סיפאפ פורום ישראל
דף הבית | פרופיל | הרשמה | נושאים פעילים | חברים | חיפוש | שאלות ותשובות
 כל הפורומים
 רפואה
 פורום משתמשי מכשירי CPAP
 סיפאפ Transcend Somnetics - מכשיר אמריקאי

שימו לב , עליכם להירשם לפני הוספת התגובה.
להרשמה, ליחצו כאן.

רזולוציית מסך:
שם משתמש:
סיסמא:
מצב עיצוב:
עיצוב: מודגשאיטליקקו תחתוןקו חוצה יישור לשמאלממורכזיישור לימין קו מפריד קישורמיילתמונה חוקציטוטרשימה

הודעה:

* HTML לא פעיל
* הקוד פעיל
פרצופים
חיוך [:)] חיוך גדול [:D] קול [8D] ביישן [:I]
לשון [:P] רשע [):] חיוך [;)] ליצן [:o)]
עין שחורה [B)] מספר שמונה [8] מבואס [:(] ביישן [8)]
אני בהלם [:0] כועס [:(!] מת [xx(] ישנוני [|)]
נשיקות [:X] מאשר [^] לא מאשר [V] שאלה [?]

הודעות    קודמות
polanski נכתב - 05/12/2020 : 15:26:11
מישהו שקנה יכול לספר לי על המכשיר? יתרונות, חסרונות,, רעש ...
תודה.
1   תגובות    אחרונות    (החדשים ראשונים)
dan bar-or Posted - 05/14/2020 : 06:50:49
שלום וברוך הבא, משום מה בוחר המשווק של המכשיר הזה לשווק את המכשיר כ"מכשיר אמריקאי" אותי זה מכעיס ! זו הטעיה של הציבור, אם תסתכל על תחתית המכשיר תבחין בכיתוב " made in " וזה ממש לא ארצות הברית, המכשיר מיוצר בסינגפור ! זה ממש מכעיס.
ועכשיו למכשיר עצמו, שים לב שלמכשיר יש ארבע רגליים בולטות ומעיין שקע קעור בתחתית, המכשיר הזה נועד בתחילה לחבישה על הראש, נסה להניח אותו על הראש (אני לא צוחק) ותמצא שהוא מתלבש באופן מדוייק ! ואגב ארבע הרגליים בתחתית יועדו בזמנו לרצועות בעזרתן היה ניתן לקשור את המכשיר על הראש וכך בעצם התכוון היצרן למכור את זה, העניין הוא שאף אחד לא הסכים לישון עם מכשיר על הראש ואז כדי להציל את המצב פשוט האריכו את הצינור ומאז המכשיר נמכר עם צינור ארוך שלא בטוח עד כמה מתאים לו ועד כמה ניתן באמת להשתמש בו שהרי המכשיר תוכנן במקור לחבישה על הראש ולשימוש עם צינורית באורך כ 30 ס"מ עם ספיקה בהתאם לאורך וכעת האריכו את הצינור (1.82 מטר) ללא שינוי במכשיר עצמו, זה לא תקין ועלול לפגוע באיכות הטיפול. בזמנו הגיע אלי המשווק של המכשיר כדי שאנסה את המכשיר, חיברתי אותו לכמה דקות וניסיתי להשתמש בו המכשיר הרעיש מאד באופן חריג בהשוואה למכשירים אחרים שניסיתי וכאשר שאלתי לפשר הדבר הסביר לי המשווק שזה הרעש התקין של המכשיר, לי באופן אישי היה קצת קשה עם זה.
לסיום, אני לא ממש הייתי הולך על זה יש מכשירים יותר טובים באותו מחיר ואפילו זולים יותר.
במידה ויש לך שאלות נוספות אתה מוזמן להתקשר אלי ואעזור בשמחה.
בינתיים שיהיה בהצלחה ותמשיך לעדכן.

סיפאפ פורום ישראל בחזרה למעלה
הדף נוצר ב 0.02 שניות.