פורום פורטן ישראל - מכשירי סיפאפ ממכבי
פורום פורטן ישראל
פורום פורטן ישראל
דף הבית | פרופיל | הרשמה | נושאים פעילים | חברים | חיפוש | שאלות ותשובות
שם משתמש:
סיסמא:
שמור סיסמא
 כל הפורומים
 רפואה
 פורום משתמשי מכשירי CPAP
 מכשירי סיפאפ ממכבי
 נושא חדש  תגובה לנושא
 הדפסה
מחבר נושא קודם נושא נושא הבא  

gildmor
חבר חדש מהשקית

2 הודעות

נכתב ב - 05/23/2017 :  14:08:57  Show Profile  תגובה עם ציטוט
שלום,

אני לקראת החלפת מכשיר ופעם הקודמת לקחתי מכשיר ויינמן דרך SLP שנסגרו מאז. בזמנו הם סיפקו לי את אותה מסיכה שהייתי רגיל אליה (SWITFT LT II).
לצערי מסיכת נחירונים זו המסיכה היחידה שהצלחתי להסתגל אליה, היא אכן דורשת להיות צמוד למעשיר לחות אבל מאוד נוחה מבחינת זה שהרצועות לא צריכות להיות מהודקות, אין לחץ בפנים, סימנים ודליפות אויר בכלל ולכוון העניים בפרט.
כשבדקתי עכשיו מול מכבי וגם אחרי ביקור באסותה להתאמה אמרו לי שכרגע יש היצע מסיכות מוגבל ומבחינת סוג המסיכה שאני רגיל אליו (נחירונים) יש רק אחת של BMC.
האם יש גורם שאפשר לדבר איתו על מנת לקבל החזר במקרה שאצטרך לרכוש מסיכה לבד?
מה לגבי מכשירים?

תודה

יצחק
מנהל פורום

2247 הודעות

נכתב ב - 05/23/2017 :  16:36:02  Show Profile  Reply with Quote
שלום לך
להבנתי את מכרז מכבי אתה אמור לרכוש מכשיר מאחד משלושת הספקים שזכו במכרז
במסגרת המכרז אתה אמור לקבל מכשיר + 4 מסיכות
בתנאי מכבי לא רשום אלו מסיכות.
ראה באתר מכבי:

http://www.maccabi4u.co.il/15196-he/Maccabi.aspx

לדעתי עליך לפנות ראשית לאחד מהספקיות שזכו במכרז ולהבין מהן האם הן מוכנות לספק לך את המסיכה שאתה רגיל אליה.
אם לא, מציע לך לפנות למכבי בדרישות בע"פ ובכתב תוך עליית דרגים ולדרוש לקבל החזר למסיכה "שלך" בטענה כי זו המסיכה היחידה הפותרת לך את בעיית הפסקות הנשימה בשינה

הכותב אינו רופא והייעוץ אינו ייעוץ רפואי ואינו תחליף לייעוץ רפואי

נערך על ידי - יצחק בתאריך 05/23/2017 16:39:10
למעלה

gildmor
חבר חדש מהשקית

2 הודעות

נכתב ב - 05/24/2017 :  12:26:38  Show Profile  Reply with Quote
שלום,

המכשיר שלי נקנה אחרי 2011 ולפי הניסוח באתר מכבי הספקים צריכים לספק מסיכה סטנדרטית שהם משווקים ובמקרה זה הם בחרו במסיכה אחת.
פניתי לפניות הציבור של מכבי דרך האתר כי אף אחד לא ידע להפנות אותי לגורם ספציפי יותר שמטפל בנושא.
אם מישהו כן מכיר מי הגורם האחראי במכבי שמטפל בנושא ואפשר לתקשר איתו ישירות זה יכול לעזור.

תודה
למעלה

משה 10
חבר חדש מהשקית

18 הודעות

נכתב ב - 06/11/2017 :  22:34:42  Show Profile  Reply with Quote
בס"ד
רכשתי לפני מספר חודשים את ה Somnobalance e של ויינמן לפי המלצה של הפורם.ולהלן הערותי:
1. לגבי המכשיר , אין מה להשוות למכשירים קודמים שהשתמשתי בהם בעבר אבל אני מצליח להשתמש בו (באמצע השבוע). אגב לדתיים - זה המכשיר היחידי עם הכשר שבת ובכל זאת יש בעייה וצריך צינור מיוחד.... שאולי יפתור את הבעייה. לצערי לא קבלתי
2. לגבי המסיכה - מה שנאמר מקודם דורש הבהרה- ובכן כך אכן אומרים באסותא (רק BMC וכו') ואיני יודע באיזה זכות זה נאמר בכל אופן אפשר להתעקש ולקבל מסיכה טובה.
3. ברצוני בהזדמנות זו לציין לשבח סוכן של ויינמן בשם גיא שעזר לי לקבל את המסכות. תנסה אותו.
4. בהצלחה משה

משה
למעלה
  נושא קודם נושא נושא הבא  
 נושא חדש  תגובה לנושא
 הדפסה
קפיצה אל:
פורום פורטן ישראל בחזרה למעלה
הדף נוצר ב 0.05 שניות.