סיפאפ פורום ישראל
דף הבית | פרופיל | הרשמה | נושאים פעילים | חברים | חיפוש | שאלות ותשובות
 כל הפורומים
 רפואה
 פורום משתמשי מכשירי CPAP
 קניית מסיכה ברשת

שימו לב , עליכם להירשם לפני הוספת התגובה.
להרשמה, ליחצו כאן.

רזולוציית מסך:
שם משתמש:
סיסמא:
מצב עיצוב:
עיצוב: מודגשאיטליקקו תחתוןקו חוצה יישור לשמאלממורכזיישור לימין קו מפריד קישורמיילתמונה חוקציטוטרשימה

הודעה:

* HTML לא פעיל
* הקוד פעיל
פרצופים
חיוך [:)] חיוך גדול [:D] קול [8D] ביישן [:I]
לשון [:P] רשע [):] חיוך [;)] ליצן [:o)]
עין שחורה [B)] מספר שמונה [8] מבואס [:(] ביישן [8)]
אני בהלם [:0] כועס [:(!] מת [xx(] ישנוני [|)]
נשיקות [:X] מאשר [^] לא מאשר [V] שאלה [?]

הודעות    קודמות
dvirko נכתב - 07/18/2022 : 09:29:06
שלום,

משתמש במסיכה Resmed P10 אבל נמאס לי לשלם מחיר מופרז בארץ כל שנה (למעלה מ- 1000 ש"ח). מה גם שבכל שנה קופת חולים מאוחדת עושה לי צרות מחדש עם ההחזרים.
ניסיתי כבר להזמין מאחת החנויות הגדולות ברשת אבל אחרי ההזמנה שלחו לי מייל שיש להם מניעה לשלוח לישראל והיה מאוד קשה לקבל החזר.
ראיתי את המסיכה גם בעלי אקספרס אבל לא יודע אם הסחורה שם מקורית.
אשמח אם תוכלו להממליץ על חנויות ברשת שעושות משלוחים לארץ.

תודה
1   תגובות    אחרונות    (החדשים ראשונים)
dan bar-or Posted - 07/18/2022 : 20:22:57
שלום רב, אין דבר כזה "סחורה לא מקורית" כל מה שתקנה דרך האינטרנט יהיה מקורי, אתה רק צריך לוודא שאתה מקבל אריזה סגורה ומסיכה אשר יוצרה בחודשים האחרונים ולא אחת ישנה ששכבה על המדף שנים, (זה קורה לפעמים ואז הרצועה מתפוררת).
פשוט תקנה מאתר אמין (תקרא ביקורות).
המסיכה הזאת עולה כולל משלוח סביב ה 120/130$
בערך כ 500 ש"ח. בארץ היא עולה 750 ש"ח ויש לך החזר ממאוחדת עד 1000 ש"ח בשנה עם הצגת החשבונית בקופת החולים.
אני לא מבין מדוע אתה כותב כאן שמאוחדת עושה בעיות במתן החזרים ?! עד היום הניסיון שלי מוכיח אחרת.
אגב המסיכה הזאת כבר מאד ישנה...
יש המון מסיכות חדשות ונוחות יותר (אני השתמשתי במסיכה הזאת עד לפני כחצי שנה ועברתי לאחרת).
אם יש לך בעיות עם מאוחדת , דבר איתי בטלפון אין סיבה שיפלו אותך לרעה ! זכותך לקנות כמו כולם ולקבל החזר, אני אנסה לסייע כמה שאוכל.

סיפאפ פורום ישראל בחזרה למעלה
הדף נוצר ב 0.01 שניות.