פורום פורטן ישראל - רכישת מכשיר CPAP מסוג AirMini של קלינטיקה
פורום פורטן ישראל
פורום פורטן ישראל
דף הבית | פרופיל | הרשמה | נושאים פעילים | חברים | חיפוש | שאלות ותשובות
שם משתמש:
סיסמא:
שמור סיסמא
 כל הפורומים
 רפואה
 פורום משתמשי מכשירי CPAP
 רכישת מכשיר CPAP מסוג AirMini של קלינטיקה
 נושא חדש  תגובה לנושא
 הדפסה
מחבר נושא קודם נושא נושא הבא  

avir46
חבר חדש מהשקית

3 הודעות

נכתב ב - 01/14/2019 :  23:30:07  Show Profile  תגובה עם ציטוט
אני שוקל לרכוש המכשיר הנ"ל בעיקר בגלל שהוא קטן וקל .אני טס הרבה
מי מכיר או התנסה עם המכשיר ?
אשמח לקבל תגובות מחברי הפורום

dan bar-or
חבר פחות חדש

Israel
338 הודעות

נכתב ב - 01/15/2019 :  08:41:31  Show Profile  Reply with Quote
שלום וברוך הבא, על המכשיר הזה דובר רבות ואני חייב לומר מנסיון שהדעות חלוקות לגביו.
אני אסביר, ראשית מדובר ביצרן מכשירים מהטובים בעולם ועל כך אין עוררין, מדובר כאן במכשיר קטן וקל מבחינת גודל ומבחינת משקל. כאן בערך נגמרים ה"פלוסים" ומתחילים ה"מינוסים". ככל הנראה עקב גודלו הפיזי של המכשיר (העדר בידוד רעשים מספיק בסביבת המדחס) בזמן השימוש נשמע היטב רעש הנשימה והנשיפה וזה מטריד מאד למי שלא רגיל (נשמע היטב בחדר שינה שקט). כמה חברים כאן כבר דיברו על נושא הרעש המטריד באחד השירשורים. מעבר לכך יש פטנט (מעולה וחכם מאד לדעתי) לכל נושא העשרת הלחות במכשיר בצורת קפסולות לחות אשר נמצאות בצינור ותפקידן לחקות העשרת לחות ממש כאילו משתמשים במכשיר לחות אמיתי עם מיכל מים. את הקפסולות האלה צריך להחליף מידי פעם והן יקרות מאד. ולמי שרגיל למעשיר לחות עם מים יהיה קצת קשה המעבר לשיטה הזאת.
ודבר נוסף,המכשיר הזה מיועד לשימוש אך ורק עם מסיכות של היצרן (שלושה דגמים בלבד אם איני טועה) וזה מגביל ומעצבן למי שרגיל למסיכה מסויימת. בגדול באופן אישי אני חושב שהמכשירים הקטנים רובם ככולם עדיין לא ממש "בשלים" ויש עוד דרך ליצרנים לעבור כדי ליצר מוצרים מושלמים אשר דומים בביצועים למכשירים הגדולים. ולכן אני גם ממליץ לך לחשוב פעמיים ולשקול דגמים נוספים קצת יותר גדולים אמנם אבל לא משהו ש"ישבור" אותך, יש מכשירים אשר שוקלים עוד 100/200 גרם ועדיפים בהרבה מבחינת נוחות ועלויות שימוש. ובעניין היבואן בארץ הבנתי שהמחיר גבוהה מאד לעומת חו"ל ללא פרופורציה וללא הסבר הגיוני. שמעתי גם מאנשים אשר רכשו בארץ שהיו צריכים ממש להתחנן כדי לקבל אביזרים סטנדרטיים כמו תיק נשיאה או מעמד למכשיר. לכן אני ממליץ במידה ובכל זאת תרצה לרכוש לברר גם מחירים באתרים בחו"ל ולבצע רכישה שקולה במחיר טוב . (במידה ותרצה לרכוש בחו"ל דבר איתי כאשר המכשיר יגיע ואכוון לך את הפרמטרים השונים בשמחה).
לסיום, מקווה שעזרתי, ובמידה ויש לך שאלות נוספות אל תהסס להתקשר אלי, מספר הטלפון שלי מופיע בחתימה שלי,
דן.

דן בר-אור, יועץ סיפאפ מקצועי. טל: 052-2828484
למעלה

avir46
חבר חדש מהשקית

3 הודעות

נכתב ב - 01/15/2019 :  10:46:46  Show Profile  Reply with Quote
שלום לך דן ותודה על ההתייחסות המהירה שלך. יש לי מכשיר CPAP שרכשתי לפני 5 שנים מסוג RESMED S9 מאוסטרליה עם שנאי ענק. הכל ביחד שוקל 1.4 ק"ג . הוא מטרד בנסיעות לכן מחפש קטן וקל. המכשיר שקט שהמסיכה עלי. לא מבין מה זה "העשרת לחות" אולי כי אני מקרה קל. בד"כ ישן טוב גם ללא המכשיר . משתשמש בו רק במידה ואני מהווה מטרד רעש לסביבה. האם אתה יכול להשוות בין שני המכשירים על הביצוע שלהם מבחינת הנחירות. אבי
למעלה

רותי 1
חבר פחות חדש

259 הודעות

נכתב ב - 01/15/2019 :  18:37:38  Show Profile  Reply with Quote
רכשתי איירמיני לפני כ3 חודשים ובהתחלה השתמשתי בו רק לנסיעות.עכשיו אחרי שרכשתי את קפסולות הלחות, אני משתמשת בו כל הזמן. הרעש סביר.התחושה שלי הרבה יותר נעימה מאשר עם S9, וקוצר הנשימה שיש לי מורגש פחות. מסיכת P10 מאד נוחה לי.אם תרצה לישון איתו במטוס , תצטרך לקנות גם בטריה.
הביקורות בCPAP.COM טוענות שהמכשיר רועש.
מצד שני, השתמשתי בS9 הרבה זמן ולא סבלתי.התרגלות למכשיר היא קודם כל התרגלות למסיכה.
אשר לקפסולות הלחות, הן משמשות גם כפילטרים כך שאם לא תשתמש בהן תצטרך כנראה פילטרים ייעודיים.מאחר ובS9 השתמשתי במעשיר לחות ותמיד בדקתי את איכות המים ונקיון המכשיר, אני שמחה להיפטר מזה. עטפתי את הצינור בשרוול כדי שלא יתקרר. מאחר ואני נוסעת לעיתים קרובות בתחבורה ציבורית, טוב שלא צריך לסחוב "טרקטור".
קניתי את המכשיר והמסיכה בחו"ל.גם את הקפסולות.
למעלה

avir46
חבר חדש מהשקית

3 הודעות

נכתב ב - 01/15/2019 :  20:49:59  Show Profile  Reply with Quote
תודה רותי. יש לי S9 ואיני מכיר את נושא הלחות או הקפסולות . איפה מכניסים אותם? הפילטר היחיד הוא מאחור בצורה של גזה שאני מידי כמה חודשים מחליף, והוא נמצא בפתח כניסת האויר.
למעלה

רותי 1
חבר פחות חדש

259 הודעות

נכתב ב - 01/15/2019 :  22:58:56  Show Profile  Reply with Quote
הקפסולות הן רק לאייר מיני . לS9 יש מעשיר לחות (אם צריכים).
למעלה
  נושא קודם נושא נושא הבא  
 נושא חדש  תגובה לנושא
 הדפסה
קפיצה אל:
פורום פורטן ישראל בחזרה למעלה
הדף נוצר ב 0.04 שניות.