פורום פורטן ישראל - מצטרף למועדון, צריך לרכוש מכשיר, מבוטח בכללית
פורום פורטן ישראל
פורום פורטן ישראל
דף הבית | פרופיל | הרשמה | נושאים פעילים | חברים | חיפוש | שאלות ותשובות
שם משתמש:
סיסמא:
שמור סיסמא
 כל הפורומים
 רפואה
 פורום משתמשי מכשירי CPAP
 מצטרף למועדון, צריך לרכוש מכשיר, מבוטח בכללית
 נושא חדש  תגובה לנושא
 הדפסה
הדף הבא
מחבר נושא קודם נושא נושא הבא
דף: מתוך 2

cantBreath
חבר חדש מהשקית

24 הודעות

נכתב ב - 02/23/2017 :  23:58:45  Show Profile  תגובה עם ציטוט
אהלן

אחרי שנים של חיים כזומבי, גילו אצלי דום נשימה בשינה ברמה בינונית.

יש לי סטיית מחיצה לא קשה ואלרגיות שמקשות על נשימה מהאף. מצד שני יש לי זקן שאני לא ממהר להוריד והוא מפריע לשימוש במסיכת אף פה.

השאילו לי ממכון מור את System one של רספירוניקס עם שתי המסיכות. אני מרגיש שיפור אבל יותר קל לי עם המסיכת אף פה אבל כשאני מבצע בדיקת mask fit אני מקבל הודעה שהמסיכה לא יושבת טוב, כנראה בגלל הזקן, ולמרות שאני מהדק אותה מאוד חזק. עם המסיכה לאף הבדיקה עוברת בהצלחה אבל יותר קשה לי לנשום איתה ואני מתעורר מידי פעם בלילה בגלל שהפה נפתח והאויר זורם בלחץ ומעיר אותי.

בכל אופן, אני צריך לקנות מכשיר חדש ולא יודע מה לקנות.

יש לי גם ביטוח בריאות פרטי בהראל, פוליסה די מקיפה, אבל עוד לא הזדמן לי לעבור ולראות אם היא יכולה לסייע. למישהו יש מושג?

איך זה עובד? אני אמור ליצור קשר עם כמה סוכנים ולנסות כמה מכשירים וכמה מסיכות בנוסף למה שבדקתי דרך מכון מור וכך להחליט?

ולמה רוב ההמלצות שאני רואה כאן הן לresmed ולא למכשירים אוטומטיים של פיליפס או חברות אחרות? אני לא צריך מסך צבעוני ועיצוב חדשני וזה נכנס איפשהו במחיר. ואני לא חושב שמישהו כאן יכול לקבוע שהאלגוריתמים של פיליפס נחותים מאלה של רסמד. אז מה מיוחד ברסמד?

מתנצל על ריבוי השאלות. תודה מראש על העזרה.

נערך על ידי - cantBreath ב 02/24/2017 13:22:47

יצחק
מנהל פורום

2283 הודעות

נכתב ב - 02/25/2017 :  00:06:51  Show Profile  Reply with Quote
שלום לך וברוך הבא
ראשית טוב שאתה מבצע בירור מקדים לפני הרכישה. מדובר במכשיר רפואי חשוב שאתה "מתחתן" איתו לכמה שנים ולכן חשוב לעשות רכישה מושכלת.
אל תרכוש עד שלא תהיה בטוח שרכשת מכישר שמתאים לך ומבית טוב
אני אישית מבוטח מכבי ושם המבחר קטן וגרוע אבל בכללית הבנתי שיש עוד אפשרויות
לגבי ביטוח הראל. יש לי ביטוח בריאות בהראל ושם יש השתתפות של 4500 ש"ח ברכישת מכשיר CPAP אבל חשוב שתבדוק את הביטוח האישי שלך.

ראשית תבדוק בקופ"ח ובהראל את אפשרויות הרכישה שלך. המכשיר יקר ללא השתתפות וזה גם שיקול.

לאחר שתבין מה האפשרויות שלך אכן כדאי לך לפנות לכמה ספקים ולבקש מכשירים ומסיכות.
חשוב מאד ראשית לאתר את המסיכה הנוחה לך ביותר.
אין לי נסיון בזקן עם מסיכת אף פה וייתכן שזקן מהווה בעיה במקרה כזה. כדאי שתתייעץ ותקרא.

רק לאחר שתאתר את המסיכה הנוחה לך ביותר (וכל אחד מוצא מסיכה אחרת נוחה יותר) נסה אותה מסיכה בדיוק עם מכשיר של יצרן אחר (אין חובה לרכוש מכשיר ומסיכה מתוצרת אותו יצרן)
כל מכשיר תבדוק לפחות כשבועיים עד שתגיע למסקנה איזה מכשיר נוח לך ביותר.

נסה כל מכשיר עם מעשיר לחות ובלעדיו ועם אפשרות של הפחתת לחץ בנשיפה בכמה דרגות.

RESMED מכשיר מעולה אבל יש עוד כמה מצויינים בשוק וכדאי לך לנסות 2-3 מכשירים.

בהצלחה ותמשיך לעדכן ולשאול

הכותב אינו רופא והייעוץ אינו ייעוץ רפואי ואינו תחליף לייעוץ רפואי

נערך על ידי - יצחק בתאריך 02/25/2017 00:08:22
למעלה

cantBreath
חבר חדש מהשקית

24 הודעות

נכתב ב - 02/25/2017 :  13:36:17  Show Profile  Reply with Quote
quote:
Originally posted by יצחק
לגבי ביטוח הראל. יש לי ביטוח בריאות בהראל ושם יש השתתפות של 4500 ש"ח ברכישת מכשיר CPAP אבל חשוב שתבדוק את הביטוח האישי שלך.

יש לך מושג במסגרת איזו פוליסה בדיוק (כתב שירות) ניתנת ההשתתפות ברכישת המכשיר בהראל?
עברתי על כל כתבי השירות בביטוח שלי וגם על האתר של הראל ולא מצאתי משהו בכיוון.

זו חבילת הביטוחים הכי מקיפה ואין שם אזכור לעניין - https://www.harel-group.co.il/Insurance/health/policies/Pages/Preferred-Platinum.aspx

תודה

נערך על ידי - cantBreath בתאריך 02/25/2017 17:57:31
למעלה

יצחק
מנהל פורום

2283 הודעות

נכתב ב - 02/25/2017 :  18:48:41  Show Profile  Reply with Quote
לי אישית יש ביטוח קבוצתי של לשכת עורכי הדין
ושם יש את הכיסוי הנלווה הזה

למעלה

avis
חבר כבר הרבה זמן

933 הודעות

נכתב ב - 02/26/2017 :  11:18:00  Show Profile  Reply with Quote
ברוך הבא למשפחה,
ע"פ התאור שלך, מסכת TAP PAP Nasal Pillow CPAP Mask with Improved Stability Mouthpiece נולדה עבורך, אבל מסכה זה מאוד אישי והיא צריכה להתאים כמו כפפה ליד. יש וודאי עוד מסכות שיתאימו לך.
כדאי לבדוק אם הבטוח משלם גם עבור מכשיר שנרכש ישירות בחו"ל שם המבחר גדול והמחיר חצי יותר זו כולל משלוח ומע"מ.
בהצלחה, ודווח לנו שנוכל גם אנחנו ללמוד.

משתמש ותיק - אבי
ResMed AirSense­ 10 AutoSet+Humidifier+ClimateLine+Hose Tubing Cover
TAP PAP Nasal Pillow CPAP Mask with Improved Stability Mouthpiece
למעלה

dan bar-or
חבר פחות חדש

Israel
228 הודעות

נכתב ב - 02/26/2017 :  11:39:30  Show Profile  Reply with Quote
שלום רב וברוך הבא לקהילתנו,
ראשית אני בוחר להתייחס לאפך, אתה מתאר נזלת אלרגית ביחד עם מחיצה אשר חוסמות את מעבר האוויר עם מסיכה אפית או בלעדיה, האם ערכת ברור אצל רופא אף אוזן וגרון בעניין הזה? ניתן לבדוק את את החסימה כתוצאה מהמחיצה העקומה בפעולה פשוטה ולא כואבת אצל רופא אף אוזן וגרון שבסופה יתכן וימליץ לך על ניתוח ליישור המחיצה העקומה.
בעניין הנזלת האלרגית, ניתן להשתמש במעשיר לחות מחומם אשר יקל באופן משמעותי על התופעה, מדובר במיכל מים עם גוף חימום (כמובן שדרגת החימום ניתנת לשינוי ע"י המשתמש) וכתוצאה מחימום המים במיכל נוצרת לחות אשר מקלה על הנזלת האלרגית. כיום מעשירי הלחות משוכללים מאד וחלקם אף עובדים עם צינור מחומם אשר תפקידו להשוות את הטמפרטורה בין מעשיר הלחות לצינור ובכך למנוע עיבוי (הופעה של רטיבות בצינור).
התקשורת שלך עם המכשיר מבוצעת דרך המסיכה ובמידה וישנו גורם מפריע התקשורת הזאת נפגמת נוצרות התופעות אותן תיארת מעלה.
לגבי סוג המכשיר, כפי שאמר קודמי כאן חשוב שתנסה כמה שיותר מכשירים לפחות לשבועיים שלושה, בחר את המתאים ביותר עבורך וודא שהסוכן אשר מטפל בך יהיה מקצועי סובלני ושירותי זה חשוב מאד!
אני מזמין אותך להתקשר אלי בטלפון ואתן לך בשמחה טיפים נוספים אשר יעזרו לך בהמשך הדרך שמי דן בר-אור וגם אני משתמש בסיפאפ כבר המון שנים.
בינתיים שיהיה לך בהצלחה !!!

דן בר-אור, יועץ סיפאפ מקצועי. טל: 052-2828484
למעלה

cantBreath
חבר חדש מהשקית

24 הודעות

נכתב ב - 02/26/2017 :  15:08:31  Show Profile  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dan bar-or

האם ערכת ברור אצל רופא אף אוזן וגרון בעניין הזה? ניתן לבדוק את את החסימה כתוצאה מהמחיצה העקומה בפעולה פשוטה ולא כואבת אצל רופא אף אוזן וגרון שבסופה יתכן וימליץ לך על ניתוח ליישור המחיצה העקומה.

בעניין הנזלת האלרגית, ניתן להשתמש במעשיר לחות מחומם אשר יקל באופן משמעותי על התופעה

הי, תודה. אכן בדקתי את העניין של המחיצה אצל רופא אף אוזן גרון, הוא אמליץ שלא לגעת בזה וגם אני מעדיף להימנע.

לגבי הומידיפייר - ניסיתי עם המכשיר הנוכחי שקיבלתי לניסיון ואני לא חושב שזה עזר, אולי קצת הפריע, אבל אני צריך לתת לזה עוד ניסיון.

אבי, אני לא מצליח למצוא מחירים שהם חצי מהמחיר בארץ כולל משלוח ומע"מ. הציעו לי את s9 במחיר של 5000 ש"ח. אחרי החזרים אשלם עליו 1250 ש"ח. באינטרנט אחרי החזרים יעלה לי 500 ש"ח אבל יש עלות משלוח ומכס ומיסים וכל מיני מרעין בישין וזה עוד לפחות 500. אז בסה"כ חסכון של 500 ש"ח. אני לא חושב שזה שווה את זה.

אשמח אם תראה לי איפה אני יכול להשיג מכשירים בחצי מחיר ואפילו בשלושת רבעי מחיר ואני קונה דרך האינטרנט. אני ממש לא מפחד מרכישות באינטרנט ולא מהתעסקות עם ההחזרים וכיוצא באלה. אני גם ראיתי שהטכנאי לא עשה כלום עם המכשיר מלבד לכוון אותו על אוטומט.

ואשמח אם מישהו יוכל לעשות לי סדר עם ההחזרים מכללית - הבנתי שיש החזר מסל הבסיס בגובה 30%, ועוד החזרים ממושלם של 75% ממה שנשאר לאחר ההחזר מהסל הבסיסי, עד תקרה של כ-2000 ש"ח. האם הבנתי נכון? והאם ישנה תקרה לגבי גובה ההחזר מהסל הכללי, או שיש רק מגבלת אחוזים?

תודה

נערך על ידי - cantBreath בתאריך 02/26/2017 15:27:22
למעלה

avis
חבר כבר הרבה זמן

933 הודעות

נכתב ב - 02/26/2017 :  15:54:40  Show Profile  Reply with Quote
http://www.1800cpap.com/airsense-10-autoset-cpap-with-integrated-humidifier-by-resmed.aspx
RESMED 9 הוא דגם ישן
החדשים המובילים בשוק הם - S10
וכן
http://www.1800cpap.com/dreamstation-auto-cpap-machine-with-heated-humidifier-by-respironics.aspx

http://www.1800cpap.com/dreamstation-auto-cpap-machine-by-philips-respironics.aspx

אני עברתי נתוח מחיצה וזה עולם אחר, דן צודק

משתמש ותיק - אבי
למעלה

cantBreath
חבר חדש מהשקית

24 הודעות

נכתב ב - 02/26/2017 :  16:13:27  Show Profile  Reply with Quote
quote:
Originally posted by avis

http://www.1800cpap.com/airsense-10-autoset-cpap-with-integrated-humidifier-by-resmed.aspx
RESMED 9 הוא דגם ישן
החדשים המובילים בשוק הם - S10
וכן
http://www.1800cpap.com/dreamstation-auto-cpap-machine-with-heated-humidifier-by-respironics.aspx

http://www.1800cpap.com/dreamstation-auto-cpap-machine-by-philips-respironics.aspx

אני עברתי נתוח מחיצה וזה עולם אחר, דן צודק

מה ההבדל בין s9 לs10? אני עכשיו עם מכשיר ישן שקיבלתי לניסיון וכבר ירדתי לAHI של פחות 5. ועל הs9 אני מקבל בארץ אחריות של 3 שנים לעומת 2 בחו"ל, וזו אחריות בארץ והמשרד של קלנטיקה הוא 20 דקות מהבית שלי.

עריכה: מצאתי את התשובה הזו לגבי ההבדל בין 9 ו10, אני לא יודע כמה היא נכונה:
From ResMed tech support have obtained these alleged points in favor of the AS10 for patients NOT needing the network capabilities and not needing humidification.

• New Intuitive User Interface Designed to make therapy easy. With no complicated menus or settings to navigate, you can simply press Start and you’re ready to go.

• Smaller, compact design 25% smaller and lighter than S9

• AutoRamp with Sleep Onset Detection Helps make therapy as comfortable as possible by delivering a low pressure to help you fall asleep with ease. Once you’re asleep, your device comfortably ramps up the pressure automatically to ensure your prescribed level is delivered the moment you need it.

• Quieter motor The Easy-Breathe motor has been enhanced to be even quieter than S9 (2dBA difference) for whisper-quiet sleep.

• Ambient light sensor Adjusts the device screen based on the amount of light in the room. If you need to get up during the night, the screen’s back light won’t disrupt your bed partner plus it turns off automatically so you can fall back to sleep without disturbance.

לגבי s10 או dreamstation עדיף משמעותית לקנות באינטרנט, מחיר נמוך ביותר מחצי למרות משלוח, כמו שאמרת.

נערך על ידי - cantBreath בתאריך 02/26/2017 21:09:03
למעלה

dan bar-or
חבר פחות חדש

Israel
228 הודעות

נכתב ב - 02/26/2017 :  22:29:13  Show Profile  Reply with Quote
תתקשר אלי ואסביר לך.

דן בר-אור, יועץ סיפאפ מקצועי. טל: 052-2828484
למעלה

avis
חבר כבר הרבה זמן

933 הודעות

נכתב ב - 02/27/2017 :  08:43:34  Show Profile  Reply with Quote
המכשירים האלו לא מתקלקלים ועובדים רצוף מעל 5 שנים בלי תקלה, ממילא לא תהיה אז באחריות,
לא מזמן רכשתי S10 לאחר שנים של S9 - אני משתמש במכשיר CPAP משנת 95 בערך, את המכשיר הראשון והשני רכשתי במדטכניקה, כי לא ידעתי ואיש לא הדריך אותי שאפשר לרכוש בחו"ל בחצי מחיר, המכשירים הישנים היה צריך לדעת לכוון והייתי תלוי במדטכניקה לפענח תוצאות, לא כמו היום ב-S10 כל מאוד ופשוט לכוון, להוריד תוצאות ולכוון שוב עד לאופטימום כל זה בבית ללא עזרת אף טכנאי, הכי קל ופשוט שיכול להיות. המכשירים מותאמים לשימוש בכל מתח רשת, אין מה לחשוש, באותו משלוח אתה רוכש כמות של פילטרים שמספיקה לשנים רבות, ומסכות ספייר, גם בחצי מחיר, וכל זה באותם דמי משלוח שהם לא יקרים כל כך, אם אני לא טועה כ-200 ש"ח, על עלות המכשיר, המשלוח והמע"מ אתה מזוכה בביטוח או/ו בקופה.
אגב, אתה כותב שירדת מתחת ל-5, אני ביום גרוע מגיע ל-1.5 כאשר ביום רגיל זה 0.5-0.8. אני מכוון בעצמי את המכשיר עלפי התוצאות של חודש או ע"פ הצורך.
בלי ניתוח מחיצה זרימת האוויר היא לא חלקה ונדרש לחץ יותר גבוהה, לחץ יותר גבוהה פחות נוח גורם להתקררות האוויר ובעיות במערות האף, לכן לא מספיק מכשיר לחות אלא גם חובה צינור חימום. לדעתי זה מאוד חשוב ובעיקר ללחצים גבוהים.
בהצלחה

משתמש ותיק - אבי

נערך על ידי - avis בתאריך 02/27/2017 08:54:20
למעלה

avis
חבר כבר הרבה זמן

933 הודעות

נכתב ב - 02/27/2017 :  08:47:01  Show Profile  Reply with Quote
רק אתה יודע מה טוב לך, אתה יכול לקבל הרבה עצות, אבל אתה בסוף מחליט מה שנוח לך.

משתמש ותיק - אבי

נערך על ידי - avis בתאריך 02/27/2017 08:53:57
למעלה

cantBreath
חבר חדש מהשקית

24 הודעות

נכתב ב - 02/27/2017 :  11:14:08  Show Profile  Reply with Quote
quote:
Originally posted by avis

המכשירים האלו לא מתקלקלים ועובדים רצוף מעל 5 שנים בלי תקלה, ממילא לא תהיה אז באחריות,
לא מזמן רכשתי S10 לאחר שנים של S9 - אני משתמש במכשיר CPAP משנת 95 בערך, את המכשיר הראשון והשני רכשתי במדטכניקה, כי לא ידעתי ואיש לא הדריך אותי שאפשר לרכוש בחו"ל בחצי מחיר, המכשירים הישנים היה צריך לדעת לכוון והייתי תלוי במדטכניקה לפענח תוצאות, לא כמו היום ב-S10 כל מאוד ופשוט לכוון, להוריד תוצאות ולכוון שוב עד לאופטימום כל זה בבית ללא עזרת אף טכנאי, הכי קל ופשוט שיכול להיות. המכשירים מותאמים לשימוש בכל מתח רשת, אין מה לחשוש, באותו משלוח אתה רוכש כמות של פילטרים שמספיקה לשנים רבות, ומסכות ספייר, גם בחצי מחיר, וכל זה באותם דמי משלוח שהם לא יקרים כל כך, אם אני לא טועה כ-200 ש"ח, על עלות המכשיר, המשלוח והמע"מ אתה מזוכה בביטוח או/ו בקופה.
אגב, אתה כותב שירדת מתחת ל-5, אני ביום גרוע מגיע ל-1.5 כאשר ביום רגיל זה 0.5-0.8. אני מכוון בעצמי את המכשיר עלפי התוצאות של חודש או ע"פ הצורך.
בלי ניתוח מחיצה זרימת האוויר היא לא חלקה ונדרש לחץ יותר גבוהה, לחץ יותר גבוהה פחות נוח גורם להתקררות האוויר ובעיות במערות האף, לכן לא מספיק מכשיר לחות אלא גם חובה צינור חימום. לדעתי זה מאוד חשוב ובעיקר ללחצים גבוהים.
בהצלחה

אבי, אני הולך על זה דרך האינטרנט. אבל אני לא יודע ממי לקנות. ל1800cpap יש ביקורות גרועות באינטרנט. cpap.com לא בטוח שישלחו לארץ אבל יש הביקורות השליליות פחות מפחידות. האתר הזה שפעם המליצו עליו כאן, שמכר דרך אליבאבא - http://www.globalsourcemedical.com/ - הם סגרו את החנות באליבאבא ובאופן מוזר אין אפשרות לשלם עם פייפאל. שאלתי אותם והם אמרו לי לעשות העברה בנקאית או לשלם בכרטיס אשראי. כשהתעקשתי הם פתחו חשבון פייפאל במיוחד לצורך העסקה(כך הם אומרים). זה נראה לי מחשיד.

בקיצור, מאיפה אפשר לקנות בבטחון יחסי?

למעלה

יצחק
מנהל פורום

2283 הודעות

נכתב ב - 02/27/2017 :  20:28:28  Show Profile  Reply with Quote
אישית את המכשיר הראשון בחיים שלי דווקא הייתי קונה מהספק בארץ ולא באינטרנט מחו"ל
ההפרשים עם השתתפות קופ"ח קטנים ולא שווים בכל אופן את האחריות על המכשיר (למרות שאני מסכים כי המכשירים מהספקים המובילים הם אמינים ביותר) וזאת במיוחד שאתה מציין כי הספק בארץ ממש לידך.
הההבדלים בין ה- S-9 ל- S-10 אינם משמעותיים

למעלה

avis
חבר כבר הרבה זמן

933 הודעות

נכתב ב - 03/01/2017 :  09:45:05  Show Profile  Reply with Quote
מניסיון אישי, אני יכול להעיד 1800CPAP.com הם טובים מאוד הכל תמיד הגיע שלם חדש ותוך זמן קצר, גם S10 שקניתי במחיר זול בעזרת קופון, (אם אני לא טועה זה היה ב-BLACK FRIDAY) קבלתי מייל מהם על מבצע ותוך 5 דקות סגרתי הזמנה, למכשיר וכמות גדולה של פילטרים עם מסכה ספייר נוסףת, זה הגיע עם פדקס והשרות היה מצויין. כתבתי פוסט על זה. רכשתי באתר לפחות 4-5 פעמים.
נראה לי שהרבה מהשמצות הם זה של מתחרים או סוכנים מקומיים.
פעם חשבתי כמו יצחק, זה בעיקר מתאים למשתמשים חדשים וחסרי ניסיון טכני, הים במכשיר S10 לדוגמה, כל טיפש יכול לכוון ולהוריד תוצאות, ובמקרה הכי "גרוע" להעזר באחרים כמו דן ועוד, לכן שיניתי את דעתי.
S9 הוא מכשיר מצויין, S10 יש לו את כל מה שיש ב-S9 עם שיפורים, מיכל המים יותר נוח לשימוש וניקוי, תצוגה והפעלה יותר ברורים וקלים, כל זה במארז יותר קטן וחדיש.
חוץ מזה, למה לקנות דגם ישן אם יש דגם חדש במחיר יותר זול או באותו מחיר.

משתמש ותיק - אבי
למעלה

יצחק
מנהל פורום

2283 הודעות

נכתב ב - 03/01/2017 :  12:11:28  Show Profile  Reply with Quote
אבי, אתה ממש לא דוגמה למשתמש חדש אתה משתמש וותיק וסופר מנוסה
אני אישית כן חושב שמשתמש חדש צריך אבא ואמא בדמות הספק שיכוון לו את המכשיר ידריך אותו וייתן לו אחריות.
אתה קנית את המכשיר S 10 מכספך האישי ואז ההפרש במחיר בין הארץ לחו"ל באמת אדיר
בקניית מכשיר בהשתתפות הקופה ההפרש קטן ולא תמיד מצדיק את זה.
לכן המלצתי לו לקנות מהספק בארץ
לצרכן כמו אבי בוודאי שאין התלבטות ועדיף לקנות בחו"ל.
לגבי הפרשי המחיר של ה- S-9 לעומת ה- S-10 אצל הספק בארץ הוא לא קטן (לבדיקה)
לא מצאתי את ה- S-10 עדיף באישזהו אופן משמעותי (במיוחד למי שלא משתמש במעשיר לחות)על ה- S-9
אגב הוא גם לא יותר קטן ובטח לא פחות מרעיש (אפילו יותר בטבלאות מסויימות)
ואפילו דווחו לגביו תקלות בהפסקה האוטומטית

נערך על ידי - יצחק בתאריך 03/01/2017 12:13:47
למעלה

רותי 1
חבר פחות חדש

156 הודעות

נכתב ב - 03/01/2017 :  14:39:40  Show Profile  Reply with Quote
גם אני מרוצה מ1800cpap.com
למעלה

avis
חבר כבר הרבה זמן

933 הודעות

נכתב ב - 03/01/2017 :  19:57:45  Show Profile  Reply with Quote
יצחק,
עד היום יש את שני המכשירים, את שניהם לא שמעתי כלל ולא הפריעו, בעיני נראה ה10 קטן יותר לא משמעותי, הכוון של ה10 הרבה יותר קל וברור, נכון שלא כל יום מכוונים, אבל טוב שיש שליטה ולא צריך לרוץ לסוכן גם אם זה 20 דקות הלוך ו-20 דקות חזור.
הבחור נשמע כבעל יכולת והבנה לכן הצעתי לו אופציה נוספת, בסוף הוא שיחליט.
דווקא בגלל זה שאני יודע במה מדובר, אני קובע שאין מה להיבהל, נכון משתמש עם ידיים שמאליות ואי הבנה מינימלית טכנית ישלם על כך וירוץ לסוכן בארץ.
כולם בתחילה מבוהלים, גם אני, אלא שבתקופה שלי המכשירים לא היו חדישים כמו היום, לא יכולתי להוריד תוצאות והכוון היה מסובך, היום זה אחרת.

משתמש ותיק - אבי
למעלה

cantBreath
חבר חדש מהשקית

24 הודעות

נכתב ב - 03/01/2017 :  20:21:16  Show Profile  Reply with Quote
quote:
Originally posted by רותי 1

גם אני מרוצה מ1800cpap.com

רותי, תודה על התגובה (וגם כל יתר החברים כמובן )

האם קנית ב1800cpap מכשיר או רק אביזרים.

והאם מישהו מהחברים נזקק אי פעם לאחריות או שירות כלשהו מהאתר מלבד הקניה הראשונית?

תודה
למעלה

רותי 1
חבר פחות חדש

156 הודעות

נכתב ב - 03/01/2017 :  20:58:04  Show Profile  Reply with Quote
את הS9 שיש לי קניתי לפני 3 שנים כשהייתי בארה"ב בחברה שנקראת cpap best price/ .השירות היה בסדר למעט קבלות שהתקשיתי להזדכות עבורן (בסוף קיבלתי)
בחברות אחרות קניתי רק אביזרים - שירות מצויין וללא בעיות.
כשהייתה לי בעיה התיעצתי עם אבי שקנה ציוד דומה וגם עם דן בראור.
למעלה

cantBreath
חבר חדש מהשקית

24 הודעות

נכתב ב - 03/06/2017 :  10:50:16  Show Profile  Reply with Quote
quote:
Originally posted by רותי 1

את הS9 שיש לי קניתי לפני 3 שנים כשהייתי בארה"ב בחברה שנקראת cpap best price/ .השירות היה בסדר למעט קבלות שהתקשיתי להזדכות עבורן (בסוף קיבלתי)
בחברות אחרות קניתי רק אביזרים - שירות מצויין וללא בעיות.
כשהייתה לי בעיה התיעצתי עם אבי שקנה ציוד דומה וגם עם דן בראור.

כמה קיבלת חזרה מההוצאה?

תודה
למעלה
דף: מתוך 2 נושא קודם נושא נושא הבא  
דף הבא
 נושא חדש  תגובה לנושא
 הדפסה
קפיצה אל:
פורום פורטן ישראל בחזרה למעלה
הדף נוצר ב 0.08 שניות.