פורום פורטן ישראל - מכשיר סיפאפ אוטומטי
פורום פורטן ישראל
פורום פורטן ישראל
דף הבית | פרופיל | הרשמה | נושאים פעילים | חברים | חיפוש | שאלות ותשובות
שם משתמש:
סיסמא:
שמור סיסמא
 כל הפורומים
 רפואה
 פורום משתמשי מכשירי CPAP
 מכשיר סיפאפ אוטומטי
 נושא חדש  תגובה לנושא
 הדפסה
מחבר נושא קודם נושא נושא הבא  

אתי
חבר חדש מהשקית

Israel
3 הודעות

נכתב ב - 03/09/2017 :  19:47:45  Show Profile  תגובה עם ציטוט
היי לכולם,
אני חדשה בנושא. צריכה לרכוש מכשיר סיפאפ אוטומטי בלחץ 4-16.
ברור לי שיש הפרשים אדירים בין מכשיר שנקנה בארץ לבין חו"ל. אך כיוון שזו פעם ראשונה נראה לי שכדאי לקנות בארץ, שיתאימו לי מסיכה טובה ולקבל שירות כאן.
קיבלתי המלצות טובות לגבי השירות בקלינטיקה (גרה בקריות).להם יש רק מכשיר רסמד.
איני יודעת אם צריכה לקנות את החדש עם לחות או את הישן. יש הפרש של 1000 ש"ח ביניהם.
האם מישהו יכול לעזור ולהנחות אותי?
-קראתי שיש מכשיר חדש שעובד גם על סוללות. משקל של 480 גרם, שניתן לעלות איתו על טיסה. מישהו יודע פרטים נוספים עליו?
אשמח לכל עזרה ומידע נוספים מועילים

cantBreath
חבר חדש מהשקית

24 הודעות

נכתב ב - 03/09/2017 :  20:56:52  Show Profile  Reply with Quote
אהלן,

פני לקלינטיקה וקחי מכשיר לשבועיים ניסיון, ונסי עם לחות ובלי לחות.

על הדרך תוכלי גם לנסות מסיכות שונות ולהתרשם מהשירות שתקבלי.

בהצלחה.

quote:
Originally posted by אתי

היי לכולם,
אני חדשה בנושא. צריכה לרכוש מכשיר סיפאפ אוטומטי בלחץ 4-16.
ברור לי שיש הפרשים אדירים בין מכשיר שנקנה בארץ לבין חו"ל. אך כיוון שזו פעם ראשונה נראה לי שכדאי לקנות בארץ, שיתאימו לי מסיכה טובה ולקבל שירות כאן.
קיבלתי המלצות טובות לגבי השירות בקלינטיקה (גרה בקריות).להם יש רק מכשיר רסמד.
איני יודעת אם צריכה לקנות את החדש עם לחות או את הישן. יש הפרש של 1000 ש"ח ביניהם.
האם מישהו יכול לעזור ולהנחות אותי?
-קראתי שיש מכשיר חדש שעובד גם על סוללות. משקל של 480 גרם, שניתן לעלות איתו על טיסה. מישהו יודע פרטים נוספים עליו?
אשמח לכל עזרה ומידע נוספים מועילים

למעלה

avis
חבר כבר הרבה זמן

882 הודעות

נכתב ב - 03/10/2017 :  08:34:21  Show Profile  Reply with Quote
מכשיר קטן לטיסה לא יתן את כל הביצועים שמכשיר רגיל נותן ולכן לא יכול לשמש כתחליף קבוע, הקטן משמש לזמן טיסה או לשימוש בשטח ללא חשמל. ובהחלט לא כמכשיר ראשון!
אגב, לרסמד יש סוללה שמתאימה למכשיר שלהם ומאושרת לטיסה על ידי חברות התעופה. מומלץ לרכוש אותה רק בשלב מאוחר יותר אחרי שעוברים את בעיות הילדות עם מכשיר רגיל.
הלחצים שרשמת לא נראים סבירים והם רק לתקופה הראשונה. אני מניח שלאחר תקופת הסתגלות יצומצם הפער בין הלחצים. כך זה אצלי לפחות.
בהצלחה

משתמש ותיק - אבי
ResMed AirSense­ 10 AutoSet+Humidifier+ClimateLine+Hose Tubing Cover
TAP PAP Nasal Pillow CPAP Mask with Improved Stability Mouthpiece
למעלה

אתי
חבר חדש מהשקית

Israel
3 הודעות

נכתב ב - 03/10/2017 :  16:57:02  Show Profile  Reply with Quote
תודה לכל העוזרים והמשיבים. מכם למדתי שאפשר לקחת לניסיון. כיוון שנראה לי שאני הולכת לנהל רומן ארוך עם מכשיר הסיפאפ (דום נשימה בדרגה קשה,לפי הרופא) אני קוראת נתונים על המכשירים השונים.
היום קראתי על מכשיר פיליפס dreamstation - מכשיר שמשקלו 830 גר'. האם מישהו משתמש בו או יודע מה חוות הדעת עליו?
למעלה

גילה
חבר חדש מהשקית

3 הודעות

נכתב ב - 03/10/2017 :  18:33:25  Show Profile  Reply with Quote
אתי שלום, לי יש מכשיר סיפאפ אוטומטי מדגם ECOSTAR מתוצרת SEFAM. מכשיר קטן וקל משקל, שקט מאוד,מותאם ומאושר לנסיעות בחו"ל. קניתי אותו אצל דן בר-אור . היחידי שידע להתאים לי את המסיכה הנכונה אחרי שניסיתי מגוון מסיכות ומכשירי סיפאפ של החברות הקיימות והוותיקות.
לא ממליצה לך לקנות בחו"ל כי אז תיהיה לך בעיה עם שרות ואחריות.

למעלה

עדנה משתמשת וותיקה
חבר חדש מהשקית

15 הודעות

נכתב ב - 03/10/2017 :  18:42:47  Show Profile  Reply with Quote
היי

לי יש את המכשיר מכשיר פיליפס dreamstatio אני מרוצה מהמכשיר. לדעתי כדאי לך לקנות תחילה ללא מכשיר לחות. תמיד ניתן להוסיף תוספת זו. ניתן לרכוש את המכשיר במספר מקומות.
בצפון בחיפה. אם תרצי תוכלי להתקשר אלי ואספר לך מניסיוני.

עדנה
למעלה

cantBreath
חבר חדש מהשקית

24 הודעות

נכתב ב - 03/11/2017 :  10:21:04  Show Profile  Reply with Quote
לדעתי חוות דעת זה חשוב אבל עדיף לנסות את המכשיר.

בנוסף לקלינטיקה את יכולה לפנות למדטכניקה ולקחת פיליפס לניסיון (תתעקשי לקבל dreamstation לניסיון ולא את הדגם הישן, אולי תצליחי).

אני כרגע בניסיון עם ResMed s9 auto והוא שקט מאוד, ומוכרים אותו במבצע כי יצא דגם מתקדם יותר, למרות שהדגם המתקדם הוא לא הרבה יותר טוב מהדגם הקודם.

לגבי הנתונים שאת קוראת לגבי משקל המכשיר - שימי לב שצריך להוסיף גם את משקל השנאי שלדעתי בS9 שוקל יותר מהמכשיר עצמו. הסתכלתי עכשיו וגם לs9 יש את אותו משקל פחות או יותר כמו לdreamstation אבל כמו שאמרתי מצורף אליו שנאי גדול וכבד כך שהמשקל הוא בערך כפול וכך אני מאמין שיהיה גם עם הפיליפס אבל שווה לבדוק. אצלי לפחות הפרמטר של משקל הוא לא קריטי כל כך.

ואומרים את זה בפורום הרבה אבל זה חשוב אז אני אחזור על זה שוב - כנראה שיותר חשוב למצוא מסיכה טובה ממכשיר טוב. אני ניסיתי את פיליפס 60 ואת ResMed s9 וההבדל העיקרי ביניהם נגרם מהעובדה שאת הs9 קיבלתי לניסיון עם מסיכת נחירונים שהיא הרבה יותר סימפטית ואצלי היא גם הרבה יותר אפקטיבית כי יש לי זקן שהפריע למסיכות האחרות.

לגבי מכשיר לחות - רק שימי לב שלקנות אותו ביחד עם המכשיר עולה פחות מלקנות אותו בנפרד. אני מתכוון לא לקנות מכשיר לחות ובמידה ואצטרך בעתיד אקנה משומש באינטרנט.

(אני רק מוודא שאת יודעת שיש החזרי הוצאות מקופות החולים השונות?)

בהצלחה

quote:
Originally posted by אתי

תודה לכל העוזרים והמשיבים. מכם למדתי שאפשר לקחת לניסיון. כיוון שנראה לי שאני הולכת לנהל רומן ארוך עם מכשיר הסיפאפ (דום נשימה בדרגה קשה,לפי הרופא) אני קוראת נתונים על המכשירים השונים.
היום קראתי על מכשיר פיליפס dreamstation - מכשיר שמשקלו 830 גר'. האם מישהו משתמש בו או יודע מה חוות הדעת עליו?

נערך על ידי - cantBreath בתאריך 03/11/2017 10:23:45
למעלה

יצחק
מנהל פורום

2247 הודעות

נכתב ב - 03/13/2017 :  12:09:12  Show Profile  Reply with Quote
שלום אתי וברוכה הבאה.
קיבלת תושבות טובות ממשמשים וותיקים וחדשים.

לעניין המכשיר אכן חשוב לנסות כמה מכשירים (לפחות שניים) אבל יותר חשוב לנסות הרבה מסיכות עד שמאתרים את המסיכה הנוחה לך ביותר אישית.אין כאן אמת אחת כל אחד מוצא מסיכה אחרת נוחה לו.

נסי מכשירים שונים עם אותה מסיכה אחרת קשה מאד להשוות.

אני ממליץ לך את הרכישה הראשונה לבצע בישראל עם שירות ואחריות מהספק המקומי, עם השתתפות של קופ"ח זה לא אמור להיות נורא.

אין גם טעם לדעתי לקנות בשלב זה מכשיר ייעודי לנסיעות. כרגע תתרכזי ברכישת מכשיר איכותי שיוכל לשרת אותך הן בבית והן לנסיעות.

לגבי מעשיר לחות חשוב לנסות אותו. יש שלא יכולים בלעדיו (בדר"כ אלה המשתמשים גם במסיכת נחירונים) ויש כאלה (כמוני למשל) שהוא רק מפריע להם.

בהצלחה ותמשיכי לעדכן

הכותב אינו רופא והייעוץ אינו ייעוץ רפואי ואינו תחליף לייעוץ רפואי

נערך על ידי - יצחק בתאריך 03/13/2017 12:10:00
למעלה
  נושא קודם נושא נושא הבא  
 נושא חדש  תגובה לנושא
 הדפסה
קפיצה אל:
פורום פורטן ישראל בחזרה למעלה
הדף נוצר ב 0.05 שניות.