סיפאפ פורום ישראל
דף הבית | פרופיל | הרשמה | נושאים פעילים | חברים | חיפוש | שאלות ותשובות
 כל הפורומים
 רפואה
 פורום משתמשי מכשירי CPAP
 משתמש חדש

שימו לב , עליכם להירשם לפני הוספת התגובה.
להרשמה, ליחצו כאן.

רזולוציית מסך:
שם משתמש:
סיסמא:
מצב עיצוב:
עיצוב: מודגשאיטליקקו תחתוןקו חוצה יישור לשמאלממורכזיישור לימין קו מפריד קישורמיילתמונה חוקציטוטרשימה

הודעה:

* HTML לא פעיל
* הקוד פעיל
פרצופים
חיוך [:)] חיוך גדול [:D] קול [8D] ביישן [:I]
לשון [:P] רשע [):] חיוך [;)] ליצן [:o)]
עין שחורה [B)] מספר שמונה [8] מבואס [:(] ביישן [8)]
אני בהלם [:0] כועס [:(!] מת [xx(] ישנוני [|)]
נשיקות [:X] מאשר [^] לא מאשר [V] שאלה [?]

הודעות    קודמות
ABC נכתב - 08/19/2020 : 21:15:41
אהלן,

סובל מבעיות שינה כבר לא מעט שנים, לפני כמה ימים קיבלתי הפנייה מרופא המשפחה בקופה"ח לרכישת מכשיר CPAP. הבנתי ממנו שקופה"ח (כללית) עובדת עם מכשירים של וויינמן שלדבריו עומדים בשורה הראשונה באיכותם יחד עם רסמד, פיליפס וכולי, אך כאמור שקיימים עוד מכשירים בשוק לא פחות טובים שאפשר לרכוש דרך החברות עצמן בשיעור סבסוד דומה.

אשמח להמלצה/דיס למכשיר ולחברה. מה מומלץ, ממה/ממי להתרחק וכולי.

תודה
1   תגובות    אחרונות    (החדשים ראשונים)
dan bar-or Posted - 08/23/2020 : 08:20:23
שלום לך וברוך הבא , לפני כמה שנים יצאה קופת חולים כללית למכרז לאספקת מכשירי cpap לחברי ומבוטחי הקופה, הזוכה הגדולה אז הייתה חברת ווינמן ישראל בע"מ אשר זכתה במכרז עם מכשיר מדגם somnobalance . לאחר זמן מה חברת ווינמן נמכרה לחברת luvinshtain medical ולמעשה מה שהיה כאן ווינמן הפך ל luvinshtain וגם ה somnobalance הפך למכשיר שנקרא prisma smart, המכשיר לפי דעתי מכשיר מצויין עם אפס תקלות ועיצוב יפה מאד , צורתו הגאומטרית צורת פריזמה (משולש שחור עם פס כסף בצד) המכשיר שקט מאד ואמין מאד, אך יחד עם זאת מדובר במכשיר זול גדול וכבד יחסית לתקופה הנוכחית בה מכשירי סיפאפ הופכים לקטנים וקלים.
המסיכה אשר מסופקת עם המכשיר הינה מדגם joyce easy x וכאן אני כבר יכול לומר שמדובר במסיכה זולה ופשוטה ואפילו גדולה ומגושמת ! ראוי לציין שיש ליצרן הזה מסיכות נוספות כמו joyce one או cara והן נוחות משמעותית וקלות לתפעול הרבה יותר אך אינן מסופקות במסגרת מה שניתן דרך מכון מור. יחד עם זאת דבר נוסף אשר מפריע לי מאד,הוא נושא המסננים (פילטרים) המכשיר מסופק עם מסננים שחורים בלבד וללא מסננים לבנים (ההנחיה של היצרן הינה החלפת מסנן לבן לאחר 250 שעות שימוש) ומי שמעוניין צריך לרכוש בעצמו את המסננים והם יקרים מאד! לפי המשווק בארץ לא חובה להשתמש בהם, לפי היצרן בחו"ל חובה להשתמש בהם , כך לפחות מופיע בחוברת ההוראות.
כמו שכתבתי ה smart הינו מכשיר זול אשר יועד להתמודד ולזכות במכרז במחיר זול.
המכשיר חסר בתכונות לעומת מכשירים מתוצרת philips או resmed או devilbis או hufrichter או ficher&pickel או sleep box אשר נחשבים היום למתקדמים והטובים ביותר בשוק. המכשיר גדול וכבד ללא wifi או לפחות Bluetooth, ללא מסך מגע או לפחות מסך צבעוני אשר מספק מידע כמו במכשירים המתקדמים. מכשיר ה smart הוא פשוט מכשיר סיפאפ אשר עושה את העבודה וזהו אשר נמכר דרך מכון מור תמורת 918 ש"ח עם מסיכה בסיסית מאד .
למבוטחי/חברי כללית או כללית מושלם אכן ניתנת האופציה לרכוש ברכישה חופשית היכן שירצו ובאיזה דגם שיבחרו, ניתן אפילו לרכוש בחו"ל ובהצגת חשבונית לקבל החזר, (פחות מומלץ ברכישת מכשיר בפעם הראשונה עקב חשיבות הליווי וההתאמה ע"י סוכן המכירות).
למעשה זה אפילו יצא יותר זול ! המכשירים המתקדמים בשוק ברכישה חופשית עשויים לעלות לך כ 5000 ש"ח וההחזר שתקבל יסתכם בכמעט 4350 ש"ח ! אפילו זול יותר ממכון מור.
לצערי לא הרבה מאובחנים יודעים ולכן רוכשים את המכשיר דרך מכון מור (סוג של קהל שבוי).
לכן עצתי לך, נסה לקרוא כמה שיותר חומר וכמובן התנסה במכשיר טרם הרכישה. אל תרכוש מכשיר ללא לפחות חמש שנות אחריות ! שהרי הזכאות להחזר כספי בגין רכישת מכשיר סיפאפ הינה אחת לחמש שנים ובמידה והמכשיר יתקלקל לפני תום התקופה תאלץ לשלם בעבור תיקון יקר מכיסך. אל תשכח אתה "מתחתן" כאן עם מכשיר ועם חברה משווקת לחמש שנים וודא שיש לך כימיה טובה עם סוכן המכירות, שים לב ! האינטרנט מלא במכשירים ובחברות הקפד לרכוש אך ורק מחברה יבואנית ולא מדילרים למיניהם. וודא כי לחברה קיימת מעבדת תיקונים אשר בעת הצורך תספק לך שרותי מעבדה מהירים ויעילים כי אחרת תיתקל בסחבת שלא תיגמר. כאשר אתה בוחר מכשיר בדוק כמה זמן הוא קיים בשוק (בחר בחדש ביותר) ה s10 של resmed למשל יצא לשוק ב 2014 ולכן נחשב כבר למכשיר ישן.
בינתיים אני מאד מקווה שעזרתי לך. במידה ויש לך שאלות נוספות, תרגיש חופשי להתקשר אלי ואשמח להמשיך ולסייע, מספר הטלפון שלי מופיע בחתימה שלי מטה.

סיפאפ פורום ישראל בחזרה למעלה
הדף נוצר ב 0.01 שניות.