פורום פורטן ישראל - איפה קניתם את המכשיר?
פורום פורטן ישראל
פורום פורטן ישראל
דף הבית | פרופיל | הרשמה | נושאים פעילים | חברים | חיפוש | שאלות ותשובות
שם משתמש:
סיסמא:
שמור סיסמא
 כל הפורומים
 רפואה
 פורום משתמשי מכשירי CPAP
 איפה קניתם את המכשיר?
 נושא חדש  תגובה לנושא
 הדפסה
מחבר נושא קודם נושא נושא הבא  

ezk
חבר חדש מהשקית

1 הודעות

נכתב ב - 09/28/2017 :  18:49:35  Show Profile  תגובה עם ציטוט
שלום,

מחפש לקנות מכשיר חדש, ובדקתי בכמה מקומות, לאותו דגם, אצל דן בר אור זול לכאורה בכמה מאות שקלים, מיבואנים אחרים.

האם מישהו קנה אצלו? מרוצים או התאכזבתם?
איך השירות? השתמשתם באחריות? נתן לכם לניסיון? קיבלתם מכשיר חדש?

מה לגבי רכישה מחו"ל, שווה להתעסק בזה, אם יש לי מי שיביא מארה"ב?

רותי 1
חבר פחות חדש

162 הודעות

נכתב ב - 10/01/2017 :  13:15:24  Show Profile  Reply with Quote
שווה בדרך כלל לקנות בחו"ל אם יש לך מי שיביא.
כדאח להשוות מחיר של אותו מוצר.
למעלה

avis
חבר כבר הרבה זמן

Israel
940 הודעות

נכתב ב - 10/01/2017 :  17:02:03  Show Profile  Reply with Quote
כל ההמלצות על דן בר אור משבחות אותו שהוא 100% - אני אישית מצטרף לכולם.

משתמש ותיק - אבי
ResMed AirSense­ 10 AutoSet+Humidifier+ClimateLine+Hose Tubing Cover
TAP PAP Nasal Pillow CPAP Mask with Improved Stability Mouthpiece
למעלה

ירון
חבר חדש

83 הודעות

נכתב ב - 10/04/2017 :  20:05:47  Show Profile  Reply with Quote
לא חייבים להביא באופן אישי. יש מוכרים בארה"ב ששולחים לישראל. יש חברות שמספקות כתובת אמריקאית. יש פתרונות.
אם אתה לא מקבל החזר מקופת חולים על הרכישה בארץ אז גם אחרי שתשלם משלוח ומע"מ יכול לצאת הרבה יותר זול.

למעלה

dan bar-or
חבר פחות חדש

Israel
247 הודעות

נכתב ב - 10/05/2017 :  08:47:45  Show Profile  Reply with Quote
שלום לכולם, האמת היא שחשבתי רבות האם להשתתף בשרשור הזה או לא, אבל כמו הרבה פעולות שאני עושה בהווה ועשיתי בעבר ולא באופן ישיר כדי לעשות לביתי החלטתי בכל זאת לכתוב כאן כרגיל כמו שאני תמיד כותב כדי לעזור ולסייע לחברי הפורום.
לכל משתמשי הסיפאפ שהגיבו כאן וכתבו "בטח לקנות בחו"ל הרבה יותר זול.."
זול ???!!! ומה עם שירות ?! ומה עם אחריות ?! מה עם מכשיר חלופי במקרה של תקלה?! (תישלחו את המכשיר לחו"ל ולא תשתמשו חודשיים במקרה הטוב?!)
מה יהיה אם המסיכה לא תהיה נוחה?! מי יבדוק את הנתונים?! מי יכוון את המכשיר? מי יסגל אתכם למכשיר?! מי ישאיל לכם את המכשיר טרם הרכישה?! (על סמך מה אתם קונים מסיכה ומכשיר בחו"ל?! ניסיתם אותו?! ומה אם הוא לא יתאים לכם?!) מה יקרה אם תתעוררו עם פה יבש ?! מה יקרה כאשר סתם תרצו עידוד או עצה טובה? (אל תשכחו שגם אתם הייתם משתמשים חדשים פעם!) מי כמוכם יודע כמה זה לא פשוט לקבל את הבשורה במעבדת השינה וללכת הביתה מפוחדים ומבולבלים...
אני מבין חברי מכבי/לאומית אשר רוכשים בחו"ל כי אין להם ברירה אחרת חוץ מלקנות בכסף מלא (במכבי יש החזר רק על אביזרים).
אבל חברי כללית מושלם למשל שזכאים להחזר של יותר מ 4300 ש"ח !! איזו סיבה יש להם לרכוש בחו"ל?!
אני יכול להזכיר להרבה חברים וחברות כאן מנסיון שלי ושלהם (הרבה חברי פורום יעידו) עד כמה חשוב נושא התמיכה הנסיון והשירות וכן גם למשתמשים ותיקים לעתים! חברים, כל אחד יעשה את החשבון שלו ויקנה איפה שהוא רוצה אבל אל תשכחו, מכשיר סיפאפ זה לא חפץ דומם בסלון הבית, בסיפאפ משתמשים מידי לילה!

דן בר-אור, יועץ סיפאפ מקצועי. טל: 052-2828484
למעלה

ירון
חבר חדש

83 הודעות

נכתב ב - 10/09/2017 :  17:32:43  Show Profile  Reply with Quote
לשלם כפול בארץ כדי לקבל שירות ב"חינם" לא דרך הוגנת לתמחור מוצרים כיוון שיש רבים שצריכים רק מכשיר ולא צריך שירות, משתמשים מנוסים או רוכש שהמכשיר שלו מת והוא רק צריך חדש.
זה עיוות שאינו טוב לרוכשים. מי שרוצה שירות - שישלם על שירות, על התאמה, על ניסיון, על ביטוח מכשיר, whatever. מי שלא - שיקבל מחיר תחרותי.
מעבר לזה, רמת השירות שאתה מספק אינה מייצגת אחרים כך שגם מי שמשלם את המחיר בארץ לא תמיד מקבל תמורה שירותית ואני מתנסח בעדינות.

רק לאינדיקציה, לך לאמזון ותגלה שמכשיר ResMed AirSense 10 Auto נמכר שם כרגע ב 550$ (ראיתי גם בפחות מ 500$). תוסיף 80$ משלוח ו 17% מע"מ, מחיר כולל 737$ = 2600 ש"ח שזה חצי? שליש? המחיר בארץ.
מחירי מסכות בארץ כפולים מהמחירים cpap.com. הכל יקר\כפול.

נערך על ידי - ירון בתאריך 10/09/2017 17:33:13
למעלה

avis
חבר כבר הרבה זמן

Israel
940 הודעות

נכתב ב - 10/10/2017 :  16:53:21  Show Profile  Reply with Quote
תיקון קטן,
מחיר סט קומפלט כולל צינור חימום עולה 875$ בערך.
אמזון לא ימכרו ולא ישלחו לישראל בכדי לא לעקוף את הסוכן המקומי, ואם מישהו בארה"ב ימכור לדוגמא CPAP.COM לא ישלח לך לארץ ובנוסף ירצה אישר רופא.
היחידים שמוכרים ושולחים לארץ (וללא אישור רופא) הם 1800CPAP- באותה הזדמנות כדאי להביא מסכות ופילטרים.
אם תדרש לכוון או תמיכה תשלם עליה בארץ בנוסף ובנפרד.
כדאי לבדוק כיום אם הקופה משלמת ומסבסדת על חשבונית למכשיר מיובא.
כל אחד יעשה את השיקול בהתחשב ליכולת הטכנית שלו.

משתמש ותיק - אבי
ResMed AirSense­ 10 AutoSet+Humidifier+ClimateLine+Hose Tubing Cover
TAP PAP Nasal Pillow CPAP Mask with Improved Stability Mouthpiece
למעלה

ירון
חבר חדש

83 הודעות

נכתב ב - 10/10/2017 :  21:27:22  Show Profile  Reply with Quote
אכן צריך להבהיר שלא מדובר באמזון עצמה אלא במוכרים פרטיים ב amazon marketplace שמוכרים דרך אתר אמזון אבל שולחים בעצמם ולא דרך אמזון.
לחלק מהמוכרים בניגוד לאתרים הגדולים כמו cpap.com לא אכפת לשלוח לישראל. מעבר לתיקון הזה רמת המחירים היא כפי שציינתי, חפש airsense באמזון ותראה.
מי שמעדיף לקנות מהאתרים הגדולים יכול להשתמש בשירות כתובת אמריקאית שעובד היטב, תגגל "כתובת אמריקאית".
תמיכה, כיוון, פענוח, החזרים הם בהחלט שיקולים חשובים מאוד.
למעלה

מיכלר
חבר חדש מהשקית

2 הודעות

נכתב ב - 10/10/2017 :  23:41:21  Show Profile  Reply with Quote
בתור משתמשת מעל 10 שנים בסיפאפ והמכשיר שירת אותי 11 שנים...פעם אחת התקלקל וקיבלתי מכשיר חילופי כי לקח 47 יום עד שקיבלתי את המכשיר שלי מתיקון...פעם שניה המכשיר התקלקל לפני 3 ימים כלומר בחג...כמשתמשת ותיקה עברתי 3 לילות סיוט..לא יודעת למה....אולי פסיכולוגיה...ביום ראשון רצתי לקנות מכשיר..הוציאו מהמכשיר המת את כל הנתונים..כיוונו את החדש הישוו לחצים וע וד פעולות....במכשיר ביבוא אישי, מי יעשה את זה? אנשים יקרים - על בריאות לא מתפשרים ולא מתקמצנים...הפרעות נשימה מזיקות גם אם זה רק מספר לילות קטן...הנזק טבר...חייבים שתהיה אוזן קשבת ויד עוזרת... קמצנו על ביגוד בישום איפור ...לא על בריאות...לכל אחד יש אנשים שזקוקים לו...אל תאכזבו אותם...בטח שלא בגלל כסף...לחיים אין מחיר
למעלה
  נושא קודם נושא נושא הבא  
 נושא חדש  תגובה לנושא
 הדפסה
קפיצה אל:
פורום פורטן ישראל בחזרה למעלה
הדף נוצר ב 0.05 שניות.