סיפאפ פורום ישראל
דף הבית | פרופיל | הרשמה | נושאים פעילים | חברים | חיפוש | שאלות ותשובות
 כל הפורומים
 רפואה
 פורום משתמשי מכשירי CPAP
 החלפת מכשיר

שימו לב , עליכם להירשם לפני הוספת התגובה.
להרשמה, ליחצו כאן.

רזולוציית מסך:
שם משתמש:
סיסמא:
מצב עיצוב:
עיצוב: מודגשאיטליקקו תחתוןקו חוצה יישור לשמאלממורכזיישור לימין קו מפריד קישורמיילתמונה חוקציטוטרשימה

הודעה:

* HTML לא פעיל
* הקוד פעיל
פרצופים
חיוך [:)] חיוך גדול [:D] קול [8D] ביישן [:I]
לשון [:P] רשע [):] חיוך [;)] ליצן [:o)]
עין שחורה [B)] מספר שמונה [8] מבואס [:(] ביישן [8)]
אני בהלם [:0] כועס [:(!] מת [xx(] ישנוני [|)]
נשיקות [:X] מאשר [^] לא מאשר [V] שאלה [?]

הודעות    קודמות
izibizi נכתב - 04/16/2024 : 12:45:23
היי,
אני משתמש ב S10 וכחודש לפני שמסתיים ה 5 שנים. קופ״ח כללית.
אתמול המכשיר משהו השתבש בו והוא התחיל להשמיע רעש מהמנוע מין וואוו כזה בכול פעם שאני נושם. גם התחושה היא שלא מספק לחץ כרגיל.
התקשרתי לקלינטיקה וכצפוי אין אחריות והם אומרים לי לרכוש S10 חדש.
נראה לי מגוחך לרכוש שוב אותו מכשיר ולא להתקדם ל S11.
אשמח לרעיונות.
בינתיים חזרתי ל S9.
2   תגובות    אחרונות    (החדשים ראשונים)
izibizi Posted - 04/16/2024 : 21:45:18
תודה. אתקשר מחר
dan bar-or Posted - 04/16/2024 : 19:12:26
שלום רב, s10 הוא מכשיר מצויין לכל הדעות, העניין הוא שהמכשיר הזה יצא לשוק לפני יותר מעשר שנים ונחשב למכשיר ישן מאד . בשנת 2021 (לפני יותר משלוש שנים) יצא ל s10 מחליף (s11) ולמעשה הפך את ה s10 לפחות רלוונטי בשוק מכשירי ה cpap. משום מה חברת קלינטיקה (היבואנית הרשמית של חברת Resmed) לא מייבאת לא מציעה ולא מוכרת את הדגם החדש וממשיכה משום מה למכור את הדגם הישן ה (s10). לכן אני חושב שרכישה של s10 כיום היא אינה כדאית כאשר ה s11 קיים כבר שלוש שנים, בדיוק כפי שכתבת כאן. כאשר שוחחתי בעצמי עם חברת קלינטיקה ושאלתי מדוע זה כך ?! לצערי לא קיבלתי תשובה חד משמעית.
בישראל יש עוד כמה חברות יבואניות אשר מייבאות ומשווקות מכשירים ותוכל פשוט לבצע סקר ולבדוק מה מתאים לך במידה ותרצה לרכוש מכשיר חדש.
ובעניין התקלה , למעשה לא מדובר בתקלה, ככל הנראה הצטבר קצת לכלוך בתוך המנוע וזה גורם לו קצת להרעיש ובהתאם לירידה קטנה בתפקוד, הבעיה הזאת מוכרת ב s10 ואפשר לסדר את זה ביתר קלות , צריך לפרק את המכשיר להוציא את המנוע לפתוח אותו לנקות ולשמן והמכשיר חוזר להיות צעיר וחזק ! עשיתי את זה כבר כמה פעמים אם בא לך קפוץ אלי לרמת גן ואסדר לך את זה בשמחה. (לא חושב שיש סיבה לרכוש מכשיר חדש בגלל תקלה כזאת ה s10 מכשיר טוב)
מספר הטלפון שלי מופיע בחתימה שלי מטה דבר איתי וניפגש.

סיפאפ פורום ישראל בחזרה למעלה
הדף נוצר ב 0.02 שניות.