פורום פורטן ישראל - שאלות לגבי מכונות cpap והמלצות
פורום פורטן ישראל
פורום פורטן ישראל
דף הבית | פרופיל | הרשמה | נושאים פעילים | חברים | חיפוש | שאלות ותשובות
שם משתמש:
סיסמא:
שמור סיסמא
 כל הפורומים
 רפואה
 פורום משתמשי מכשירי CPAP
 שאלות לגבי מכונות cpap והמלצות
 נושא חדש  תגובה לנושא
 הדפסה
מחבר נושא קודם נושא נושא הבא  

איל
חבר חדש מהשקית

1 הודעות

נכתב ב - 10/30/2017 :  14:52:47  Show Profile  תגובה עם ציטוט
שלום,
במשך שנים הייתי עם מכונת של חברת sefam שלא הוכיחה את עצמה כיוון שלא הייתי מצליח לישון איתה כראוי.
אתמול קיבלתי לנסיון את המכשיר prisma 20A. הצלחתי לישון עם המכשיר כשעתיים וחצי והייתי מרוצה מאוד.
רציתי לדעת האם יש מכשיר מתקדם יותר ממכשיר זה?
כמו כן ראיתי באתר החברה שיש מכשיר בשם prisma 20C הייתי מעוניין לדעת מה ההבדל ואיזה מכשיר יותר מתקדם (20c או 20a)?

נערך על ידי - איל ב 10/30/2017 15:04:43

dan bar-or
חבר פחות חדש

Israel
239 הודעות

נכתב ב - 10/31/2017 :  07:38:28  Show Profile  Reply with Quote
שלום איל וברוך הבא לפורום, אתחיל בכך שלפי דעתי אין מכשיר סיפאפ לא טוב, כולם עושים את העבודה ומונעים הפסקות נשימה. העניין הוא ההתאמה הכיוון ובחירת המסיכה הנכונה. לצערנו היום הכיוון משום מה בישראל מצד קופות החולים הוא למכור כמה שיותר בזול ולהתאים (אם נקרא לזה כך) כמה שיותר קצר וכמה שיותר מהר בשיטת מצליח, ואז נוצר מצב שאנשים חושבים ומרגישים שהמכשיר המופלא הזה לא טוב או לא מוכיח את עצמו.
איל האמן לי שבמידה ומכשיר ה sefam (או כל מכשיר אחר) שברשותך היה מכוון כמו שצריך, ובמידה והיו מתאימים לך את המסיכה הנכונה, אני בטוח שהדברים היו נראים אחרת ולא היית מרגיש כך !
ועכשיו לעניין המכשיר החדש, ה prisma 20a מכשיר מצויין, מתקדם וחדשני. יש גם מכשיר נהדר של philips שנקרא dream station ונחשב למתקדם וטוב, אני מציע לנסות ובמקביל לפרוק נתונים מהמכשיר ורק אז להגיע להחלטות.
אני מזמין אותך להתקשר אלי (מספר הטלפון שלי מופיע בחתימה מטה) ואתן לך בשמחה טיפים נוספים! בינתיים שיהיה לך בהצלחה !!!

דן בר-אור, יועץ סיפאפ מקצועי. טל: 052-2828484
למעלה

יצחק
מנהל פורום

2287 הודעות

נכתב ב - 10/31/2017 :  18:59:19  Show Profile  Reply with Quote
שלום איל וברוך הבא

כדאי שתפרט יותר ממה לא היית מרוצה במכשיר הקודם?
לגבי המכשיר החדש שניסית אתה כותב שהיית מרוצה. אבל ישנת רק שעתיים וחצי?
שינה של שעתיים וחצי בלבד למשתמש ותיק כמוך לא מספיקה
בכדי להגיע לשביעות רצון צריך לישון לפחות 6 שעות רצופות עם המכשיר וליהנות משינה טובה ומרעננת.
כמו שדן כתב אי שביעות רצון יכולה לנבוע גם ממסיכה לא מתאימה, כוונון לא נכון ועוד.
יש כמה וכמה מכירים מובילים ומודרניים בשוק היום וסך הכל המבחר לא רב

הכותב אינו רופא והייעוץ אינו ייעוץ רפואי ואינו תחליף לייעוץ רפואי
למעלה

n-avraham
חבר פחות חדש

231 הודעות

נכתב ב - 11/06/2017 :  11:28:40  Show Profile  Reply with Quote
quote:
Originally posted by יצחק

שלום איל וברוך הבא

כדאי שתפרט יותר ממה לא היית מרוצה במכשיר הקודם?
לגבי המכשיר החדש שניסית אתה כותב שהיית מרוצה. אבל ישנת רק שעתיים וחצי?
שינה של שעתיים וחצי בלבד למשתמש ותיק כמוך לא מספיקה
בכדי להגיע לשביעות רצון צריך לישון לפחות 6 שעות רצופות עם המכשיר וליהנות משינה טובה ומרעננת.
כמו שדן כתב אי שביעות רצון יכולה לנבוע גם ממסיכה לא מתאימה, כוונון לא נכון ועוד.
יש כמה וכמה מכירים מובילים ומודרניים בשוק היום וסך הכל המבחר לא רב

היי דן.
האם המכשיר מגיע עם מכשיר לחות והאם הוא ניתן לרכישה דרך מושלם של קופ"ח כללית?
תודה
למעלה

dan bar-or
חבר פחות חדש

Israel
239 הודעות

נכתב ב - 11/06/2017 :  19:06:41  Show Profile  Reply with Quote
שלום, רוב מכשירי ה cpap מגיעים ללא מעשיר לחות אבל ניתן להוסיף מעשיר לחות לכל מכשיר בהתאם לצורך.
בינתיים בקופת חולים כללית ניתן לקבל החזר בהצגת חשבונית רכישה מכל ספק שתיבחר ובעבור כל מכשיר שתיבחר, אבל כמו בשאר הקופות ככל הנראה זה לא ימשיך עוד הרבה זמן.
אגב ההחזר המירבי היום ברכישת מכשיר הינו כ 4330 ש"ח למבוטחים בביטוח המושלם לפחות 13 חודשים ללא הפסקה.
ו 2363 ש"ח לחברי הקופה ללא ביטוח מושלם. (מקסימום 2363 ש"ח 50% מסכום הרכישה בפועל)

דן בר-אור, יועץ סיפאפ מקצועי. טל: 052-2828484
למעלה
  נושא קודם נושא נושא הבא  
 נושא חדש  תגובה לנושא
 הדפסה
קפיצה אל:
פורום פורטן ישראל בחזרה למעלה
הדף נוצר ב 0.06 שניות.