פורום פורטן ישראל - משתמש חדש
פורום פורטן ישראל
פורום פורטן ישראל
דף הבית | פרופיל | הרשמה | נושאים פעילים | חברים | חיפוש | שאלות ותשובות
שם משתמש:
סיסמא:
שמור סיסמא
 כל הפורומים
 רפואה
 פורום משתמשי מכשירי CPAP
 משתמש חדש
 נושא חדש  תגובה לנושא
 הדפסה
מחבר נושא קודם נושא נושא הבא  

zronnynik
חבר חדש מהשקית

2 הודעות

נכתב ב - 05/12/2018 :  12:42:03  Show Profile  תגובה עם ציטוט
שלום ותודה על העזרה,
אובחנתי באסף הרופא כסובל מהפרעות שינה קלות ותסמונת דום נשימה בחומרה קלה , עם 10 הפרעות שינה בממוצע בשעה.

בהמלצת חבר הגעתי לחברת וינמן וקיבלתי מסכה בתשלום ומכשיר לניסיון המכשיר שקיבלתי הוא :
Prisma Smart של חברת LOWENSTEIN המיוצר בהמבורג גרמניה ומסכת אף JOYCEone.
הצלחתי לישון עם המסכה במשך שבוע (לאחר 4 שעות שינה אני מוריד את המסכה וממשיך לישון על הבטן).

לא ראיתי כאן המלצות לגבי המכשיר שעלותו 5500 שקל או היצרן לכן אבקש את עזרתכם האם כדאי לרכוש את המכשיר או כדאי לי לנסות מכשיר אחר , אני לקוח של הכללית ?

dan bar-or
חבר פחות חדש

Israel
288 הודעות

נכתב ב - 05/13/2018 :  08:40:02  Show Profile  Reply with Quote
שלום וברוך הבא. ראשית, אתה מתאר דרגת חומרה קלה מאד, (10 הפסקות נשימה בשעה). במצב כזה ישנן חלופות למכשיר הסיפאפ כמו התקן דנטלי למניעת הפסקות נשימה בשינה/נחירות או לעתים ניתוח אשר יכול לפתור היטב את הבעיה.האם יצא לך לדון בחלופות אלה? יחד עם זאת לעתים ע"י מניעת שינה על הגב ניתן לפתור את הבעיה (שיטת כדור הטניס).
אם יש לך את בדיקת השינה שלך תוכל לראות באופן ברור באילו תנוחות בזמן הבדיקה הופיעו הפסקות הנשימה/נחירות.
האם בשיחת הסיכום לאחר הבדיקה הומלץ לך להשתמש בסיפאפ? מה המשקל והגובה שלך ? האם אתה נושם היטב מהאף? (לפעמים האף קצת חסום וזה יכול לגרום לחוסר נוחות)
לא כל כך הבנתי מדוע קיבלת מסיכה בתשלום ?!?!
נהוג בכל חברה/סוכן אשר עוסקים בתחום להשאיל מסיכה ביחד עם המכשיר לפחות לשבועיים ללא תמורה טרם הרכישה להסתגלות והתאמת לחצים. מדוע שילמת על מסיכה?! לא ניראה לי תקין (לא נהוג בזמן השאלה ראשונית). אגב, לטעמי המסיכה שקיבלת מעולה! היא נוחה מאד, יש לה רק בעיה אחת, לעתים נופל לה תומך המצח וזה קצת מעצבן במיוחד אם הוא נופל מתחת למיטה וצריך לחפש אותו.
ובעניין המכשיר, המכשיר הזה בסדר גמור ואם תרכוש אותו הוא בהחלט יפתור לך את הבעיה. מפריע לי קצת שבווינמן בישראל ממשיכים משום מה לטעון שהמכשיר מיוצר בגרמניה,זה לא נכון לגבי הדגם הזה, הדגם הזה (prisma smart) לא מיוצר בגרמניה, שים לב שמשום מה לא מופיע עליו הכיתוב "..made in"
הדגם הבכיר והוותיק יותר של החברה prisma 20a הוא זה אשר מיוצר בהמבורג גרמניה. (את ההבדלים הרבים בין המכשירים ציינתי כאן בפוסט מפורט נפרד).
יחד עם זאת המחיר אשר קיבלת לדגם ה smart קצת יקר.
ישנם בשוק בישראל ובעולם מכשירים נוספים ואני במקומך לפני שהייתי מחליט על רכישה, הייתי מנסה עוד חברה או שתיים ובוחר לי את המכשיר אשר מתאים לי מכולם. (נצל את היותך חבר קופת חולים כללית בה עדיין ניתן לבחור דגם לרכוש ברכישה חופשית ולקבל החזר כספי).
בעניין המסיכה הייתי מנסה גם מסיכה נחירונים (nassal pillows) נסה את opus 360 של ficher&pickel מסיכה מוצלחת מאד. (יש המון דגמים). קח בחשבון כי לאחר רכישת המכשיר תאלץ להמתין חמש שנים עד שתוכל לרכוש מכשיר אחר ולקבל החזר מקופת החולים.
תרגיש חופשי להתקשר אלי טלפונית ולהתייעץ,(המספר שלי מופיע בחתימה מטה) אשמח מאד לעזור לך.
שיהיה לך בהצלחה.

דן בר-אור, יועץ סיפאפ מקצועי. טל: 052-2828484
למעלה

zronnynik
חבר חדש מהשקית

2 הודעות

נכתב ב - 07/27/2018 :  12:50:08  Show Profile  Reply with Quote
שלום לכולם ,
קניתי את המכשיר מדן כמו כן הטיפול בהחזר הוצאות מקופת חולים כללית בוצע על ידי דן ,
לפני לגבי מספר ימים קיבלתי אישור מהכללית לגבי החזר ההוצאה .

לדעתי עדיף לקנות את המכשיר בארץ ,היות וההפרש לאחר ההחזרים של הכללית אינו מצדיק את הטרחה של קניית מכשיר בחו"ל.

תודה לדן על הטיפול הצמוד ועל כך שלא הייתי צריך לבזבז זמן והתעסקות מיותרת על מנת לקבל את ההחזר מקופת חולים כללית.

ממליץ בחום לכולם לפנות לדן על מנת לקבל ליווי לתהליך ,
מה שנשאר לי כרגע זה "רק" להתרגל לישון עם המסכה .

למעלה

eytank
חבר חדש מהשקית

6 הודעות

נכתב ב - 07/29/2018 :  08:38:08  Show Profile  Reply with Quote
ברכות על רכישת המכשיר ובהצלחה בשימוש בהמשך!!!
אם מותר לשאול: איזה מכשיר קנית,כמה הוא עלה לך ומהו גובה ההחזר מקופ"ח שתקבל?
למעלה

יצחק
מנהל פורום

2370 הודעות

נכתב ב - 08/02/2018 :  21:56:39  Show Profile  Reply with Quote
אכן ברכות על הרכישה ובהצלחה
נשמח אם תמשיך לעדכן בהתפתחויות

הכותב אינו רופא והייעוץ אינו ייעוץ רפואי ואינו תחליף לייעוץ רפואי
למעלה
  נושא קודם נושא נושא הבא  
 נושא חדש  תגובה לנושא
 הדפסה