פורום פורטן ישראל - המלצה על מכשיר לנסיעות
פורום פורטן ישראל
פורום פורטן ישראל
דף הבית | פרופיל | הרשמה | נושאים פעילים | חברים | חיפוש | שאלות ותשובות
שם משתמש:
סיסמא:
שמור סיסמא
 כל הפורומים
 רפואה
 פורום משתמשי מכשירי CPAP
 המלצה על מכשיר לנסיעות
 נושא חדש  תגובה לנושא
 הדפסה
מחבר נושא קודם נושא נושא הבא  

roybar12@gmail.com
חבר חדש מהשקית

1 הודעות

נכתב ב - 03/11/2017 :  17:04:50  Show Profile  תגובה עם ציטוט
שלום לכולם.אני חדש בפורום ונהנתי לקרוא המלצות שונות של בעלי ידע רב בתחום.
אני משתמש במכשיר מזה כעשר שנים ולא יכול בלעדיו.יש לי ווינמן 20 אך הוא קצת כבד וגדול לנסיעות .אני מחפש מכשיר נוסף שיהא נוח לנסיעה וראיתי פירסומים על transcend auto.האם המכשיר מומלץ ומה ההבדל בינו למכשירים הגדולים יותר? האם נכון יהיה לרכוש אותו בחו"ל (אני השבוע בלונדון)? ראיתי פירסום במחיר אטרקטיבי על sefam 420s האם יש המלצות לגביו או שהוא מיושן שעבר זמנו? אני אודה על כל המלצה בנושא תודה רועי

dan bar-or
חבר פחות חדש

Israel
204 הודעות

נכתב ב - 03/12/2017 :  07:59:03  Show Profile  Reply with Quote
שלום רועי וברוך הבא לפורום שלנו, המכשיר שברשותך הינו מכשיר ישן בלחץ קבוע (מספק לחץ אחיד לאורך השימוש ולא אוטומטי) זה חיסרון ויתרון.
ראשית, משום מה טוען היבואן של הטראנסנד שמדובר במכשיר אמריקני! המכשיר לא מיוצר בארה"ב! המכשיר מיוצר במזרח הרחוק ויש כאן הטעיה! שנית, יתכן שבמכשיר קטן כל כך יהיה לך קשה יותר להרגיש את האוויר וזאת כתוצאה מספיקה נמוכה יותר מפאת גודלו של המכשיר לעומת מכשירך הקיים. אני ממליץ לך לבדוק את הדבר טרם הרכישה, (יתכן שבלחץ שמכוון במכשירך הנוכחי תרגיש יותר את האוויר מאשר בטרנסנד בו יכווון לחץ זהה). בעניין ה 420s כאן מדובר במכשיר בלחץ קבוע קצת ישן אבל עושה את העבודה, המכשיר הזה מיוצר בצרפת ובעל ספיקות זהות למכשירך הקיים. אם כבר הייתי הולך על ה eco star של sefam, זהו מכשיר אוטומטי שמשקלו כ 700 גרם ונחשב לחדש והקטן ביותר שמיוצר באירופה.אתה תוכל להשתמש במכשיר הזה כל לילה באופן קבוע ולא רק לנסיעות. אם אתה רוצה אתה יכול להתקשר אלי בטלפון ואתן לך טיפים נוספים.

דן בר-אור, יועץ סיפאפ מקצועי. טל: 052-2828484
למעלה

יצחק
מנהל פורום

2242 הודעות

נכתב ב - 03/13/2017 :  12:02:03  Show Profile  Reply with Quote
שלום רועי,

גם אני כמו דן הייתי ממליץ לך לשקול לרכוש מכשיר חדש ומודרני שמספק את כל האפשרויות
המכשירים החדשים הם ממילא קטנים יחסית
המכשירים הקטנים מאד ומיועדים ספציפית לנסיעות פחות מתאימים לשימוש ביתי ממושך כי הם נחותים במאפייניהם.

הכותב אינו רופא והייעוץ אינו ייעוץ רפואי ואינו תחליף לייעוץ רפואי
למעלה
  נושא קודם נושא נושא הבא  
 נושא חדש  תגובה לנושא
 הדפסה
קפיצה אל:
פורום פורטן ישראל בחזרה למעלה
הדף נוצר ב 0.05 שניות.