סיפאפ פורום ישראל
דף הבית | פרופיל | הרשמה | נושאים פעילים | חברים | חיפוש | שאלות ותשובות
 כל הפורומים
 רפואה
 פורום משתמשי מכשירי CPAP
 רכישת CPAP RESMED בארה"ב

שימו לב , עליכם להירשם לפני הוספת התגובה.
להרשמה, ליחצו כאן.

רזולוציית מסך:
שם משתמש:
סיסמא:
מצב עיצוב:
עיצוב: מודגשאיטליקקו תחתוןקו חוצה יישור לשמאלממורכזיישור לימין קו מפריד קישורמיילתמונה חוקציטוטרשימה

הודעה:

* HTML לא פעיל
* הקוד פעיל
פרצופים
חיוך [:)] חיוך גדול [:D] קול [8D] ביישן [:I]
לשון [:P] רשע [):] חיוך [;)] ליצן [:o)]
עין שחורה [B)] מספר שמונה [8] מבואס [:(] ביישן [8)]
אני בהלם [:0] כועס [:(!] מת [xx(] ישנוני [|)]
נשיקות [:X] מאשר [^] לא מאשר [V] שאלה [?]

הודעות    קודמות
shachar נכתב - 12/10/2012 : 19:15:43
לאחר בדיקה מעמיקה שביצעתי לאבי לגבי מכשיר CPAP RESMED S9 AUTO SET להלן הממצאים שגיליתי:
תחילה בדקתי עם חברת "קלינטיקה" בארץ (לאחר שביררתי מחירים בארץ ובעולם) את העלות. דיברתי עם נציגה בשם מירי שהתחילה להגיד לי מחירים הזויים לחלוטין של 6500 למכשיר בלי היומידיפייר H5I ובלי שום תוספת... כל תוספת של יומידיפייר + צינור חימום לאויר + מסיכה MIRAGGE QUTTRO GEL הגיעה איתי כבר למחירים של קרוב ל 9000 ש"ח... לאחר שאמרתי לה שמצאתי את זה בממש זול בארה"ב מחברה דרך ALIBABA.com שמוכרת ציוד רפואי לכל העולם התחילה להפחיד אותי לגבי אחריות והדרכה ושאר הפחדות שיטות מכירה....

עשיתי בירור מעמיק ביותר לגבי המכשיר וביררתי עם רופאים שונים ולהלן פירוט המחיר שקניתי מארה"ב:
(resmed s9 autoset + h5i humidifier + slimline tube (625$
climateline tube (seperate - 50$) + mirage qutro gel mask (90$+
Extended warrenty for additional 3 years - total warrenty of 5 years)150$)#8203; +
fast shiping to israel with usps 85$

דיברתי עם הבעלים של החברה בחו"ל והוא אמר לי שיש מדינות שמוכרים את המכשיר ברווח מטורף של גם 400% יותר מעלות המכשיר. כמו כן הוא אמר לי שגם אם קורה משהו למכשיר לא צריך לשלוח אותו אל החברה היצרנית אלא אליו והוא או שולח את זה לחברה היצרנית או מחליף ישר את המכשיר לחדש !!! למי שלא יודע ... הזמנה של ציוד רפואי מחו"ל - אין עליו מכס !!!!!!! בנוסף אם לא שולחים דרך FEDEX / DHL / UPS וכיוב.. כמעט ואין סיכוי שיעצרו את החבילה ויגבו עליה עמילות מכס ושטויות אחרות שגובים כדי לעשות כסף על אנשים. הטוטאל של החבילה עלה לי 1000 $ שהם פחות מ 4000 ש"ח בנוסף יש החזר של עד 75% מהמכשיר או עד תקרה של 4000 ומשהו שקל ( פלטינום של כללית).ככה שיצא לאבי לשלם על הכל אולי 1000 ש"ח לחבילה שכוללת הכל וברמה הכי גבוהה.
פשוט מצער לדעת שהחברות בארץ עושות רווח כל כך גבוה על חשבון גבם של אנשים .... בנוסף גיליתי שבארץ מנסים לדחוף לאנשים מכשירים מחברות שעושות יד אחת עם הקופות המשלימות... אין לי מושג למה.

גם אם אקנה את המכשיר ובעוד שנתיים שלוש יתקלקל ... דבר ראשון יש לי אחריות מלאה עליו. גם אם אני אשלח 10 פעמים את המכשיר לתיקון בחו"ל אני לא אגיע למחיר של המכשיר בארץ ... וגם אם אני אצטרך מכשיר חדש בעתיד זה שווה את המחיר !!!!!
20   תגובות    אחרונות    (החדשים ראשונים)
n/a Posted - 03/04/2018 : 23:07:39
קיבלתי החזר על S9 בלי שום בקשה לאחריות בארץ. לא נראה לי שהשתנה משהו
ירון Posted - 03/04/2018 : 08:59:25
מחירי מוצרי רסמד בארץ מופקעים ביחס למחירי ארצות הברית אבל לא בטוח איך השלל מתחלק בין היצרן ליבואן.
ag_nahr Posted - 02/26/2018 : 23:11:31
שלום חברים!
אני חדש כאן בפורום וזוהי ההודעה הראשונה שלי.
אני כותב באותו הנושא והרוח ששחר התחיל כאן לפני כמה שנים.

בפוסט זה אני רוצה לתת מידע שאספתי לאחרונה בכל הקשור לקניית מכשיר CPAP, וספציפית resmed airsense 10 בארץ ובחו"ל. וזה עם טוויסט קטן, נוסח "צדק חברתי" (אז כדאי להישאר עד הסוף).
אין לי אינטרס מאף צד. יכול להיות שלא דייקתי בפרטים מסוימים, כמו מחירים (אבל הם כן משקפים את הסדר גודל), ואני רק רוצה לתת לאנשים זווית על העניין ולחסוך, או לפחות לצמצם, את המחקר שעשיתי.

אני משתמש בסיפאפ כבר 5 שנים שרכשתי דרך כללית.
בכללית ניתן לרכוש מכשיר חדש (לחדש) אחרי 5 שנים עם סבסוד.
אני מעוניין לקנות את resmed airsense 10 עם צינור מחומם.

עכשיו, מבירורים שלי, הרכב החזר על המכשיר -
סל בסיסי: עד 2363 שח
כללית מושלם (למי שחבר): 75% מכמה שנשאר לשלם אחרי הסל הבסיסי, ועד 1945 שח
אז לפי הנוסחה הבאה אפשר לחשב כמה תצטרכו להשלים (אם המקרה שלכם זהה):
basic_retun_perc = (2363 - total_price)*0.75
my_pay = total_price - ( 2363 + minimumOf( basic_retun_perc, 1945) ) i

עכשיו לחלק המעניין.
כל המחירים המוצגים כאן כוללים את הצינור המחומם.
בקלינטיקה המכשיר הנ"ל עולה 6300+400=6700. אם נציב הנוסחה לפני, נקבל שנצטרך לשלם 2400 שח מהכיס ע"מ לקנות את המכשיר בארץ וזאת עוד לאחר החזר של כללית+כללית מושלם.
יקר! אפילו אחרי החזרים של כללית יוצא לא מעט. טוב, זה ציוד רפואי, הוא די יקר, אולי זה באמת המחיר האמיתי של המכשיר?

נבחן כמה עולה המכשיר בחו"ל.

1800cpap.com מוכר אותו ב 3800. לפי מה שכתבו כאן (לא בדקתי את זה בעצמי) התוספת על מס והובלה: 646+288
מכאן שסה"כ יוצא: 4734. אם שוב נציב בנוסחה הקודמת, יצא לנו לשלם בסה"כ: 593 שח

ברור שבהזמנה מחו"ל נשלם הרבה פחות בשורה תחתונה.

אבל אני רוצה שנייה להתעקב על המחיר שקלינטיקה גובים.
אני יודע שדיברו על זה כאן כבר בעבר, אבל אני רוצה לשים עוד אבן משלי בעניין הזה.
אני ננסה להעריך את השווי האמיתי של המכשיר. אני ראיתי את המכשיר הזה נמכר במקומות מסויימים אפילו ב600$, כלומר סביבות 2000 שח. להערכתי קלינטיקה מביאים אותו גם בפחות בגלל קנייה סיטונאית.
בקיצור, הם גובים עליו כמעט פי 3 מהשווי האמיתי שלו.
לי זה מרגיש כמו ניצול, עקב: חוסר תחרות + מאחר ומדובר במכשיר רפואי, אנשים זהירים יותר + חוסר נסיון\ידע בנושא של קונים פוטנציאלים (כמו שאני הייתי כשקניתי אותו בפעם הראשונה) + החזרים חלקיים של קופ"ח.
אולי זו זכותם לקבוע מחיר משלהם וכו'. אבל הבעייתיות פה שאצל רוב האנשים אין ברירה אלא לקנות דרכם, דווקא מאחר ומדובר בציוד רפואי, לדעתי זה פשוט לא אתי.

לגבי קניית המכשיר בחו"ל. ראשית, כמובן שכל אחד יבחר מה שמתאים לו, אבל לפחות תיהיו מודעים לעניין, שלא אמורה להיות בעיה להזמין אותו מחו"ל.
עניין האחריות. יהיה כנראה בעייתי לממש אחריות לאחר קנייה בחו"ל. עם זאת, כמו שקודמיי אמרו, המכשירים האלה די אמינים. אני אישית הייתי עם s9 כמה שנים טובות בלי שום בעיה ולא הייתי צריך את
עניין תמיכת המכשיר. אני באופן אישי, לא הייתי צריך את שירותיי קלינטיקה לו ופעם אחת בשביל המכשיר פרופר. הוא די עובד plug&play. עד עכשיו אני עם מכשיר ידני (צריך לכוון אותו בהתאם ללחץ שהרופאים קבעו), אבל ישנם מכישירים אוטומטיים שלא צריך לכוון.
החזרי כללית. באתר שלהם הם אומרים שניתן לקנות באופן פרטי, ולקבל את ההחזר, וזה כולל גם קנייה מחו"ל. אני דיברתי עם המרפאה שלי, הם חיזקו את זה, אבל הנציגה אמרה שצריך שיהיה מישהו בארץ שיתן לי אחריות (מישהו נתקל בהנפצה הזו? אשמח לדעת מה זו השטות הזו, ואני אעדכן בנושא הזה בהמשך).
צריך לקחת בחשבון. יכולים להיות כל מיני עניינים אינדיבדואליים בשיקול. למשל, המכשירים יודעים לנטר את השינה, וייתכן שאתם צריכים להיות במעקב אחרי זה כדי לוודא שהכל תקין, אבל אתם לא יודעים איך להוציא את המידע (למרות שאפשר למצוא הכל באינטרנט), אז אולי באמת צריך את קלינטיקה במקרה שלכם.

אשמח לשמוע דעות ונסיון שלכם בנושא
cantBreath Posted - 02/26/2017 : 14:52:00
אהלן,

אני בדיוק צריך לקנות מכשיר. אני יכול לקנות את s9 ב5000 ש"ח בארץ. אם אני מבין נכון אחרי החזר אצטרך לשלם השתתפות עצמית של כ-1500 ש"ח.

באינטרנט אחרי החזר העלות תהיה 500 ש"ח, כלומר חסכון של 1000 ש"ח.

אבל מכס ומשלוח וכל התשלומים האלה יעלו 500 ש"ח לפחות? אז חסכון של 500. לא נראה לי שזה שווה את הבלגן. בנוסף, מגיעה אלי נציגה עד הבית ונותנת לי מכשירים ומסיכות לנסות ובשביל 500 ש"ח חסכון אני לא חושב שזה הוגן לשגע אותה ובסוף לקנות באינטרנט.

האם אני טועה או מפספס משהו?

תודה

avis Posted - 02/15/2017 : 10:21:54
למרות שאז עברו הרבה מים בירקון זה עדיין נכון ויש אתר ששולח את המכשיר אלי עד הבית, http://www.1800cpap.com
אגב, צחי לדעתי צריך לשקול לשנות באתר את סדר התגובות ולאפשר למשתמש לסדר התגובות גם מהחדש לישן ולא כמו שמופיע היום מהישן לחדש.
סתם הצעת יעול,
יצחק Posted - 02/02/2017 : 21:45:28
אתה מגיב על פוסט מלפני 3 שנים
Ronis71 Posted - 02/02/2017 : 21:15:48
שיחקת אותה בגדול ותודה ששיתפת כך נוכל לדעת איך לחסוך אלפי שקלים תודה.
avis Posted - 04/30/2014 : 21:07:43
זה היה לפני שנה, כתבתי בפורום הרבה על הנושא.
izibizi Posted - 04/30/2014 : 17:13:53
AVIS - האם גם אתה קיבלת אותו מחיר כמו שחר?
האם גם אתה לא שילמת מיסי יבוא? אם כן, כמה?
אשמח לעזרה ברכישה ממנו
shachar Posted - 06/22/2013 : 19:31:21
מישהו עוד רכש בחו"ל ???
shachar Posted - 04/02/2013 : 23:12:05
לכל אלה שניסו לתפוס את המוכר מארה"ב ולא הצליחו.
הוא לא עונה כל כך מהר כי הוא לא נמצא על המחשב כל הזמן.
לפעמים לוקח קצת יותר זמן ... אבל אפשר לחסוך הרבה כסף !!!
אם כסף זה לא הבעיה... יש אתרים נוספים לקנות בחו"ל.
ניתן לנסות לתפוס אותו במס' טלפון שפורט מקודם או דרך האימייל.
כמה אנשים שפנו דרכי כבר הזמינו את המכשיר, קיבלו אותו ומרוצים.
כמו גם המחיר משתלם ובסופו של דבר התשלום לאחר החזרים הוא ממש אפסי אם לא החזר מלא.
כמו כן, מי שמעוניין יכל ליצור איתי קשר באימייל ואשמח לעזור. יעיד על כך AVIS :)
hop Posted - 04/02/2013 : 15:20:02
ניסיון שלי ברכישה בארה"ב

לא הצלחתי ליצור קשר עם האדון שהמליצו עליו כאן, ולכן רכשתי דרך CPAP.COM.
1- רק אקדים ואציין שיש להם אחלה שירות לקוחות, עזרו לי עם כל בעיה שיש בדרך בייחוד עם המרשמים וכדו'
2- מתוקף הסכמים שיש להם עם RESMED הם לא יכולים לעשות משלוח ישירות לישראל ולכן ביצעתי את המשלוח דרך קרוב משפחה שגר שם.

עלות כ1300 $
RESMED S9 AUTO SET
S9 Series H5i Heated Humidifier with Climate Control
ClimateLine Tubing for S9 and H5i Climate Control System
עוד תא מים חלופי שמתאים למדיח כלים.
מסיכה: COMFORTGEL NASAL + MIRAGE SOFTGEL NASEL
כמובן עם כל הרצועות + ג'ל חלופי ל2 המסיכות
Unscented CPAP Mask Wipes - חבילה אחת בסנט אחד
פילטרים - 2 חבילות Disposable HypoAllergenic Filters צריך להחליף פעם בחצי שנה
מברשת מיוחדת לצנרת - מעין חוטר
אחריות לשנתיים

מבדיקה שלי עלות הקניה פה היא כ 10K + ש"ח
עלות סופית הייתה כדלהלן:
ציוד - 1300 $
משלוח לישראל + שחרור, מע"מ, פתיחת תיק בלשכת המסחר וכו (טופל ע"י FEDEX) 1200 ש"ח (ניתן להוזיל ע"י משלוח בדואר אבל היינ ו צריכים את המשלוח בדחיפות ולכן שלחנו בדואר שליחים)

סה"כ 6010 ש"ח.
החזר ממאוחדת 50% 3005 ש"ח

הפעלת המכשיר לוקחת כ5-10 דק'
מכשיר נהדר ושקט - אני לא מבין למה לא השתמשתי בו עד היום...

שיהיה קיץ בריא וכיף לכולם!!

avis Posted - 03/28/2013 : 01:27:10
ראה את מה שכתבתי בנושא החזר מקופת חולים כללית למכשיר CPAP
ראה גם את נושא הצעת מחיר מחו"ל שקבלתי עבור מכשיר S9 שכתבתי.
אם אתה בכללית, פנה לרופא א.א.ג. לקבלת הפניה לבדיקת רופא במעבדת שינה.
לך למעבדה עם ההפניה + המכשיר שלך הישן-יפרקו ממנו נתונים ולאחר מספר ימים תקבל הביתה מכתב מרופא מעבדת השינה,
מגישים לסניף קופח שלך את המכתב מרופא מעבדת שינה + ההפניה של א.א.ג. + חשבונית רכישת המכשיר - ומקבלים בתוך זמן קצר החזר של 2300 ש"ח בערך - זה המכסימום - אם יש לך מושלם - בקש שינחו אותך כיצד להגיש בקשת החזר מהמושלם. זה מה שאני עשיתי לפני כחודש.
אשמח לעזור בכל דבר נוסף.
shachare Posted - 03/27/2013 : 12:16:42
אני מעונין לרכוש מכשיר CPAP RESMED S9 AUTO SET דגם עם היומידיפייר H5I עם כל התוספות
אני מבקש את עזרת הפורום ביעוץ דחוף ממי אני יכול לקבל אישור רפואי
אף כי אני משתמש בסיפאפ למעלה מ-10 שנים לגבי מכשיר זה דורשים ממני אישור רפואי נוסף מדוע ???
אנא עזרו לי כי זה דחוף לי מאד 0528-366-966 :09-761-7514
shacharem@gmaul.com
avis Posted - 03/06/2013 : 20:38:04
בשעה טובה קבלתי את המכשיר היום! אכן טוב מאוד, הכל הגיע כמו שצריך,
עקבתי אחרי מה ששחר כתב ואכן נראה לי שאין צורך לכוון את המכשיר !
אבל אלמד אותו קודם.
תודה לשחר !!!
avis Posted - 02/21/2013 : 10:56:41
תודה שחר,
את השיחה עשיתי עם SKYPE בתשלום, אין לי בעיה להתקשר גם דרך קווי רגיל,
בכל אופן אבדוק גם את המלצתך,
להתראות
shachar Posted - 02/20/2013 : 09:47:10
היי אבי אני שמח שהוא ענה לך
השארתי לו הודעה שיחזור אליכם ....
אם אתה רוצה לעשות שיחות חינם לחו"ל תנסה את התוכנה
bobsled
תוכנה מעולה לשיחות לחו"ל בחינם לקנדה ארה"ב (גם לנייחים וגם לניידים
avis Posted - 02/19/2013 : 19:05:33
הידד,
בעזרת שחר לפני דקות קבלתי תגובה:
Hello Avraham,

Apologies, we are in the middle of renovating our new office. I attempted to answer your call on my cell phone but my cell phone won't accept specific international calls? I'm working on this quote for you right now buddy.

Todd S.

כנראה שלא מקבל שיחות באמצעות SKYPE
אמשיך לעדכן,
תודה שחר
shachar Posted - 02/19/2013 : 17:30:47
אבי.. גם אני נתקלתי בספקים שונים ומשונים מכל מיני מקומות... לאחר שבדקתי תגובות של אחרים ומספר רכישות מאותם ספקים... הספק שבחרתי ענה על צפיותי.. כמו כן התשלום התבצע באמצעות PAYPAL והמוצר הגיע אלי עם כל הנדרש לאחר שבועיים באריזה סגורה הרמטית עם כל מה שהוזמן ...

quote:
Originally posted by BMartin

שלום חברים,
לפני שמתנפלים על הספקים בארץ שימו לב להפרטה הדוהרת. לפני כ-12 שנה עשיתי בדיקה, מכון השינה השאיל לי מכשיר ומסיכות שונות עד התאמה.
היום כל השרות (והסיכון) נופל על הספקים.
בנוסף הלקוח שבוי בידי הספקים, מחירי התיקון בשמיים. במכונים לא ניתן לבצע פריקה.
שילוב מעניין של סגירה בין קופ"ח השונות והספקים על הגב של הלקוחות.

shachar Posted - 02/19/2013 : 17:28:29
עם כל הכבוד....
בין לשלם 5000 ש"ח אחרי ההחזר או אפילו 4000
זה מתגמד לעומת לשלם בין 0 ל 500 ש"ח... ואני אומר את זה על סמך נסיון אישי
שלא היה קשה כלל וכלל !!!!!
כמו כן ניתן לעשות פריקה של נתונים במעבדות שינה. מנסיון אישי. זה כולה כרטיס SD שמוציאים מהמכשיר ולוקחים למעבדה... לא דבר מסובך יותר מידי

סיפאפ פורום ישראל בחזרה למעלה
הדף נוצר ב 0.03 שניות.