סיפאפ פורום ישראל
דף הבית | פרופיל | הרשמה | נושאים פעילים | חברים | חיפוש | שאלות ותשובות
 כל הפורומים
 רפואה
 פורום משתמשי מכשירי CPAP
 פצעים מתחת לחגורות של המסכה

שימו לב , עליכם להירשם לפני הוספת התגובה.
להרשמה, ליחצו כאן.

רזולוציית מסך:
שם משתמש:
סיסמא:
מצב עיצוב:
עיצוב: מודגשאיטליקקו תחתוןקו חוצה יישור לשמאלממורכזיישור לימין קו מפריד קישורמיילתמונה חוקציטוטרשימה

הודעה:

* HTML לא פעיל
* הקוד פעיל
פרצופים
חיוך [:)] חיוך גדול [:D] קול [8D] ביישן [:I]
לשון [:P] רשע [):] חיוך [;)] ליצן [:o)]
עין שחורה [B)] מספר שמונה [8] מבואס [:(] ביישן [8)]
אני בהלם [:0] כועס [:(!] מת [xx(] ישנוני [|)]
נשיקות [:X] מאשר [^] לא מאשר [V] שאלה [?]

הודעות    קודמות
aharon690 נכתב - 12/14/2020 : 19:54:11
שלום, אני משתמש במסכה משנת 2000 ולאחרונה החלפתי חגורות, ולאחר שהחלפתי יש לי פצעים שהם כמו פצעי בגרות מתחת לחגורה
מה אפשר לעשות?
1   תגובות    אחרונות    (החדשים ראשונים)
dan bar-or Posted - 12/17/2020 : 12:04:34
שלום וברוך הבא, לא ציינת האם הרצועות שהחלפת חדשות או ישנות ?
על איזה רצועות מדובר? האם אלה אותן רצועות כפי שהשתמשת עד להחלפה ? בשוק בישראל לאחרונה צצות יותר ויותר רצועות סיניות פשוטות וזולות מחומרים מאד לא איכותיים וזה בהחלט עלול לגרום לזה ! לכן נסה לספק לי עוד פרטים בבקשה בעניין הסוג והדגם.
בינתיים אני ממליץ לך להשתמש בקרם על בסיס אלוורה (ניתן להשיג בכל בית מרקחת) ולמרוח על האיזור המגורה בפניך עד להרגעת האיזור הנגוע. לאחר מכן פרק את הרצועות מהמסיכה, שים אותן בקערה עם רבע כפית סבון כביסה ורבע כפית מרכך כביסה והשרה במים חמים בטמ"פ שלא תעלה על 40 מעלות למשך כמה שעות, לאחר מכן שטוף במי ברז זורמים מספר פעמים עד ששאריות הסבון והמרכך יתנקזו ואז כאשר הרצועות נקיות תלה אותן על ידית של דלת פנימית בבית עד לייבוש מלא. (בשום אופן לא בשמש ישירה) לאחר שהרצועות התייבשו היטב התקן אותן על המסיכה ובמידה ושוב יופיעו הפצעים אתה בהחלט יכול להחליף לרצועות אחרות (בשוק קיים מגוון גדול של רצועות איכותיות אשר עשויות מחומרים ומרקמי בד שונים חלקן יכולות להתאים לך יותר או פחות).
במידה ואתה לא מסתדר תרגיש חופשי להתקשר אלי ואעזור לך בשמחה, מספר הטלפון שלי מופיע בחתימה שלי מטה.

סיפאפ פורום ישראל בחזרה למעלה
הדף נוצר ב 0.02 שניות.