פורום פורטן ישראל - שתי שאלות
פורום פורטן ישראל
פורום פורטן ישראל
דף הבית | פרופיל | הרשמה | נושאים פעילים | חברים | חיפוש | שאלות ותשובות
שם משתמש:
סיסמא:
שמור סיסמא
 כל הפורומים
 רפואה
 פורום משתמשי מכשירי CPAP
 שתי שאלות
 נושא חדש  תגובה לנושא
 הדפסה
מחבר נושא קודם נושא נושא הבא  

doshi034
חבר חדש מהשקית

23 הודעות

נכתב ב - 04/25/2019 :  16:33:34  Show Profile  תגובה עם ציטוט
שלום לחברי הפורום היקרים,

יש לי שתי שאלות:
1. האם ניתן לסמוך על תכנת sleepyhead? אני שואלת כי היא מראה ערכים מעט מוזרים

2. במכשיר Philips Respironics Dreamstation - האם ערכי ה AHI בתצוגת המכשיר מתייחסים לשעה או ללילה שלם?

תודה,
דרורה

dan bar-or
חבר פחות חדש

Israel
353 הודעות

נכתב ב - 04/26/2019 :  09:10:33  Show Profile  Reply with Quote
הי דרורה, מה שלומך? כיף לראות אותך כאן שוב.
בעניין ה sleepyhead אני מכיר את התכנה הזאת ומפעם לפעם אפילו משתמש בה, אני חושב שהיא תכנה מצויינת ברורה ופשוטה מאד להפעלה.
מעולם לא חשבתי להשוות בין תוצאות פריקת הנתונים בינה ובין תוכנות הפריקה המקוריות של פיליפס/רספרוניקס או של כל מכשיר אחר וההשוואה באמת עשויה להיות מעניינת.
אני באופן אישי לא מרבה להשתמש ב sleepyhead ואני מקפיד להשיג ולהתקין את התוכנות המקוריות עד כמה שאני יכול.
בקרוב אבצע השוואה בין ה sleepyhead לבין התכנה המקורית של פיליפס בגרסה האחרונה ואעדכן כאן את התוצאה (אני חושב שלא יהיה הבדל).
יחד עם זאת את כותבת כאן שהתכנה מראה לך ערכים מוזרים, תסבירי בבקשה מה כוונתך ? אולי אפילו תעלי כאן קובץ פריקה או שאולי תשלחי לי קובץ למייל שלי. אם משהו לא נראה לך את יכולה לבצע השוואה ראשונית בין הנתונים על מסך המכשיר לבין הנתונים בתכנה וכך להבין אם יש בעיה.
אגב, הנתונים על מסך המכשיר מתייחסים לכמות הפסקות הנשימה בשעה במשך לילה שלם אחרון או שבעה לילות אחרונים או 30 לילות אחרונים.
דרורה, אם יש לך שאלות נוספות לגבי התכנה או המכשיר אל תהססי להתקשר אלי, אני מכיר טוב את המכשיר הזה.
בינתים שיהיה חג שמח.

דן בר-אור, יועץ סיפאפ מקצועי. טל: 052-2828484
למעלה

אושרית
חבר חדש

76 הודעות

נכתב ב - 04/27/2019 :  09:51:47  Show Profile  Reply with Quote

.

נערך על ידי - אושרית בתאריך 04/27/2019 10:00:53
למעלה

אושרית
חבר חדש

76 הודעות

נכתב ב - 04/27/2019 :  10:00:20  Show Profile  Reply with Quote
הי דרורה
יש לי מכשיר אחר ותוכנה אחרת, שנותן ערכים הן ללילה שלם והן ממוצעים לשעה. וזה מה שחשוב, הממוצע לשעה.
בהצלחה. מנסיוני הכי טוב ללמוד על המכשיר ועל פריקת הנתונים שלו, ככל שאת יכולה לבד.
אם אין אני לי מי לי.
למעלה

doshi034
חבר חדש מהשקית

23 הודעות

נכתב ב - 04/27/2019 :  14:50:20  Show Profile  Reply with Quote
תודה לך דן כתמיד על תשובתך המהירה והמפורטת. אני משיבה כאן ולא בפרטי על מנת שאחרים גם ילמדו :)

כשכתבתי תוצאות מוזרות התכוונתי בעיקר לזליגות אוויר מהמסיכה (Leaking)- מאחר שהמכשיר מראה בצג התאמה של 100% בישיבת המסיכה על הפנים, נראה לי שבתוכנת ה Sleepyhead אמורים להיות ערכים נמוכים יותר של זליגת אויר מאשר הקיימים בפועל. אציין שלא הצליחו להתקין את התוכנה של Philips וכברירת מחדל התקינו לנו את ה Sleepyhead. ה Sleepyhead תוכנה נוחה אבל הייתי "שקטה" יותר אם באמת היתה נעשית ההשוואה לפריקת הנתונים ב Philips.

לגבי תשובתך השנייה מוודאת שהבנתי אותך נכון: הצג של המכשיר מראה שלושה מדדים: של לילה אחרון, של שבוע אחרון ושל חודש אחרון . אז אם מופיע לי במדד של לילה אחרון AHI 8 זה אומר שהיו כל שעה בממוצע 8 הפסקות נשימה וסה"כ בלילה 64 הפסקות? או שזה אומר שהיו כל הלילה 8 הפסקות נשימה ובממוצע לשעה היתה הפסקת נשימה אחת בלבד? (בהנחה שישן 8 שעות)

שוב תודה

דרורה

למעלה

doshi034
חבר חדש מהשקית

23 הודעות

נכתב ב - 04/27/2019 :  14:51:44  Show Profile  Reply with Quote
תודה אושרית
למעלה
  נושא קודם נושא נושא הבא  
 נושא חדש  תגובה לנושא
 הדפסה