סיפאפ פורום ישראל
דף הבית | פרופיל | הרשמה | נושאים פעילים | חברים | חיפוש | שאלות ותשובות
 כל הפורומים
 רפואה
 פורום משתמשי מכשירי CPAP
 איזו חברה עדיפה

שימו לב , עליכם להירשם לפני הוספת התגובה.
להרשמה, ליחצו כאן.

רזולוציית מסך:
שם משתמש:
סיסמא:
מצב עיצוב:
עיצוב: מודגשאיטליקקו תחתוןקו חוצה יישור לשמאלממורכזיישור לימין קו מפריד קישורמיילתמונה חוקציטוטרשימה

הודעה:

* HTML לא פעיל
* הקוד פעיל
פרצופים
חיוך [:)] חיוך גדול [:D] קול [8D] ביישן [:I]
לשון [:P] רשע [):] חיוך [;)] ליצן [:o)]
עין שחורה [B)] מספר שמונה [8] מבואס [:(] ביישן [8)]
אני בהלם [:0] כועס [:(!] מת [xx(] ישנוני [|)]
נשיקות [:X] מאשר [^] לא מאשר [V] שאלה [?]

הודעות    קודמות
xxxxavilavie נכתב - 05/27/2022 : 19:36:51
שלום,
עלי לבחור אחת מבין 3 חברות (וימן, מדיקויפ, קלינטיקה) ע"מ שתספק לי מכשיר BPAP
אודה למי שיכול לתת לי פרטים על העדפה של אחת החברות הנ"ל מבחינת איכות המכשיר ואיכות השירות ע"מ שלא אצטרך לבחור באופן עיוור
תודה מראש לעונים
אבי
7   תגובות    אחרונות    (החדשים ראשונים)
dan bar-or Posted - 06/05/2022 : 13:21:42
לאחרונה שמעתי שאזלו להם המכשירים, אולי זו הסיבה שלא חזרו אליך. (זה באמת לא בסדר)
מצד שני שווה לך אולי להמתין קצת ולא לקחת מכשיר סיני באיכות פחות טובה.
במכשיר bpap נושא השירות חשוב לדעתי יותר מסוג המכשיר. כל מכשיר שתיקח חובה שיהיה טכנאי ותיק ומנוסה שידע לכוון אותו ולתמוך בך! אל תתפשר על זה שהרי להחליף ספק לאחר ההתקשרות עם ספק אחר זה לא פשוט. (אין לך מושג מה זה לסבול עם bpap ללא שירות וללא כיוונים טובים,זה יכול להיות סיוט).
לצערי מכבי ממשיכה לעבוד בשיטת מכרזים בהם החברות אשר מגישות את ההצעות הזולות ביותר הן בסופו של דבר גם הזוכות וזאת ללא קשר לאיכות המכשיר או השירות אשר ניתן ע"י הפקידות/טכנאים.
בדוק אופציה להשתמש בביטוח הפרטי שלך במידה ואתה לא מוצא חברה (דרך מכבי) שמקובלת עליך. אתה גם יכול לפנות למכבי ולבקש שיתערבו ויסייעו לך.

xxxxavilavie Posted - 06/02/2022 : 16:02:29
לגבי איכות השירות של חברת lowenstein medical , צר לי לדווח שממש התאכזבתי מהם, עונה מוקדנית שאין לה מושג ובניגוד להבטחתה הם לא חזרו אלי עד לרגע זה (יותר מ48 שעות) ....
xxxxavilavie Posted - 05/29/2022 : 21:28:36
הי דן ,
מאוד עזרת
תודה רבה
dan bar-or Posted - 05/29/2022 : 19:54:03
כאשר מדובר במכשיר bpap דרך קופות החולים מדובר ככל הנראה במסלול שכירות חודשית ולא ברכישה (עליך לברר זאת עם שירות הלקוחות במכבי).
ההמלצה שלי למכשיר bpap
1 lowenstein medical אשר משום מה אתה קורא להם "weinmann" הם כבר לא נקראים כך יותר מחמש שנים. עליך לברר מולם שהם אכן מספקים לך מכשיר bpap מתוצרת lowenstein medical ולא של יצרן אחר, (יש דגם טוב 30st).
2 במקום השני קלינטיקה אך ורק אם תקבל מהם מכשיר של resmed. ב Aiomed לא הייתי בוחר באופן אישי. (Made in China)
ובמקום השלישי מדיקוויפ (לפי דעתי תקבל bmc סיני) תברר איתם.
מבחינת שירות אין לי מושג, נסה להתקשר לשירות הלקוחות של כל חברה ולחוש את רמת השירות שתקבל בטלפון. בכל מקרה שלושתן אמורות לתת שירות בכל הארץ.
ולמען הגילוי הנאות (לשאלתך) אינני עובד באף אחת מהן, אינני בעל מניות ולא מקבל אחוזים מאף אחד.
אני עובד בחברה אחרת (שאת שמה לא אציין, כדי לא לעשות פרסומת) והיא אינה אחת מהחברות אשר זכו במכרז מכבי לאספקת מכשירי bpap , כך שאין לי אינטרס להמליץ על חברה מסויימת כזאת או אחרת.
יחד עם זאת במידה ותיכנס לאתרים בעולם תוכל לקרא ביקורות על המכשירים עליהם המלצתי כאן ולהתרשם בעצמך, כל מה שכתבתי כאן הוא מתוך הכירות שלי משך שנים עם החברות והמכשירים השונים.
xxxxavilavie Posted - 05/29/2022 : 10:33:04
בנוסף אם יכול להתיחס גם לנושא איכות השירות מבחינת תגובתיות לכיוונים/אביזרים/החלפות וכו'
תודה
xxxxavilavie Posted - 05/29/2022 : 10:31:05
חבר במכבי (עלות חודשית ) וכן צריך מכשיר BPAP , האם גם התשובה תהייה זהה בנוגע לחברת וימן ?
תודה
רק לשם הגילוי הנאות האם אתה יועץ בלתי תלוי מבחינת קשר עם אחת החברות הנ"ל
dan bar-or Posted - 05/29/2022 : 07:51:27
שלום אבי וברוך הבא,
יש הבדל גדול בין bpap לבין cpap, (שני מכשירים שונים בפעולתם). כתבת כאן שאתה זקוק למכשיר bpap ? בדוק בבקשה שלא מדובר ב cpap.
בכל מקרה במידה ומדובר במכשיר bpap העניין מורכב יותר ובמידה ומדובר ב cpap הייתי הולך על חברת lowenstein medical (לשעבר חברת weinmann, כפי שציינת את שמה מעלה). לא כתבת באיזו קופת חולים אתה חבר ובאיזה ביטוח אתה מבוטח, לכן קשה לי לדבר על עלויות ואני עונה לך באופן מאד כללי.
לחברת lowenstein medical יש מכשירים טובים ואמינים (אגב, המכשירים מיוצרים ברומניה) בחברת קלינטיקה ראיתי לאחרונה מכשירים מתוצרת Aiomed הסינית (אני באופן אישי לא הייתי נוגע בזה) יש להם גם resmed (פעם היו מיוצרים באוסטרליה והיום במלזיה) אשר לא ניתנים ללקוחות קופות החולים במסגרת ההסכמים (הם נותנים את המכשיר הסיני למיטב ידיעתי) ויש את חברת מדיקוויפ (אשר מהווה היום חלק מחברת נובולוג) גם כאן ככל הנראה מדובר על מכשיר סיני מתוצרת bmc (חברה ותיקה).
אגב במידה ויש לך ביטוח פרטי, אתה יכול להשתמש בו ולרכוש באופן פרטי ואז לקבל החזר מחברת הביטוח.
במידה ויש לך שאלות נוספות או סתם בא לך להתייעץ, אתה יכול להתקשר אלי, מספר הטלפון שלי מופיע בחתימה שלי מטה,
בינתיים מקווה שעזרתי.

סיפאפ פורום ישראל בחזרה למעלה
הדף נוצר ב 0.02 שניות.