סיפאפ פורום ישראל
דף הבית | פרופיל | הרשמה | נושאים פעילים | חברים | חיפוש | שאלות ותשובות
 כל הפורומים
 רפואה
 פורום משתמשי מכשירי CPAP
 שלום לכולם

שימו לב , עליכם להירשם לפני הוספת התגובה.
להרשמה, ליחצו כאן.

רזולוציית מסך:
שם משתמש:
סיסמא:
מצב עיצוב:
עיצוב: מודגשאיטליקקו תחתוןקו חוצה יישור לשמאלממורכזיישור לימין קו מפריד קישורמיילתמונה חוקציטוטרשימה

הודעה:

* HTML לא פעיל
* הקוד פעיל
פרצופים
חיוך [:)] חיוך גדול [:D] קול [8D] ביישן [:I]
לשון [:P] רשע [):] חיוך [;)] ליצן [:o)]
עין שחורה [B)] מספר שמונה [8] מבואס [:(] ביישן [8)]
אני בהלם [:0] כועס [:(!] מת [xx(] ישנוני [|)]
נשיקות [:X] מאשר [^] לא מאשר [V] שאלה [?]

הודעות    קודמות
navraham נכתב - 11/10/2019 : 10:08:24
רכשתי מכשיר של רסמד לפני 10 שנים. השתמשתי בו לו יותר מ20-30 יום.
מתכוון לחזור ולנסות לישון עם מכשיר.(אחת הסיבות שנקרעה לי המסיכה ומשום מה לא יצא לי לרכוש חדשה)
האם כדאי לרכוש את המיני? האם המכשיר שיש לי יעבוד לדעתכם(גומיות יבשות וכו') ? ובמידה וכן,האם יהיה ניתן להשתמש באותו צינור של המיני במכשיר שיש לי?
תודה על הסבלנות.
6   תגובות    אחרונות    (החדשים ראשונים)
n/a Posted - 11/11/2019 : 21:43:22
בכל מקרה, אתה יכול לבקש לקבל את המיני לנסיון.
n/a Posted - 11/11/2019 : 12:36:15
לדעתי לא, אבל אלה התלונות עליו בCPAP.COM
בקשר למכשיר הישן, איני מכירה אבל כדאי לבדוק את הפילטר. יש לי מכשיר בן 15 שנמצא אצל בני כשאני ישינה אצלו וזה מה שהתקלקל בו (מלבד מיכל מעשיר הלחות).
אולי אצלך יש פילטר מתכלה , אז זה לא רלוונטי.
navraham Posted - 11/11/2019 : 10:12:38
תודה רותי.
האם המכשיר מרעיש מעבר לנורמלי?
n/a Posted - 11/10/2019 : 23:13:25
המכשיר לא אמור להתקלקל.
עם זאת, אתה יכול לפנות לרופא א.א.ג. ןלקבל המלצה למכשיר חדש.
ממליצה על המיני ומרוצה ממנו.למיני מסיכה וצינור משלו ולפחות כרגע אי אפשר לחבר מסיכה אחרת אלא אם מוותרים על לחות. יתכן ובעוד מספר חודשים יתאפשר.
navraham Posted - 11/10/2019 : 16:29:45
דן, תודה על התשובה המהירה.
המכשיר שלי הינו הפיליפס A-FLEX אוטומטי.
האם החלקים בתוך המכשיר לא מתייבשים או מתבלים לאחר כל כך הרבה זמן ללא שימוש?
כאמור אני חבר בכללית מושלם והבנתי שאני צריך לגשת שוב לרופא משפחה לקבל אישור ולאחר מכן לרופא אף אוזן גרון שיבדק את מחיצות האף.
האם אני מדייק?
תודה דן.
dan bar-or Posted - 11/10/2019 : 13:51:10
הי אבי, אין צורך לרכוש מכשיר חדש ! המכשיר אשר ברשותך חדש ותקין ואין סיבה נראת לעין להחליפו בחדש או בכלל להוציא כסף! האם תוכל לפרט כאן מהו הדגם המדוייק אשר ברשותך ? האם מדובר במכשיר אוטומטי או בלחץ קבוע ? במידה ומדובר במכשיר בלחץ קבוע עליך לבצע התאמת לחצים במכשיר אוטומטי טרם תחזור להשתמש במכשיר שהרי לאחר כל כך הרבה שנים יתכן והלחצים השתנו.
התאמת לחצים הינו תהליך פשוט בו הנך משתמש במשך שבוע במכשיר cpap אוטומטי עם רישום נתונים ע"מ לקבוע מהוא לחץ האוויר היעיל עבורך.
ובעניין המסיכה, באיזו קופת חולים אתה חבר? בחלק מקופות החולים ניתן לרכוש ציוד נלווה למכשיר ולקבל החזר כספי.
ובעניין המיני , אני לא ממש ממליץ לרכוש כרגע (המכשיר קצת מרעיש) אני חושב שלפני שאתה רוכש מכשיר חדש ומוציא סכום לא מבוטל עליך לחזור ולהשתמש קצת במכשיר הישן ולראות האם אתה מסתגל בכלל...
במידה ויש לך שאלות נוספות אני מזמין אותך להתקשר אלי (מספר הטלפון שלי מופיע בחתימה שלי מטה)
בינתיים שיהיה לך בהצלחה !

סיפאפ פורום ישראל בחזרה למעלה
הדף נוצר ב 0.02 שניות.