פורום פורטן ישראל - מכשיר ומסכה מומלצת
פורום פורטן ישראל
פורום פורטן ישראל
דף הבית | פרופיל | הרשמה | נושאים פעילים | חברים | חיפוש | שאלות ותשובות
שם משתמש:
סיסמא:
שמור סיסמא
 כל הפורומים
 רפואה
 פורום משתמשי מכשירי CPAP
 מכשיר ומסכה מומלצת
 נושא חדש  תגובה לנושא
 הדפסה
מחבר נושא קודם נושא נושא הבא  

y0544612060
חבר חדש מהשקית

Israel
2 הודעות

נכתב ב - 06/03/2017 :  15:05:05  Show Profile  Send y0544612060 an AOL message  תגובה עם ציטוט
שלום לכולם
מבקש להתייעץ לגבי מסיכה ומכשיר
אני מבוטח במכבי הייתי במעבדת שנה והומלץ על מכשיר
ניסיתי את המכשיר של קלינטיקה ומסכת אף שנהם נוראים
אחרי שבוע החלפתי למכשיר של אפקסעם מסכה יותר טובה עדיין מאוד קשה לישון
עכשיו צריך להחליט על מכשיר ומסכה במסגרת מכבי מכשיר אקח כנראה את הפריזמה מויימן
מסיכה בנתיים הזמנתי מחול של פיליפס Philips Respironics DreamWear Nasal Mask
מבקש לשמוע את דעתכם

dan bar-or
חבר פחות חדש

Israel
221 הודעות

נכתב ב - 06/04/2017 :  08:40:24  Show Profile  Reply with Quote
שלום לך, במסגרת מכבי ניתן לרכוש שלושה מכשירים בלבד במחיר נמוך באופן משמעותי, לצערי אף אחד מהם אינו מכשיר מתקדם או פורץ דרך. בקופות האחרות (בחלקן) ניתן לבחור את סוג המכשיר הנרכש לרכוש ולקבל החזר. במכבי משום מה מישהו החליט להקשות על האופציה לרכישה חופשית ולהגביל את הרכישה. ראיתי בעברי מבוטחים אשר התעקשו וזכו לקבל החזר ברכישה חיצונית שלא מהספקים המורשים של מכבי. זו הייתה עבורם דרך קשה ולא פשוטה אך בסופה זכו במכשיר אשר רצו ואפילו קבלו החזר ממכבי!כאדם אשר חי את התחום מזה שנים רבות קשה לי להבין מדוע מכבי בחרה לנהוג כך !?
בכל אופן אם כבר אז לך על ה prisma smart של היינן לובינשטיין (מה שבעבר נקרא ווינמן) זהו אמנם לא הפריזמה 20a הגרמני עם מסך המגע (הבכיר) זהו מכשיר אחר לחלוטין אשר בס"כ מזכיר בצורתו ובשמו את הדגם הבכיר. (אני גם לא ממש בטוח שהמכשיר הזה מיוצר במפעל בגרמניה כמו הדגם הבכיר יותר) הסומנו באלאנס למשל (הדגם הקודם שנימכר ע"י ווינמן) יוצר ברומניה ולא בגרמניה. העניין הוא שמשלושת המכשירים שמציעים במכבי הסמארט נחשב להכי חדש (הוחלף דגם בעבר היה סומנו באלאנס) רק חבל שמכבי מגבילה את מבוטחיה ולא מאפשרת רכישה חופשית! אם אני הייתי צריך לבחור ולהיתפשר על משהו הייתי מתפשר על המכשיר הזה ולא על האחרים.
לגבי נושא המסיכה, (לא פחות חשוב מנושא המכשיר) המסיכה זה בעצם התקשורת שלנו עם המכשיר ואם המסיכה לא תהיה נוחה התקשורת עם המכשיר לא תהיה טובה ולא נצליח למנוע את הפסקות הנשימה.במסגרת מכבי יש מספר מסכות זולות ופשוטות שאתה אמור לקבל במעמד הרכישה ולאחר מכן מסיכה מאותו דגם אחת לשנה בחינם. מבוטחים אשר מבקשים לרכוש מסיכה ברכישה חופשית מספקים אשר אינם בהסדר יכולים לרכוש את המסיכה (או שאר אביזרים) להגיש את החשבונית למכבי ולקבל החזר מלא עבור רכישת המסיכה! את המידע הזה לא הרבה מבוטחים יודעים וחבל ! אין שום סיבה להזמין מסיכות מחו"ל ולשלם מאות דולרים בעבורן ללא החזר ! מה גם שמסיכה אשר מוזמנת דרך האינטרנט לא ממש ניתן למדוד או להחזיר לאחר שנפתחה האריזה. (זה כמו לרכוש זוג נעלים בלי למדוד קודם לכן).
אני מקווה מאד שעזרתי לך, אני מאחל לך הצלחה בכל ליבי ומזמין אותך כמובן להתקשר אלי בטלפון לטיפים נוספים.
שיהיה בהצלחה !

דן בר-אור, יועץ סיפאפ מקצועי. טל: 052-2828484
למעלה

יצחק
מנהל פורום

2282 הודעות

נכתב ב - 06/04/2017 :  14:06:08  Show Profile  Reply with Quote
אני מסכים עם העצות הטובות שקיבלת מדן.
מהמבחר הדל שמכבי מציעה לסובלים מהפסקות נשימה בשינה כנראה זה המכשיר היותר מתקדם וגם הוא לא עומד בשורה הראשונה של המכשירים.
לגבי מסיכות אינני בטוח שתוכל לקבל בעתיד החזר על מסיכות אחרות.

ראה באתר מכבי

http://www.maccabi4u.co.il/15196-he/Maccabi.aspx

להבנתי אתה אמור לרכוש מכשיר מאחד משלושת הספקים שזכו במכרז
במסגרת המכרז אתה אמור לקבל מכשיר + 4 מסיכות מאותו ספק
בתנאי מכבי לא רשום אלו מסיכות והספקים מנצלים זאת על מנת לספק מסיכות נחותות וזולות.

הכותב אינו רופא והייעוץ אינו ייעוץ רפואי ואינו תחליף לייעוץ רפואי
למעלה

y0544612060
חבר חדש מהשקית

Israel
2 הודעות

נכתב ב - 06/08/2017 :  18:14:38  Show Profile  Send y0544612060 an AOL message  Reply with Quote
תודה רבה לכם
למעלה
  נושא קודם נושא נושא הבא  
 נושא חדש  תגובה לנושא
 הדפסה
קפיצה אל:
פורום פורטן ישראל בחזרה למעלה
הדף נוצר ב 0.03 שניות.