סיפאפ פורום ישראל
דף הבית | פרופיל | הרשמה | נושאים פעילים | חברים | חיפוש | שאלות ותשובות
 כל הפורומים
 רפואה
 פורום משתמשי מכשירי CPAP
 RESMED S9 ביחס ל PRIZMA SMART

שימו לב , עליכם להירשם לפני הוספת התגובה.
להרשמה, ליחצו כאן.

רזולוציית מסך:
שם משתמש:
סיסמא:
מצב עיצוב:
עיצוב: מודגשאיטליקקו תחתוןקו חוצה יישור לשמאלממורכזיישור לימין קו מפריד קישורמיילתמונה חוקציטוטרשימה

הודעה:

* HTML לא פעיל
* הקוד פעיל
פרצופים
חיוך [:)] חיוך גדול [:D] קול [8D] ביישן [:I]
לשון [:P] רשע [):] חיוך [;)] ליצן [:o)]
עין שחורה [B)] מספר שמונה [8] מבואס [:(] ביישן [8)]
אני בהלם [:0] כועס [:(!] מת [xx(] ישנוני [|)]
נשיקות [:X] מאשר [^] לא מאשר [V] שאלה [?]

הודעות    קודמות
Nice_Guy נכתב - 02/20/2018 : 21:17:19
שלום לכולם,

יש ברשותי מכשיר של רסמד S9 עם מעשיר לחות שאני לא משתמש איתו. אני איתו כבר כ 8 שנים לסרוגין. הכוונה משתמש לפעמים, בזמן האחרון שמתי לב שהשימוש בו ברמה יומיומית משפרת את איכות חיי, מה שלא היה בעבר.

אני מבוטח של מכבי, וראיתי המלצות רבות על ה פריזמה סמארט, ורציתי לדעת, איך המכשיר הזה ביחס למכשיר שישנו אצלי. האם הוא טוב יותר? חכם יותר? שקט יותר?

האם בשביל לקבל את העיסקה אני צריך לפנות למעבדת שינה פעם נוספת? אני גם צריך מסיכה כי שלי נקרעה ואני משתמש עם SWIFT FX שלא הכי טובה לי. הייתה לי אחת שבהסדר משהו עם ONE מסיכה אפית, ממש היה לי נוח איתה.

בקיצור, אשמח לקבל טיפה הדרכה.

תודה
פליקס
20   תגובות    אחרונות    (החדשים ראשונים)
Nice_Guy Posted - 03/13/2018 : 13:16:00
עידכון,

לא צלחה דרכי, למכבי לא איכפת שאנשים יעברו קופה.
פשוט בזיון.
Nice_Guy Posted - 03/05/2018 : 16:26:10
היי יצחק,

אני מנסה משהו שכולם יכולים לעשות, אני אפרט אחרי אם יצליח וכמובן אחרי הקניה והבטחת הזיכוי.
צריך לשנות למכבי את הגישה בעניין. אם כל שאר הקופות משתתפים בלי הגבלה ממי לרכוש ומה, למה במכבי
זה לא ככה?
היחידים שיכולים לשנות את העניין אלו אנחנו בפניה לגורמים המתאימים (אין לי מושג מי אלו). וללחוץ,
מי שלא מנסה, בטוח לא יצליח...
יצחק Posted - 03/04/2018 : 22:13:39
היי פליקס

הכי חשוב תעדכן אותנו כי גם אחרים לומדים מזה

שינה טובה!
Nice_Guy Posted - 03/04/2018 : 11:21:21
דן, אני לא מתכוון לקנות ללא החזר,
אני מנסה משהו, ונראה את התוצאה.
אם אצליח, סבבה, אם לא, נראה כבר.

תאמין לי, כבר למדתי לכוון את המכשיר ברמה של טכנאי... :)
אני אדבר איתך מתי שיהיה לי עוד מידע.
dan bar-or Posted - 03/04/2018 : 07:49:12
פליקס, תבוא אלי עם ה s9 אני אכוון לך אותו ותתחיל לישון טוב, חבל על כל שקל שתוציא! המכשיר שלך במצב מצויין ! אולי במקסימום תחליף מסיכה ותקבל החזר ממכבי, אבל ממש חבל לרכוש בסכום כזה מכשיר ולא לקבל החזר.
Nice_Guy Posted - 03/03/2018 : 23:00:06
היי יצחק,
אצלי הבעיה היא שאף פעם הפסקות הנשימה שלי עם מכשיר ירדו מ7 פעמים בשעה, ויש ימים שאני מרגיש
מעולה ויש ימים שאני מרגיש לא טוב ועם תוצאות טובות כלומר בסביבות ה 7 שזה נדיר לרוב המספר הוא בסביבות 10...
ולכן ההרגשה שלי לא כל כך קשורה, אני כל בוקר בודק את המספרים שלי ולפי זה יודע אם ישנתי טוב או לא.
לי זה חשוב הנתון הזה.
אכן ישנתי עם המכשיר יותר טוב, לפחות בהרגשה הכללית של נוחות שינה, אבל, זה לא אומר שקיבלתי את הטיפול שאני
צריך...
ההסדר של מכבי למחיר המשולם הוא מצויין ואמרתי זאת לא פעם, אבל אני מוכן לשלם יותר, ולקבל את מה שאני צריך ורוצה.
המחיר של פריזמה 20A הוא 6200, וה S10 הוא 6300 כולל מעשיר, אז אני אלך על ה S10.
העניין של מכבי מעצבן אותי, למה בקופות אחרות יש השתתפות מצד הקופה וזהו? כי מכבי חוסכת על המטופלים שלה...
גם במכבי היה הסדר כזה, אני הייתי בין האחרונים שניצלו אותו כשקניתי את ה S9.
אגב, אני לא משתמש חדש יחסית :) אני משתמש, בעבר בתקופות כן ולא, בשנה האחרונה כל הזמן. ואני לא מצליח להגיע
לשינה בלי הפסקות נשימה, בגלל זה שוקל להחליף את המכשיר.
יצחק Posted - 03/03/2018 : 21:18:00
פליקס אתה צודק
המכשירים שמכבי מאפשרת לרכוש הם מוגבלים ואינם המובילים בשוק
הם ניסו להשיג את המחיר הטוב ביותר לחברים בקופה ובאמת ההשתתפות העצמית למבוטחי מכבי זהב היא מינימלית.
לאנשים כמוך שיכולים להרשות לעצמם לשלם יותר באמת הדיל של מכבי לא מתאים
מאידך לפי מה שכתבת החזרת את הפריזמה רק בגלל קרית נתונים?
בעיני זה לא שיקול בעיני ואתה עוד מספר שישנת איתו יותר טוב מהאשר עם ה S9!
תבין - אחרי כמה שנים של שימוש, כמעט בכלל לא מסתכלים בנתונים לא במכשיר ולא בכרטיס.
אם מרגישים שישנים טוב ועירניים אין הרבה מה לבדוק למעשה.
נכון שאתה משתמש חדש יחסית (למרות שאתה פה כבר שנים בפורום)
אז תשקול.
Nice_Guy Posted - 03/02/2018 : 10:33:40
כל קופה אחרת נותנת לבחור מכשיר ויש החזר בגובה מסויים, את המכשיר הראשון שלי עוד לא היה במכבי ההסדר המטופש לטעמי.
קניתי רסמד S9 כולל מעשיר לחות ועלה לי 7300 ש"ח בזמנו, והחזירו כמה שהחזירו...
אבל אני בחרתי את המכשיר, אחרי בדיקה של מספר מכשירים אחרים מעולים. כמה שעלה לי עלה לי, אני לא חוסך על בריאות...
Thomas Posted - 03/02/2018 : 00:16:46
איזה קופה נותנת את מה שאתה מבקש ?
Nice_Guy Posted - 03/01/2018 : 21:40:26
המכשירים שמכבי נותנים הם ממש בסיסיים, ואני משלם לפחות כמו כל אחד אחר בקופות אחרות,
אז למה לא מגיע לי מכשיר מתקדם לפי ההחלטה שלי? אני מוכן לשלם יותר כסף מ 350 שקל, אבל לבחור משהו שאני רוצה.
היום כל הקופות נותנות רפואה ברמה גבוהה, לא כמו פעם שמכבי היה שם דבר...
אני לא מעוניין לעבור, אבל אני לא מוכן לוותר על חופש הבחירה שלי, ומכשיר שהוא יהיה בדיוק לטעמי.
יש היום את הרסמד S10, שנחשב לאחד הטובים ביותר בעלות של 6300 שקל כולל מעשיר לחות, ביררתי בקלינטיקה, אני מוגן לשלם 1000 שקל
השתתפות עצמית, אבל לקבל משהו שהוא הכי טוב בשוק...

בכל אופן, זה שיקול שלי פרטי, אולי אני טועה, אבל...
Thomas Posted - 03/01/2018 : 19:56:54
לדעתי מכבי נותנים דיל הכי טוב יחסית לאחרים אבל אולי אני טועה. יש פה חכמים ממני. בכל מקרה זאת לא סיבה לעבור קופה. עוברים קופה בשביל רפואה טובה יותר. אם יש דבר כזה....
Nice_Guy Posted - 03/01/2018 : 17:19:38
המכשיר שניתן לך בדיל הוא מצוין, ישנתי איתו טוב יותר מאשר עם הרסמד שיש לי.
אבל יש בו חוסרים שאני לא מוכן לוותר, ולכן החזרתי אותו.

עכשיו נראה מה נעשה, מעצבן שאני משלם כל חודש למכבי מעל 100 שקל, ואני מוגבל
בבחירות שלי, זה הזוי.
אולי הגיע הזמן אחרי 25 שנים לעבור קופה...
Thomas Posted - 03/01/2018 : 16:40:35
אצלי רצו יותר, לקחתי את הרגיל דרך הקופה ואני מרוצה. כנראה שזה לא משתלם להם.
Nice_Guy Posted - 02/27/2018 : 13:31:45
אוקי, אין אפשרות לראות נתונים בלי פריקה, וזה לא מקובל עלי.
רציתי לדעת כמה יעלה לי לשדרג ל 20A במסגרת הקופה, הם רוצים אחרי טובות רבות
שאוסיף 1500 שקל, שלטעמי זה גזל. המון כסף כשהם מקבלי בוחטה ממכבי.

אז הוחלט שאנחנו מבטלים את העיסקה ואני מחזיר את המכשיר. חבל אבל אני לא פראייר.
אין שום סיבה שאוסיף להם 1500 שקל כשההפרש בין המכשירים במחירי השוק הוא כ 700 שקל...
בקיצור תם עידן ווינמן... :)
Nice_Guy Posted - 02/26/2018 : 23:36:33
אני מתכוון לברר הכל מחר...
dan bar-or Posted - 02/26/2018 : 22:56:36
כן, אני בטוח, נתונים לגבי הפסקות נשימה/דליפות אוויר לא ניתן לראות על גבי המכשיר, רק שעות שימוש. נתונים לגבי הפסקות נשימה ודליפות אוויר ניתן לראות רק בחיבור הכרטיס למחשב.
משום מה לא מסופקים פילטרים לבנים עם המכשיר וזאת למרות שלפי היצרן יש להחליפם בתדירות גבוהה כפי שגם כתוב בחוברת ההוראות אשר מסופקת עם המכשיר (ככל הנראה משיקולי עלות) חבילת פילטרים לבנים נמכרת ע"י הספק תמורת 300 ש"ח ! (כמעט כמו עלות המכשיר עצמו).
אני לא מבין מה ההיגיון למכור את המכשיר ללא הפילטר הלבן ?!
האם בררת איתם?
הפילטר הלבן חשוב גם לך כמשתמש וגם לשמירה על המכשיר מאבק.
Nice_Guy Posted - 02/26/2018 : 21:57:57
קראתי את ההוראות ואכן גם שם מדובר על פילטר לבן שלהפתעתי לא קיים במכשיר, וזה מכשיר שנפתח מולי מהקופסא.
אי אפשרות קריאת הנתונים זה דיל ברייקר, אתה בטוח?
dan bar-or Posted - 02/26/2018 : 21:48:18
הי פליקס,אכן בדגם הפשוט יותר (prisma smart) אשר ניתן למבוטחים במכבי לא ניתן לצפות בנתוני הפסקות נשימה/דליפות אוויר על המכשיר עצמו רק על המחשב בעזרת תוכנה מיוחדת עם כרטיס הזיכרון מהמכשיר (sd card).
פליקס חשוב מאד להחליף את הפילטר הלבן (ממוקם מאחורי הפילטר השחור אחת לחודש/חודש וחצי ואת הפילטר השחור עליך לשטוף במים ולייבש בעזרת נייר סופג אחת לשבוע.
Nice_Guy Posted - 02/26/2018 : 19:39:45
אוקי, עידכון אחרי לילה ראשון עם המכשיר,

יותר קל לי לישון איתו מאשר עם הרסמד S9, שזה מפתיע לטובה.
הוא שקט לחלוטין, אפילו יותר מה S9.

אבל, אהיה הכי אובייקטיבי,
החסרונות, הוא לא כזה קטן...
והדבר שהכי מפריע לי או שאני פשוט לא יודע איך לראות עדיין,
דו"ח של השינה הלילי מה שהיה אפשרי בפשטות ב S9, זה ממש מציק לי,
הוא מציג רק כמה שעות ישנתי איתו, אבל אין כמה הפסקות נשימה היו בלילה, לחץ ממוצע, זה ממש מציק.

הצינור העבה כלל לא מפריע לי. ומדינת ההרכבה ממש לא מפריעה לי, יש לי אחריות 4 שנים...
מקווה שתהיה דרך לראות נתונים בלי הוצאת כרטיס כל בוקר שזה לא מעשי, כי אם זה כך, אני שוקל
להחזיר את המכשיר...
dan bar-or Posted - 02/25/2018 : 20:06:21
הי פליקס, כאשר קונים מסיכה שבהסדר מספק הסדר משלמים, אבל כאשר קונים מכל ספק אחר כל מסיכה אחרת משלמים מחיר מלא ובהגשת החשבונית למכבי מקבלים החזר מלא. כך למעשה ניתן לרכוש כל מסיכה שרוצים ולא רק מסיכות שבהסדר ואפילו להמנע מהתשלום המסובסד.
לגבי ארץ היצור של המכשיר שים לב בבקשה שעל גבי ה prisma 20a (הדגם הבכיר יותר) מופיע באותיות קידוש לבנה "made in germany" ועל ה prisma smart לא מופיע משום מה באופן תמוה "made in"
רק כתוב לובינשטיין מדיקל וזהו.
ואני מבירור שערכתי נמסר לי שמדובר ברומניה ולא במפעל המקורי בהמבורג.

סיפאפ פורום ישראל בחזרה למעלה
הדף נוצר ב 0.03 שניות.