סיפאפ פורום ישראל
דף הבית | פרופיל | הרשמה | נושאים פעילים | חברים | חיפוש | שאלות ותשובות
 כל הפורומים
 רפואה
 פורום משתמשי מכשירי CPAP
 מכשירי סיפאפ בהשאלה בחינם לנזקקים

שימו לב , עליכם להירשם לפני הוספת התגובה.
להרשמה, ליחצו כאן.

רזולוציית מסך:
שם משתמש:
סיסמא:
מצב עיצוב:
עיצוב: מודגשאיטליקקו תחתוןקו חוצה יישור לשמאלממורכזיישור לימין קו מפריד קישורמיילתמונה חוקציטוטרשימה

הודעה:

* HTML לא פעיל
* הקוד פעיל
פרצופים
חיוך [:)] חיוך גדול [:D] קול [8D] ביישן [:I]
לשון [:P] רשע [):] חיוך [;)] ליצן [:o)]
עין שחורה [B)] מספר שמונה [8] מבואס [:(] ביישן [8)]
אני בהלם [:0] כועס [:(!] מת [xx(] ישנוני [|)]
נשיקות [:X] מאשר [^] לא מאשר [V] שאלה [?]

הודעות    קודמות
dan bar-or נכתב - 06/03/2019 : 22:39:56
שלום לכולם, לאחרונה בעקבות בקשות רבות מצד רבים אשר סובלים מדום נשימה בשינה ואין ביכולתם לרכוש מכשיר סיפאפ קיבלתי מספר מכשירים ישנים, את חלקם תיקנתי ניקיתי והשבחתי וכעת לאחר בדיקות שבצעתי בהם כולם תקינים וממתינים לבעלים חדשים. אין לי הרבה אבל אבל אני מתחיל לעשות משהו שמזמן היה לי רצון לעשות בעקבות כאלה אשר השאילו מכשירים מאירגוני חסד כאלה ואחרים ובעקבות התאמה לא נכונה מצד גורמים לא מקצועיים ההשאלות מצדם לא הצליחו ובסופו של דבר למרות הרצון הטוב מצידם של אותם גורמים המשאילים לא הצליחו להשתמש במכשיר.
אני למעשה מציע הצעה חברתית התנדבותית לכל דורש אשר אין ביכולתו לרכוש לעצמו מכשיר סיפאפ להגיע אלי ולהשאיל מכשיר ומסיכה לתקופה לא מוגבלת כולל מסיכה והתאמה מקצועית, והכל בחינם ללא כל תמורה.
המעוניינים יפנו אלי בטלפון או במייל (מספר הטלפון שלי מופיע בחתימה שלי מטה).
יש להגיע אלי עם בדיקת שינה עדכנית ובמקום יהיה ניתן לקבל מכשיר סיפאפ ומסיכה, לאחר מכן יהיה צורך להגיע אלי אחת לשלושה חודשים לפריקת נתונים מהמכשיר, גם להוכחת שימוש וגם להוכחת יעילות השימוש. אני אבצע התאמה מדוייקת ואתרום מנסיוני לכל דורש.
זה פרוייקט אשר מזמן רציתי להקים וכעת בעקבות מכשירים ישנים שצברתי יש ביכולתי להתחיל.
יחד עם זאת אם ישנם כאלה אשר מעוניים לתרום מכשירים ישנים למטרה טובה, צרו איתי קשר.
7   תגובות    אחרונות    (החדשים ראשונים)
avi12 Posted - 10/19/2022 : 10:13:47
quote:
Originally posted by dan bar-or

שלום לכולם, לאחרונה בעקבות בקשות רבות מצד רבים אשר סובלים מדום נשימה בשינה ואין ביכולתם לרכוש מכשיר סיפאפ קיבלתי מספר מכשירים ישנים, את חלקם תיקנתי ניקיתי והשבחתי וכעת לאחר בדיקות שבצעתי בהם כולם תקינים וממתינים לבעלים חדשים. אין לי הרבה אבל אבל אני מתחיל לעשות משהו שמזמן היה לי רצון לעשות בעקבות כאלה אשר השאילו מכשירים מאירגוני חסד כאלה ואחרים ובעקבות התאמה לא נכונה מצד גורמים לא מקצועיים ההשאלות מצדם לא הצליחו ובסופו של דבר למרות הרצון הטוב מצידם של אותם גורמים המשאילים לא הצליחו להשתמש במכשיר.
אני למעשה מציע הצעה חברתית התנדבותית לכל דורש אשר אין ביכולתו לרכוש לעצמו מכשיר סיפאפ להגיע אלי ולהשאיל מכשיר ומסיכה לתקופה לא מוגבלת כולל מסיכה והתאמה מקצועית, והכל בחינם ללא כל תמורה.
המעוניינים יפנו אלי בטלפון או במייל (מספר הטלפון שלי מופיע בחתימה שלי מטה).
יש להגיע אלי עם בדיקת שינה עדכנית ובמקום יהיה ניתן לקבל מכשיר סיפאפ ומסיכה, לאחר מכן יהיה צורך להגיע אלי אחת לשלושה חודשים לפריקת נתונים מהמכשיר, גם להוכחת שימוש וגם להוכחת יעילות השימוש. אני אבצע התאמה מדוייקת ואתרום מנסיוני לכל דורש.
זה פרוייקט אשר מזמן רציתי להקים וכעת בעקבות מכשירים ישנים שצברתי יש ביכולתי להתחיל.
יחד עם זאת אם ישנם כאלה אשר מעוניים לתרום מכשירים ישנים למטרה טובה, צרו איתי קשר.

ערן רז Posted - 07/17/2022 : 21:27:20
דן שלום.
אני רוצה מאד להודות לך על הטיפול בתיקון מכשיר הסיפאפ שלי.
פגשתי אדם מקצועי, אדיב, נחמד, רחב לב ונשמה טובה שרוצה רק לעזור ולעשות טוב לאחר.
זה לא מובן מאליו.
כבר חשבתי לקנות מכשיר סיפאפ אחר לאחר ששלי התקלקל ודן, כשהבין שיש ברשותי מכשיר מצוין שחבל לוותר, ביקש שאביא את המכשיר כדי לתקן אותו וללא עלות.
אין מכשיר מבחינתו שלא ניתן לתקן ואני ממליץ עליו כאדם מקצועי עם נשמה גדולה שרואה את טובת הפציינט לפני הכל.
יישר כח דן.
אתה נשמה גדולה.
תודה לך.
dan bar-or Posted - 01/02/2022 : 09:00:35
בהחלט, תודה רבה ! צור איתי קשר :
0522828484
ובמידה ואתה מכיר אנשים אשר זקוקים לתרומה שלח אותם אלי.
zachi Posted - 01/01/2022 : 09:28:22
דן, הפרוייקט ממשיך ? יש לי s9 במצב תקין למסירה.
moti.l Posted - 05/25/2021 : 17:24:07
כל הכבוד.
ישר כח על הפרוייקט.
dan bar-or Posted - 06/12/2019 : 08:31:08
הי, אשמח אם תיצור איתי קשר.
izibizi Posted - 06/10/2019 : 15:16:09
יש לי S8 תקין שאני יכול לתרום

סיפאפ פורום ישראל בחזרה למעלה
הדף נוצר ב 0.02 שניות.