשים בגודל וגם באיכות הבניה,
אני מאוד לא ממליץ עליו כמכשיר ראשי, בעיקר בגלל הרעש, אבל גם בגלל שהוא משתמש בצינור שייחודי לו,
ושלא ניתן בעקבות כך לחבר אליו כל מסיכה. אני ידעתי לקראת מה אני הולך וכמשיר שני נייד הוא נראה אחלה.

אין לי ניסיון עם ה S10 של ResMed, לא אישית של את ה Respironics DreamStation.

שניהם מכשירים מעולים. מה שהכריע את הכף מבחינתי לטובת ה DreamStation היו כמה דברים:

1. יש לו 2 פילטרים, ולא אחד, וכמות האבק שהפילטר העדין תופס היא דרמטית.
2. הוא אחד המכשירים הכי שקטים בשוק. כשהוא מחובר למעשיר לחות (אין צורך להשתמש בו,
אלא מספיק שהוא מחובר למכשיר), המכשיר פשוט לא נשמע.
3. כאשר הוא מפורק מהמעשיר לחות, הוא הופך לגודל של כמעט מכשיר מיני נייד למעשה (אני לא רציתי לפרק ולארוז בכל פעם ולכן קניתי גם את ה AirMini).
4. יש לו כפתור שמאפשר לך להוריד את הלחץ לרמה התחלתית שקבעת מראש. זה נוח אם קמת
לשירותים ואתה חוזר ולא רוצה לקבל בוסט של אוויר שלא באופן מדורג.
5. ל DreamStation יש בלוטות' שמוריד לסלולרי את הנתונים לאפליקציה ייעודית מצויינת.
היא לכאורה לא ניתנת להורדה בישראל ב Google Play בגלל ענייני רגולציה, אבל יש לי גרסה שעובדת בארץ ומי שזקור לה אשלח לו.
6. ל DreamStation יש יכולת להציג נתונים כמו סוג החסימה שהיתה לך בשינה באמצעות תוכנת מחשב בשם Sleepyhead.
7. אפשר לכוון את לחץ האוויר בפסיעות עשרוניות, ולא כל 2 עשיריות.
8. ה DreamStation משתמש במתח כניסה של 12V. המכשירים של ResMed עובדים על 24V ויש להם חיבור מטען ייחודי.
מה שאומר שקשה להשיג סוללה ל 24V והמחירים בהתאם גבוהים יותר בגלל ההיצע הקטן.

אני מניח שיש ל ResMed יתרונות על פני ה DreamStation ואשמח ללמוד אותם ממי שמחזיקים במכשיר.
המידע שהבאתי כאן הוא מבדיקות שעשיתי לפני הקניה וזו ההחלטה שקיבלתי. שניהם כאמור מכשירים מצויינים.

נערך על ידי - פולריס בתאריך 05/02/2019 20:19:14
למעלה

Padany72
חבר חדש מהשקית

1 הודעות

נכתב ב - 08/17/2019 :  09:59:06  Show Profile  Reply with Quote
שלום פולאריס,

האם האפליקציה מתאימה לשימוש במכשיר iOS?
במידה וכן, תוכל להעביר לי אותה?
למעלה

zachi
חבר חדש מהשקית

23 הודעות

נכתב ב - 09/13/2019 :  21:56:17  Show Profile  Reply with Quote
לטכנומד יש מכשיר מיני שמתאים לכל לכל מסכה, משהו מכיר /ניסה ?
למעלה

dan bar-or
חבר פחות חדש

Israel
425 הודעות

נכתב ב - 09/14/2019 :  08:17:56  Show Profile  Reply with Quote
שלום צחי, ברוך הבא,
מדובר ככל הנראה במכשיר מתוצרת trancend, אני מכיר את המכשיר הזה כבר שנים ולא ממליץ עליו, ראשית משום מה היבואן והמוכרים/משווקים השונים טוענים שהמכשיר אמריקאי וזה לא נכון, על המכשיר כתוב באותיות קידוש לבנה "made in Singapore" מעבר לכך המכשיר מרעיש מאד וממש קשה להשתמש בו (ניסיתי אותו למשך כמה דקות במשרד שלי וזה היה רועש ברמה ששאלתי האם המכשיר תקין).
המכשיר הזה (בעל ארבע רגליים) תוכנן בעבר לחבישה על הראש כאשר בעזרת ארבע רצועות המכשיר ניקשר על הראש וצינורית קטנה (20 ס"מ) יורדת ממנו אל מסיכה אשר מונחת על האף, העניין הוא שאף אחד לא הסכים לישון עם מכשיר אשר מחובר לו על הראש ולכן הוארך הצינור (ללא שינוי ספיקה) מעשרים ס"מ ל 1.82 מטר , כדי שיהיה אפשר להשתמש בו כמו שמשתמשים במכשיר cpap רגיל. העניין הוא שהמתכנן לא שינה את המכשיר שהיה מיועד לשימוש עם צינורית באורך 20 ס"מ ולחבישה על הראש והתוצאה לא כל כך טובה.
יעבור עוד זמן עד שיפתחו מכשירי travel שיהיו באמת שווים את זה, אני יודע שכולם מנסים אבל לא ממש מצליחים, אופן פעולת המכשיר הוא זה שלא מאפשר ליצור מכשירים שיהיו גם קטנים גם שקטים וגם בעלי ספיקה גבוהה, עד שיהיה מכשיר כזה אני ממליץ לרכוש מכשירים בינוניים ולא את הכי קטנים, הם יתנו תמורה טובה לעלותם. (יש המון מכשירים בשוק סביב ה 800 גרם).
מקווה שעזרתי, במידה ויש לך שאלות נוספות, תרגיש חופשי להתקשר אלי, מספר הטלפון שלי מופיע בחתימה שלי מטה.

דן בר-אור, יועץ סיפאפ מקצועי. טל: 052-2828484
למעלה

n/a
deleted

272 הודעות

נכתב ב - 09/14/2019 :  22:20:21  Show Profile  Reply with Quote
אם מחברים לצינור המיני צינור רגיל ומוותרים על הלחות אפשר לחבר כל מסיכה.
עכשיו יש טרנסקנד 3, מכשיר חדש. לפי מה שקראתי אין לו לחות וכן, אפשר לחבר כל מסיכה. לא ניסיתי. כבד יותר מהמיני.
למעלה

amosporat
חבר חדש מהשקית

12 הודעות

נכתב ב - 09/19/2019 :  15:03:57  Show Profile  Reply with Quote
http://www.portan.co.il/forums/topic.asp?TOP3697
d
למעלה

amosporat
חבר חדש מהשקית

12 הודעות

נכתב ב - 09/19/2019 :  15:09:50  Show Profile  Reply with Quote
כיום לאחר 3 חודשי ניסיון ב AIRMINI אני יכול לסכם ולומר שבמצבי המתואר בהודעה הקודמת שהעתקתי הפתרון הזה מציל אותי. הוא מאפשר לי לישון בנסיעות בטיפולים בבית חולים בביקורים אצל חברים וקרובים וכן נותן פתרון לשינה בטיסות עד 8 שעות. ברוב המטוסים אין שקעי חשמל.
למעלה

Sharirh
חבר חדש מהשקית

Israel
5 הודעות

נכתב ב - 10/12/2019 :  09:33:54  Show Profile  Reply with Quote
quote:
Originally posted by פולריס

המכשיר הזה הוא מכשיר שני שלי שנועד לנסיעות, ולמרות שהוא מאוד מרשים בגודל וגם באיכות הבניה,
אני מאוד לא ממליץ עליו כמכשיר ראשי, בעיקר בגלל הרעש, אבל גם בגלל שהוא משתמש בצינור שייחודי לו,
ושלא ניתן בעקבות כך לחבר אליו כל מסיכה. אני ידעתי לקראת מה אני הולך וכמשיר שני נייד הוא נראה אחלה.

שניהם מכשירים מעולים. מה שהכריע את הכף מבחינתי לטובת ה DreamStation היו כמה דברים:

1. יש לו 2 פילטרים, ולא אחד, וכמות האבק שהפילטר העדין תופס היא דרמטית.
2. הוא אחד המכשירים הכי שקטים בשוק. כשהוא מחובר למעשיר לחות (אין צורך להשתמש בו,
אלא מספיק שהוא מחובר למכשיר), המכשיר פשוט לא נשמע.
3. כאשר הוא מפורק מהמעשיר לחות, הוא הופך לגודל של כמעט מכשיר מיני נייד למעשה (אני לא רציתי לפרק ולארוז בכל פעם ולכן קניתי גם את ה AirMini).
4. יש לו כפתור שמאפשר לך להוריד את הלחץ לרמה התחלתית שקבעת מראש. זה נוח אם קמת
לשירותים ואתה חוזר ולא רוצה לקבל בוסט של אוויר שלא באופן מדורג.
5. ל DreamStation יש בלוטות' שמוריד לסלולרי את הנתונים לאפליקציה ייעודית מצויינת.
היא לכאורה לא ניתנת להורדה בישראל ב Google Play בגלל ענייני רגולציה, אבל יש לי גרסה שעובדת בארץ ומי שזקור לה אשלח לו.
6. ל DreamStation יש יכולת להציג נתונים כמו סוג החסימה שהיתה לך בשינה באמצעות תוכנת מחשב בשם Sleepyhead.
7. אפשר לכוון את לחץ האוויר בפסיעות עשרוניות, ולא כל 2 עשיריות.
8. ה DreamStation משתמש במתח כניסה של 12V. המכשירים של ResMed עובדים על 24V ויש להם חיבור מטען ייחודי.
מה שאומר שקשה להשיג סוללה ל 24V והמחירים בהתאם גבוהים יותר בגלל ההיצע הקטן.

אני מניח שיש ל ResMed יתרונות על פני ה DreamStation ואשמח ללמוד אותם ממי שמחזיקים במכשיר.
המידע שהבאתי כאן הוא מבדיקות שעשיתי לפני הקניה וזו ההחלטה שקיבלתי. שניהם כאמור מכשירים מצויינים.

למעלה

Sharirh
חבר חדש מהשקית

Israel
5 הודעות

נכתב ב - 10/12/2019 :  09:37:24  Show Profile  Reply with Quote
quote:
Originally posted by פולריס

הי, אשמח ליצירת קשר לקבל את האפליקציה. ניסיתי להשיגה ללא הצלחה....
חגי 0522800111

למעלה
  נושא קודם נושא נושא הבא  
 נושא חדש  תגובה לנושא
 הדפסה
קפיצה אל:
סיפאפ פורום ישראל בחזרה למעלה
הדף נוצר ב 0.04 שניות.