פורום פורטן ישראל - חברי מכבי - נא להכנס. פניה להנהלת קופ״ח בדרך
פורום פורטן ישראל
פורום פורטן ישראל
דף הבית | פרופיל | הרשמה | נושאים פעילים | חברים | חיפוש | שאלות ותשובות
שם משתמש:
סיסמא:
שמור סיסמא
 כל הפורומים
 רפואה
 פורום משתמשי מכשירי CPAP
 חברי מכבי - נא להכנס. פניה להנהלת קופ״ח בדרך
 נושא חדש  תגובה לנושא
 הדפסה
דף קודם | הדף הבא
מחבר נושא קודם נושא נושא הבא
דף: מתוך 4

just_guy
חבר חדש

91 הודעות

נכתב ב - 11/26/2018 :  20:13:40  Show Profile  Reply with Quote
לא. פעם כבר פניתי אליהם בנושא אישי ולא רק שלא קיבלתי תשובה בזמן אלא הייתי אמור לדרבן אותם כמה פעמים. אז אני לא בונה על תשובה מהירה גם הפעם
למעלה

Yroit
חבר חדש מהשקית

1 הודעות

נכתב ב - 11/27/2018 :  14:35:21  Show Profile  Reply with Quote
מצטער, אך רק עכשיו חזרתי לפורום (הייתי "רדום" תקופה ארוכה).
מברך על היזמה ואשמח לתמוך בה לכשיהיה צורך.
למעלה

zaigm
חבר חדש

80 הודעות

נכתב ב - 12/01/2018 :  09:43:39  Show Profile  Reply with Quote
אחרי שימוש בעשרות מסיכות אכן אין כמו מסכת הפפילון וזאת אחרי שימוש של קרוב לעשרים שנים, הבעיה שאין אפשרות להשיגה שוב, אלא אם יש למישהו מהפורום מידע כלשהוא.

נערך על ידי - zaigm בתאריך 12/01/2018 13:58:49
למעלה

dan bar-or
חבר פחות חדש

Israel
338 הודעות

נכתב ב - 12/01/2018 :  15:25:21  Show Profile  Reply with Quote
הי משה , דבר איתי בטלפון,יש לי איזו אחת או שתיים. איזו מידה אתה צריך?
המסיכה הזאת כבר לא מיוצרת...

דן בר-אור, יועץ סיפאפ מקצועי. טל: 052-2828484
למעלה

iamtal
חבר חדש מהשקית

17 הודעות

נכתב ב - 12/02/2018 :  14:40:26  Show Profile  Reply with Quote
לגבי מכבי, היום הופתעתי לטובה לגלות שהם מציעים מכשיר RedMed למי שזקוק למכשיר BiPAP. ביחס למכשירים שהם מציעים בקטגורית ה-CPAP, זה ממש מפתיע לטובה.
למעלה

just_guy
חבר חדש

91 הודעות

נכתב ב - 12/04/2018 :  01:06:52  Show Profile  Reply with Quote
איזה מכשיר הם מציעים?
למעלה

iamtal
חבר חדש מהשקית

17 הודעות

נכתב ב - 12/04/2018 :  15:15:21  Show Profile  Reply with Quote
quote:
Originally posted by just_guy

איזה מכשיר הם מציעים?

ResMed S9 VPAP.
למעלה

משה 10
חבר חדש מהשקית

24 הודעות

נכתב ב - 12/08/2018 :  23:03:37  Show Profile  Reply with Quote
בס"ד
מצטער - לא ראיתי
מבקש להיצטרף
משה

משה
למעלה

Nice_Guy
חבר חדש

63 הודעות

נכתב ב - 12/10/2018 :  12:01:05  Show Profile  Reply with Quote
JUST_GUY אם לא הגיבו לך עד עכשיו, המכתב ששלחת כלל לא נחשב לצערי.
כשאני פניתי, חזרו אלי בתוך 3 ימים, אולי כדאי שתשלח מכתב יותר חריף עם העתק למשרד הבריאות.

אתה כמו דון קישוט שנלחם בתחנות רוח... לצערי במכבי, המטופל הוא לא בראש מעיניהם... אלא ההכנסות והכספים...
למעלה

iamtal
חבר חדש מהשקית

17 הודעות

נכתב ב - 12/10/2018 :  19:01:27  Show Profile  Reply with Quote
השאלה היא איך קופת חולים מכבי ביחס לשאר קופות החולים. אני מבין שכללית נותנים בערך 4,000 ש"ח החזר, וזה נשמע לי עדיף על מכבי, אבל איך מאוחדת ולאומית?
ועוד נקודה - אני מבין שה-APEX וה-CURASA שהם מציעים נחשבים למכשירים נחותים, אבל הויינמן נחשב למכשיר טוב מאוד, למה לא להסתפק בו?
למעלה

just_guy
חבר חדש

91 הודעות

נכתב ב - 12/10/2018 :  21:47:18  Show Profile  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nice_Guy

JUST_GUY אם לא הגיבו לך עד עכשיו, המכתב ששלחת כלל לא נחשב לצערי.
כשאני פניתי, חזרו אלי בתוך 3 ימים, אולי כדאי שתשלח מכתב יותר חריף עם העתק למשרד הבריאות.

אתה כמו דון קישוט שנלחם בתחנות רוח... לצערי במכבי, המטופל הוא לא בראש מעיניהם... אלא ההכנסות והכספים...

התקשרו אלי ביום חמישי שעבר מהסניף שלי במכבי (מי שמטפל בפניות היא מנהלת הסניף, זה הסידור אצלם) ומסרו בשמה שהיא תיצור איתי קשר השבוע לגבי הפניה. היום ניסיתי לתפוס אותה, השארתי הודעה, אך לא חזרה אלי. אעדכן כמובן.

אין לי ציפיות גדולות מהפניה. ראשית כל, אני מצטער שלא הצלחנו לאסוף חתימות שמיות של חברים, זה תמיד מוסיף. דבר שני, כפי שאמרת, הם לא סופרים אותנו. אבל לנסות תמיד אפשר.
למעלה

just_guy
חבר חדש

91 הודעות

נכתב ב - 12/10/2018 :  21:53:58  Show Profile  Reply with Quote
quote:
Originally posted by iamtal

השאלה היא איך קופת חולים מכבי ביחס לשאר קופות החולים. אני מבין שכללית נותנים בערך 4,000 ש"ח החזר, וזה נשמע לי עדיף על מכבי, אבל איך מאוחדת ולאומית?
ועוד נקודה - אני מבין שה-APEX וה-CURASA שהם מציעים נחשבים למכשירים נחותים, אבל הויינמן נחשב למכשיר טוב מאוד, למה לא להסתפק בו?

עד כמה שהבנתי, קוראסה זה מכשיר ממש לא מוצלח. אפקס - יש לו יתרונות, הוא הכי קומפקטי בין השלושה והכי נוח לקחת אותו לנסיעות. החסרון שהיבואן מספק איתו רק מסיכות סיניות באיכות ירודה.
ויינמן זה בהחלט המכשיר הכי מוצלח בין השלושה, אבל גם הוא ממש לא בין המתקדמים בשוק וגם לא בין המתקדמים בסדרת הפריזמה של ויינמן. ולא רק זה. תחום מכשירי הסיפאפ מתפתח מאוד מהר, כל הזמן יוצאים מכשירים חדשים שמנסים לשפר את החוויה. אין שום סיבה שאנחנו במכבי ניתקע עם שלושה מכשירים שהם בחרו בשבילנו - לא מטעמי נוחות או קדמה, חלילה, אלא לפי איפה שהם זכו לדיל הכי משתלם. נשמע לי כמו גישה לא נכונה, במילים עדינות.
למעלה

iamtal
חבר חדש מהשקית

17 הודעות

נכתב ב - 12/12/2018 :  09:16:55  Show Profile  Reply with Quote
quote:
Originally posted by just_guy

quote:
Originally posted by iamtal

עד כמה שהבנתי, קוראסה זה מכשיר ממש לא מוצלח. אפקס - יש לו יתרונות, הוא הכי קומפקטי בין השלושה והכי נוח לקחת אותו לנסיעות. החסרון שהיבואן מספק איתו רק מסיכות סיניות באיכות ירודה.
ויינמן זה בהחלט המכשיר הכי מוצלח בין השלושה, אבל גם הוא ממש לא בין המתקדמים בשוק וגם לא בין המתקדמים בסדרת הפריזמה של ויינמן. ולא רק זה. תחום מכשירי הסיפאפ מתפתח מאוד מהר, כל הזמן יוצאים מכשירים חדשים שמנסים לשפר את החוויה. אין שום סיבה שאנחנו במכבי ניתקע עם שלושה מכשירים שהם בחרו בשבילנו - לא מטעמי נוחות או קדמה, חלילה, אלא לפי איפה שהם זכו לדיל הכי משתלם. נשמע לי כמו גישה לא נכונה, במילים עדינות.

אני מסכים איתך באופן עקרוני, ולגבי הנושא כולו, אבל פחות מסכים לגבי הויינמן. הדברים הכי חשובים במכשיר הם שיהיה מדובר במכשיר שיעבוד באופן אמין, שיהיה איכותי ושיהיה שקט, ובכל שלושת הפרמטרים הללו הויינמן מצטיין. הפרמטרים הבאים בתור לדעתי הם תכונות התחלה אוטומטית, העלאה/הורדה הדרגתית של לחצים ותמיכה במתן לחצים נמוכים בשלב הראשון שבו עדיין ערים. גם את כל התכונות הללו הויינמן מספק. לאחר מכן יש את חשיבות היקף הדיווח, והיינמן מספק יופי של נתונים, באמצעות התוכנה שלו. לדעתי האישית, רק בסוף, מגיעים פרמטרים כמו המסך, אם הוא צבעוני או לא וגדול או לא ובזה הויינמן אכן לא מצטיין.
למעלה

just_guy
חבר חדש

91 הודעות

נכתב ב - 12/12/2018 :  10:25:11  Show Profile  Reply with Quote
שמע, כל אחד והעדפות שלו. לא אומר שהמכשיר של ויינמן גרוע, רק אומר שיש טובים יותר ממנו, אפילו בסדרה של ויינמן עצמו. יש סיבה שתסתפק בפחות? בעיניי, המכשיר של ויינמן מאוד לא נוח לנסיעות - גם כבד יחסית וגם צורתו מקשה עליו להיות קומפקטי של ממש. לאנשים שמרבים בנסיעות - ויינמן הוא לא אופציה. ובסופו של דבר - אנחנו מדברים על דבר מאוד פשוט - לכל אחד מאיתנו העדפות משלו וצרכים משלו. לכן, אין שום סיבה להגביל אותנו לשלושה מכשירים בלבד, כאשר למעשה מדובר רק במכשיר אחד ראוי איכשהו.
למעלה

just_guy
חבר חדש

91 הודעות

נכתב ב - 12/13/2018 :  10:34:43  Show Profile  Reply with Quote
עידכון: עדיין לא קיבלתי את המענה, אבל כן הצלחתי היום לדבר עם הגורמים בפניות הציבור של מכבי. הם אמרו שהבקשה נמצאת בטיפול רציף ולא נשכחה, כרגע נמצאת בבדיקה אצל ״גורם מקצועי ומוסמך״.
אם זה מצביע על כך שהם מתייחסים לפנייתנו ברצינות - אני לא יודע. בואו נקווה שכן.
למעלה

Nice_Guy
חבר חדש

63 הודעות

נכתב ב - 12/13/2018 :  14:22:53  Show Profile  Reply with Quote
הם פונים לרופא א.א.ג כדי שיתן את חוות דעתו בעניין.
בדיוק כמו שעשו לי, והוא הפריך כל סיבה שנתתי במענה שזה לא נכון והמכשירים שלהם מצויינים.

הלוואי ואני טועה, אבל זה ממש לא הולך לשנות כלום, כאן מדובר בכסף ולא במעט, וזה מה שהם רואים לנגד עינייהם.
המכשירים שהם נותנים, רחוקים מאיכות המכשירים הטובים בשוק אבל מספקים פתרון, מבחינתם, הם את שלהם עשו. לא מעניין אותם הגודל של המכשיר,
התכונות המתקדמות שמקילות, הציוד הנלווה ונוחות קריית הנתונים מהמכשיר.
בגלל זה, אין לנו קייס.

בגלל זה אמרתי, שאת מורת רוחנו אנחנו צריכים להעלות בפני משרד הבריאות עם השוואה מול קופות אחרות (כמובן עם נתונים נכונים ועדכניים), ואז, אולי גדול מאוד
מישהו יעשה משהו, גם לא בטוח.
זה מתסכל ברמות שאין לדמיין אותן, הייתי מחר עובר לכללית, אבל צריך לחכות שנה כדי להיות זכאי למכשיר בתנאים שלהם...
למעלה

just_guy
חבר חדש

91 הודעות

נכתב ב - 12/13/2018 :  16:06:10  Show Profile  Reply with Quote
בסה״כ נשמע הגיוני שהשלב הבא צריך להיות מול משרד הבריאות. אני בעד. תרצה לעזור בניסוח הפניה, Nice_Guy?
למעלה

just_guy
חבר חדש

91 הודעות

נכתב ב - 12/13/2018 :  16:24:46  Show Profile  Reply with Quote
בדיוק כשעניתי לך - הגיעה התשובה המיוחלת (והצפויה):

https://ibb.co/ncTxGzJ

נערך על ידי - just_guy בתאריך 12/13/2018 16:41:05
למעלה

אושרית
חבר חדש

76 הודעות